5 головних емоційних потреб чоловіків

Знаючи про них, ви зможете краще зрозуміти партнера і вибудувати гармонійні відносини.

5 головних емоційних потреб чоловіків

Фото: pixabay.com

Відчувати себе потрібними

Тисячоліттями чоловіки ризикували життям, вирушаючи на полювання, оберігаючи сім'ї від небезпек, борючись зі стихіями. Давнім жінкам було просто цінувати представників сильної статі, які були набагато сильніше і відважніше їх.

Зараз ситуація в корені змінилася. Сучасні дами працюють нарівні з чоловіками, мають хороший дохід, захистити при необхідності може поліція, а посумувати пожежа – працівник МНС. Багато панянки навіть не потребують допомоги чоловіків по господарству – вони самі можуть прибити полицю або викликати для цього майстра. По суті, представники сильної статі втратили «роботу», призначену їм природою, тому відчувають себе непотрібними.

Відчувати, що їх цінують

Кожен чоловік в глибині душі хоче знати, що він позитивно впливає на обраницю, відчувати, що його вчинки мають сенс. Завдання жінки – постійно «підігрівати» це відчуття.

Дякуйте вашого партнера за маленькі і великі звершення, частіше говорите, що ви цінуєте його допомогу і старанність. Це допоможе йому відчувати любов і радість відносинами. Коли представник сильної статі знає, що його старання цінують, він прагне зробити ще більше.

Знати, що жінка на нього розраховує

Кожен джентльмен хоче вірити, що здатний на багато що. Його обраниця може допомогти йому в цьому, даючи зрозуміти, що не сумнівається в ньому, його надійності, і вірить в те, що її улюблений на правильному шляху.

Якщо він оступився, не варто критикувати – постійні зауваження і докори виснажують будь-якої людини. Відпускайте незначні ситуації, намагайтеся не звертати уваги на дрібні помилки партнера.

Іноді побути на самоті

Це може бути читання газети, перегляд телевізора, нарешті, прогулянка на самоті. Таким чином чоловіки на час відволікаються від повсякденних турбот, позбавляються від стресу. Для них це щось на зразок міні-відпустки.

Жінкам буває складно зрозуміти такий метод позбавлення від проблем, адже вони борються зі стресів, про все розповідаючи мамі, подружкам. Просто прийміть таку чоловічу особливість і не смикайте обранця, коли він знаходиться в своїй «печері», – він може закопатися ще глибше.

Переживати особливий «чоловічий» цикл в стосунках

Він має на увазі наближення – відсторонення – знову наближення до партнерки. І так по колу все життя. Це схоже на цикл голодної людини, який наїдається досхочу, відчуває себе задоволеним і більше не їсть, поки знову не зголодніє.

Чоловіки в рівній мірі мають потребу як в емоційній близькості зі своєю обраницею, так і в емоційній незалежності. Саме тимчасова ізоляція від відносин підживлює його потяг до партнерки. Не намагайтеся постійно тримати чоловіка в стані натягнутої гумки – інакше вона може відскочити і боляче за вам вдарити.

Раніше Zmorshki.in.ua давав поради, як зробити сімейне життя щасливішим.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua