«Ні» ілюзіям: як зрозуміти, що ви не подобаєтеся чоловікові

Ми часто видаємо бажане за дійсне, але в сердечних справах краще дивитися правді в очі.

«Ні» ілюзіям: як зрозуміти, що ви не подобаєтеся чоловікові

Фото: pixabay.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Zmorshki.in.ua розповідає, за якими ознаками обчислити незацікавленого в вас чоловіка.

«Сухе» спілкування

Якщо чоловік спілкується стримано, скупий на компліменти, відповідає дуже заурядно і без теплоти, швидше за все, ви йому нецікаві. Не потрібно намагатися будувати повітряні замки і придумувати імена ваших майбутніх дітей. Це стосується також листування в соціальних мережах: закоханий чоловік не буде чекати два дні, щоб відповісти на повідомлення від коханої жінки.

Відмова в допомозі

Люблячий чоловік зацікавлений якомога частіше перебувати поруч з об'єктом свого обожнювання, оберігати і допомагати. Причому абсолютно не важливо, що саме ви робите разом: працюєте над новим проектом, плануєте ремонт або йдете на прем'єру фільму. Якщо у вас виникли неприємності, а чоловік пропав, сміливо шукаєте нового обранця. Інакше так і після тривалого очікування на лавці запасних, чекаючи своєї черги.

Обговорення інших дівчат

Якщо чоловік у вашій присутності дозволяє собі обговорювати інших представниць прекрасної статі, він навряд чи відчуває до вас романтичні почуття. Не потрібно плутати незацікавленість вашого супутника зі спробою викликати ревнощі. Насправді, чоловікові просто цікаво дізнатися вашу думку про іншої жінки.

Фокус на інтимі

Не варто тішити себе ілюзіями щодо взаємовідносин, якщо чоловік зустрічається з вами виключно заради інтимної близькості. Зазвичай такі зустрічі проходять дому та носять тематичний характер. Якщо ви не пам'ятаєте, коли останній раз ходили на побачення, отримували подарунки і квіти, «виринають» з басейну любові і шукаєте нового обранця. Інакше підпишіть собі «безстроковий абонемент» на страждання.

«Ні» ілюзіям: як зрозуміти, що ви не подобаєтеся чоловікові

Фотографія носить ілюстративний характер. Фото: pixabay.com

виправдання зайнятістю

Ваш чоловік нескінченно зайнятий – у нього постійно наради, дедлайни, ремонт машини, заняття спортом. Тобто він знаходить час на все, крім ваших зустрічей. Однак, коли ви дійсно дороги чоловікові, він обов'язково знайде можливість побачитися. Тому, якщо ви телефонуєте два рази на місяць, не потрібно тішити себе ілюзіями і розраховувати на довгострокові відносини з цією людиною.

односторонній інтерес

Якщо на побаченні або під час звичайної розмови чоловік розповідає тільки про себе, про свої бажання, йому просто не цікаво, що відбувається у вас в житті. Адже воістину закоханому юнакові важлива кожна деталь, пов'язана з його обраницею: її мрії, інтереси, переживання, хобі.

«Героїчний» поява

Ви провели незабутній вечір, який здавався ідеальним, і раптом він пропав без пояснення причин. Знайома історія? Часто в таких ситуаціях дівчата починають звинувачувати себе, виправдовуючи такий вчинок. Однак відповідь лежить на поверхні: у нього немає до вас глибоких почуттів. Якщо чоловік виходить на зв'язок тільки коли зручно йому, не витрачайте на нього час. Просто знайдіть людину, яка завжди в курсі ваших справ і прекрасно знає, скільки цукру покласти в ваш кави.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав, як вести себе на пляжі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua