Як пов'язані безлад в будинку і психологічний стан людини

Виявляється, бардак в різних куточках житла може вказувати на різні комплекси і навіть психічні розлади його мешканця.

Як пов'язані безлад в будинку і психологічний стан людини

Фото: pixabay.com

Передпокій

Бардак у вхідних дверей, в передпокої свідчить, що людина боїться спілкування з оточуючими. Складируя пакети, сумки та інші речі на вході в будинок, він ніби намагається відгородитися від людей. Таким особистостям проблематично заводити нові знайомства, вони відчувають дискомфорт, перебуваючи в великих компаніях.

Ще безлад в передпокої може говорити про сильну втому, прагненні, увійшовши в будинок, тут же скинути вантаж повсякденних турбот, робочих справ і скоріше відпочити.

кухня

Гори немитого посуду, брудний кухонний гарнітур вказують на емоційну нестабільність господаря будинку і явні проблеми з нервами. Найімовірніше, людини долають тривожні, депресивні думки. У такому стані він змушений буквально змушувати себе помити посуд або прийняти душ.

Ще один варіант – людина надто легковажний, живе одним днем, до того ж дуже самозакоханий. Між «потрібно» і «хочу» віддасть перевагу друге і відкладе прибирання кухні, миття посуду на потім. А краще, якщо за нього це зробить хтось інший.

Як пов'язані безлад в будинку і психологічний стан людини

Фото: pixabay.com

Письмовий стіл

Завалений всілякими предметами стіл може свідчити про творчі нахили його власника, а також видавати його бажання відкласти будь-які справи до кращих часів.

Якщо на письмовому столі все речі строго розкладені по місцях або розсортовані по якомусь ознакою – наприклад, за кольором, розміром і так далі – швидше за все, господар будинку відноситься до епілептоідного типу особистості. Цих людей відрізняють скрупульозність, прагнення все розкласти по поличках.

Полиці на столі

Мотлох на полицях письмового столу зовні акуратного мешканця будинку видає перфекціоніста. Подібні особи хочуть подобатися всім і кожному і намагаються все робити ідеально. Найчастіше вони ставлять недосяжні цілі і зляться, якщо не вдалося їх досягти.

Вікна, підвіконня

Пилові вікна, бруд на підвіконнях створюють своєрідний бар'єр між знаходяться в будинку людиною і зовнішнім світом. Небажання прибирати цю перешкоду вказує на побоювання дивитися в майбутнє або навіть депресивний розлад. Такі особистості воліють жити в минулому, при цьому є тонкими чутливими натурами.

Як пов'язані безлад в будинку і психологічний стан людини

Фото: pixabay.com

ліжко

Людина, чия ліжко перетворилася на звалище одягу, косметики, різних дрібниць, швидше за все зіткнувся з проблемами на особистому фронті, наприклад, посварився або розлучився з коханою.

Ще неприбрана ліжко може видавати самотньої людини, що мріє про серйозні стосунки. Незастелені спальне місце він підсвідомо сприймає як якийсь романтичний куточок.

балкон

Багато людей перетворюють балкон в склад непотрібного мотлоху, вважаючи, що все коли-небудь стане в нагоді. Психологи стверджують: захаращений балкон часто свідчить про приховані страхи людини. Складируя різні предмети, він створює ілюзію безпеки.

Крім того, небажання позбавлятися від старих або непотрібних речей говорить про підвищений рівень тривожності, складнощі з ухваленням важливих рішень. Це характерно для невротичного типу особистості.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав про емоції і станах, що викликають передчасне старіння.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua