Як розпізнати чоловіка-інфанта

Zmorshki.in.ua розповідає, які ознаки видають «великої дитини».

Як розпізнати чоловіка-інфанта

Фото: unsplash.com

Він «побутової інвалід»

Інфантильний чоловік абсолютно безпорадний в побуті – навіть в самих банальних речах. Він не в змозі себе обслужити, зробити чоловічу роботу по дому, не може включити пральну машину, зварити макарони або заштопати носки. І, якщо про нього ніхто не подбає, велика ймовірність, що буде голодувати і ходити в непраних.

Мама – головна жінка в житті

Занадто тісний зв'язок матері і сина і її надмірна опіка над своїм чадом – величезний бар'єр для побудови таким чоловіком власної міцної сім'ї. При цьому мама, найімовірніше, це прекрасно розуміє, проте в більшості випадків не може «остудити» свій запал і побороти бажання завжди бути головною жінкою в житті свого улюбленого синочка. А він, у свою чергу, не будуватиме відносини без схвалення матері і при першій сварці з партнеркою побіжить до неї під спідницю.

У його невдачах винні всі, крім нього

Чоловіки-інфантильний уникають відповідальності за свої вчинки і можливі промахи – простіше звинуватити в цьому інших людей і злий рок. Немає власного житла – не пощастило з багатими батьками, не склалася сім'я – вибрав не ту жінку в супутниці життя. Вони часто змінюють роботу – а як інакше, начальник і колеги не оцінили по достоїнству такого фахівця. Загалом, винен хто і що завгодно, тільки не він – ледачий і безвідповідальний.

він егоїст

Такий чоловік завжди у себе на першому місці. Інтереси оточуючих – подружжя, дітей і навіть коханої мами – він ніколи не поставить вище власних. Не замислюючись, доїсть останній шматок пирога, залишений дитині, укатит з друзями на риболовлю, навіть якщо дружина захворіла. Для інфанти важливі тільки його потреби і бажання.

У нього є улюблені іграшки

Це можуть бути колекція машинок, літачків, комп'ютерні ігри тощо. Причому для нього це набагато важливіше, ніж провести час з коханою жінкою або пограти з малюком. Ще один прояв егоїзму і егоцентризму.

Він не будує планів

Інфанти абсолютно не вміє планувати і виконувати зобов'язання. Займатися сімейним бюджетом, планувати витрати, спільну відпустку, просування по кар'єрних сходах він не хоче. Вечори вважає за краще проводити за комп'ютерними іграми, вихідні – на дивані перед телевізором. Кар'єра – якщо вона взагалі у нього є – стоїть на місці, заробітна плата теж. Зростає, як правило, тільки живіт.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав, які вчинки чоловіки не прощають партнерок.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua