4 відмінні риси токсичного людини

Ця інформація допоможе вам при спілкуванні з такою особистістю не піддаватися на провокації і не брати близько до серця негатив і критику.

4 відмінні риси токсичного людини

Фото: pixabay.com

мислить негативно

Токсичний людина постійно живе з негативною енергетикою, думками і завжди сприймає навколишній світ в негативному ключі. Якщо ви вирішите поділитися з ним хорошими новинами, швидше за все, він переверне все з ніг на голову і знайде в них масу поганого.

Тому, коли хтось намагається принизити ваші радість і позитив, вивалюючи на вас гіркоту і критику, це говорить про те, що людина тривалий час живе в негативі і дуже незадоволений своїм існуванням.

принижує інших

Токсичні особистості часто ображають інших, так як по-іншому не можуть виглядати в кращому світлі. Принизити оточуючих простіше, ніж попрацювати над поліпшенням себе і свого життя, підсвідомо вважають вони. Для такої людини ваші досягнення – своєрідний трамплін, який погіршує його моральний стан.

Якщо ви комусь розповіли, що вас, наприклад, підвищили за посадою, збільшили заробітну плату, а співрозмовник почав говорити гидоти про вашу роботу – не піддавайтеся емоціям і постарайтеся не давати реакції на образливі випади з його боку.

Привертає увагу критикою

Чи помічали, що маленькі дітки часто кричать, щоб звернути на себе увагу оточуючих? До схожою маніпуляції, тільки з використанням критики, люблять вдаватися і токсичні люди. Їм важливий сам факт уваги до їх персони – навіть якщо воно буде негативним.

Тому, якщо на вас обрушився шквал критики, причому вельми необ'єктивною, – не переживайте. Можливо, вашому співрозмовнику просто захотілося стати помітніше і опинитися в центрі уваги.

Тотально все контролює

Найчастіше нас контролює не тільки начальник на роботі. Взяти все під свій тотальний контроль, при цьому маніпулювати і навіть знущатися, прагне також токсичний людина.

У більшості випадків це обумовлено тим, що в минулому він сам піддавався знущанням і це відклалося в його голові. Контролюючи інших, прагнучи заволодіти їхніми почуттями, токсична особистість намагається таким чином відчути себе краще і сильніше.

Раніше Zmorshki.in.ua називав 5 ефективних способів побороти апатію.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua