Ознаки того, що обранець вас не цінує

Взаємоповага – один з головних «китів», на яких тримаються міцні здорові відносини. Zmorshki.in.ua розповідає, які особливості поведінки вказують на те, що чоловік не бачить у своїй жінці цінності як особистості і партнера.

Ознаки того, що обранець вас не цінує

Фото: pixabay.com

Він не виявляє інтересу до ваших успіхів …

Один з головних індикаторів того, що улюблений вас не цінує, – його байдуже ставлення до вашої роботи, захопленнями, досягненням. Удвічі гірше, якщо він відчуває власну неповноцінність через ваших успіхів або навіть бачить в цьому загрозу для себе і відмовляє від того, що у вас добре виходить.

… і почуттям

Коли ви переживаєте непростий період і потребуєте допомоги, а ваш обранець проявляє до цього індиферентне ставлення – це теж поганий знак. Навіть якщо він не може в повній мірі зрозуміти, що ви відчуваєте в такий момент, підтримати він просто зобов'язаний.

Він поглядає на сторонніх жінок

Звертати увагу на інших людей, в тому числі протилежної статі, особливо якщо вони привабливі – це нормально як для жінок, так і для чоловіків. Але важливо знати межі розумного і не переходити їх. Якщо ваш партнер постійно задивляється на інших дівчат, дозволяє собі з ними фліртувати, причому навіть у вашій присутності, це вірна ознака того, що ви для нього не та вже й важливі.

Він маніпулює вами

Всі пари періодично лаються, і то, як людина поводиться в сварці, багато що може сказати про те, наскільки він цінує відносини і свого партнера.

Ознаки того, що обранець вас не цінує

Фото: pixabay.com

Якщо чоловік в процесі сварки вдається до емоційної маніпуляції: нагадує вам минулі помилки, загрожує розлученням, ігнорує ваші аргументи і емоції – це дуже тривожний сигнал. Подібна тактика ведення спору – явне свідчення того, що ви для нього пусте місце.

Він не тримає своє слово

Джентльмен, який цінує свою обраницю, завжди вірний своєму слову і виконує зобов'язання перед нею і сім'єю. Щире бажання щось робити для коханої жінки, готовність в будь-який момент прийти на допомогу багато говорять про його ставлення до дами серця. Втім, відсутність подібних проявів теж багато про що говорить.

Він не привносить у відносини романтику

Будь-які тривалі відносини рано чи пізно досягають тієї межі, коли на зміну сильним почуттям приходить звичка. Це дає своєрідне відчуття комфорту, проте позбавляє багатьох радостей, які були на початковому етапі. Як правило, парочки замість того, щоб сходити в кіно або кафе, вважають за краще проводити час на дивані перед телевізором.

Щоб відносини приносили радість і задоволення, обидва партнери повинні докладати для цього зусилля, підігрівати любов і пристрасть романтикою. Але все ж провідна роль в цьому повинна належати чоловікові – не дарма ж він представник СИЛЬНОГО статі.

Він дозволяє собі грубо з вами розмовляти

Ще одна важлива ознака того, наскільки джентльмен цінує свою жінку, – манера його спілкування з нею. Люблячий чоловік ніколи не буде говорити своїй супутниці принизливі, жорстокі речі, підривати її самооцінку. І вже тим більше не дозволить собі цього в присутності сторонніх.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав про незвичайні способи розслабитися.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua