Сумісність імен Артем і Таня у коханні та шлюбі

Напевно, кожній людині, яка почала стосунки з тим, хто їй сильно симпатизує, цікаво, які перспективи їхнього союзу з погляду антропонімики. Всім відомо, що ім'я накладає певний відбиток на характер та долю свого власника. Стосунків це також стосується. Важливо, щоб енергетика партнерських імен гармонувала.

Тема цікава, тож слід заглибитись у її вивчення. Тому зараз йтиметься про сумісність таких імен, як Таня та Артем. Але для початку – кілька слів про кожне з них.

Тетяна

Ця яскрава дівчина має дуже сильний характер, в якому дивним чином поєднується твердість з м'якістю, емоційністю та рішучістю. Її характеризує внутрішня сила, артистизм, прагнення перемог, інтелігентність і товариськість. До головних якостей Тетяни можна віднести:

 • Особливий шарм.
 • Вміння справляти враження жінки з вищого світу.
 • Стриманість, такт та граціозність.
 • Рішучість, жага до діяльності.
 • Надмірна цілеспрямованість.
 • Нестримний оптимізм.
 • Бажання дбати про інших людей.
 • Гострий розум та хитрість.
 • Бажання впливати на своє оточення та командувати.
 • Звичка ставити свої інтереси вище за чужих. Якщо перед нею стане вибір, то через себе заради когось вона не переступить.

Сумісність імен Артем і Таня у коханні та шлюбі

У неї багато переваг, але є і недолік, що заважає їй будувати стосунки. Це нестримне прагнення командувати, підкоряти, керувати та переробляти інших людей «під себе».

Та й поняття про кохання у Тані дивне – по суті, для неї це гіпертрофоване почуття власності.

Артем

Які ж його особливості? Це теж треба обговорити перед розповіддю про сумісність Тані та Артема.

Що ж, цього хлопця насамперед відрізняє впевненість у собі та незалежність. Він товариський, миттєво знаходить спільну мову з іншими людьми – справжня душа компанії. А ще йому властиві такі якості:

 • Прагнення лідерства.
 • Вміння виділяти та негласно підпорядковувати собі інших людей.
 • Об'єктивність, розважливість, активність.
 • Твердість.
 • Логічне мислення.
 • Чудова інтуїція.
 • Безмежна працьовитість та завзятість.
 • Чуттєвість та пристрасність.
 • Незалежність.
 • Жорстка дисциплінованість.

Сумісність імен Артем і Таня у коханні та шлюбі

Навіть не заглиблюючись у тему, можна назвати, що характерами Таня та Артем дуже схожі. Особливо лідерством та потягом до управління людьми. Чи здатні вони ужитися?

Знайомство

Як все починається? Між Танею та Артемом одразу спалахує симпатія. Вона підкорює його своєю чарівністю та артистизмом. Артему подобається уявляти, що він має таку жінку. Така думка робить його романтичним та шляхетним.

Він починає радувати Тетяну залицяннями, робити нестандартні вчинки, говорити небанальні компліменти, помічати дрібниці, приємні жіночому юшку. Зрозуміло, поруч із таким чоловіком вона почувається чудово.

Відносини Тані та Артема розвиваються швидко. Вони навіть можуть засумніватися – а чи це правильно? Втім, настороженість минає швидко. Вони пояснюють це тим, що кожен знайшов «свою» людину.

Сумісність імен Артем і Таня у коханні та шлюбі

Розвиток відносин

Розповідаючи про сумісність імен Артем і Тетяна, треба розповісти про те, як розвиваються їхні відносини.

Все складається вдало. Артем з радістю дбає про Таню, не вимагаючи нічого натомість. Вона любить його романтичні сюрпризи, але таке рідко сама влаштовує – просто бере за руку і веде свого хлопця веселитися.

Згодом вони розуміють, що справді є спорідненими душами. Артем бачить у Тані не лише жіночну та милу дівчину, але ще й справжню подругу, яка готова підтримати його у будь-якому питанні. Вона дійсно прийме бік свого хлопця завжди, навіть якщо він не правий. В Артемі така самовіддача викликає як розчулення, так і повагу.

Сварок у них не буває. До них просто не доходить. Можливо, якби Артем не мав такої чуйної інтуїції, дрібні скандали й траплялися. Але так вони згладжуються ще зародку.

Але, мабуть, найціннішим у цих відносинах є те, що і Артем, і Таня можуть довірити один одному будь-які секрети. З часом обоє розкриваються настільки, що й самі починають відчувати себе єдиним цілим.

Сумісність імен Артем і Таня у коханні та шлюбі

Шлюб

Тепер кілька слів про те, як далі складається сумісність Артема та Тетяни. Треба сказати, вони обидва створені для сім'ї. Кожен дотримується думки, що одружуватися і одружуватися треба раз і на все життя. І одна з одною вони здійснюють цю мрію. Що примітно, у шлюбі чоловік та жінка зберігають свої індивідуальності. Але не забувають про те, що тепер вони – сім'я.

Артем стає для Тетяни помічником та другом, завжди охоче виконує її прохання. Це може здатися дивним, адже у відносинах з іншими жінками він не мирився з роллю підкаблучника. Втім, у шлюбі з Тетяною він таким у жодному разі і не є. Просто Артем розуміє: сім'я має триматися на чоловіка та дружину, а не на комусь одному.

Тетяна, до речі, творить якісь дива із сімейним бюджетом, що йому подобається. Гроші витрачаються, але водночас вдається ще й збирати. Слід зазначити, що ця жінка – прекрасна господиня, яка не лише підтримує в будинку затишок та порядок, а ще й чудово готує.

Чи боротиметься за лідерство?

На це питання обов'язково потрібно дати відповідь, якщо йдеться про сумісність імен Артем та Тетяна. Дивно, але суперництва у них не буде, незважаючи на те, що обидва лідери за своєю натурою.

Чому? Можливо, тому, що кожен з них бачить у своєму партнері сильну, розважливу та розумну людину – не тільки коханця, але ще друга. Відчуття, які вони дарують один одному, стають основою для міцних відносин. Їхній союз – це єднання душ та абсолютний комфорт.

До того ж цих двох поєднує спільність основних цінностей. Адже однакові погляди життя – це те, що прирікає відносини, у яких є ще й пристрасть, на успіх.

Сумісність імен Артем і Таня у коханні та шлюбі

Секс

Не можна залишити без уваги і цю інтимну тему, розповідаючи про сумісність Артема і Тетяни. У коханні секс грає важливу роль. І, треба сказати, цим двом комфортно один з одним не лише в психологічному, а й в інтимному плані.

Артем – чудовий коханець. Це той чоловік, який не ляже в ліжко до дівчини, до якої не має емоційної прихильності. Тетяна, звісно, такою не є. Вона пробуджує в ньому море почуттів, що він демонструє своїми вмілими ласками.

Вона абсолютно така сама. І, мабуть, спальня єдине місце, де їй хочеться домінувати. Вона моментально збуджується, швидко та несподівано виявляє привабливу ініціативу, буває навіть дещо агресивною у сексі. Це подобається Артему, а її підвищена чутливість дивуватиме його ще довгий час після початку подружнього життя.

Сумісність імен Артем і Таня у коханні та шлюбі

Особливості спільного життя

Продовжуючи розповідати про сумісність імен Таня та Артем, слід зазначити, що цей союз приваблює своєю багатогранністю. Одноманітність їхніх стосунків не затьмарить ніколи. Вони будуть йти по життю рука об руку. Адже в них спільні почуття та помисли, а всі прагнення спрямовані до однієї мети, у досягненні якої зацікавлені обидва.

До того ж кожен із них знаходить у партнері приклад для наслідування. Таня може зробити Артема кращим, а він – позитивно вплинути на неї.

Так що ця пара може стати не тільки гармонійною і щасливою, але ще й успішною в чомусь. Об'єднавшись, вони розуміють, що їхня сила – у сприйнятті теоретичних знань, абстрактному мисленні, а також у наявності потужних соціально-психологічних навичок.

Втім, спільна справа не займе весь їхній час. Ця пара також цікавитиметься і багатьма іншими темами. Вони люблять подорожувати, вчитися чогось нового, вести вечорами довгі розмови про вічне. Їм ніколи не доведеться нудьгувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua