Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня 2022 року

Ракам настав час завести профіль на сайті знайомств, Терезам – дозволити собі смакоти, а Рибам – більше подорожувати.

Найтепліше, тепліше, гаряче: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня 2022 року

Фінанси . Тобі забезпечено переживання через гроші: і не туди могла вкласти, і не дуже вдало витратити, і взагалі не треба було вирішувати матеріальні питання цієї весни. Але що зроблено, те зроблено. Не марнуй час і нерви на безглузді страждання. Виправляй ситуацію активними діями. Зараз особливо важливо не посилювати допущені промахи, краще на цей період взагалі відмовитися від якихось великих угод або дорогих покупок.

Вдалі дні: 17.05, 21.05

Телець

Контакти . На тебе чекає непростий період. Напружено складаються взаємини з колегами. Імовірним є розрив тривалої співпраці, перегляд раніше досягнутих угод. По можливості краще перенести будь-які переговори на інший час. Також не варто зараз купувати нічого зайвого, тільки найнеобхідніші речі. Тобі потрібно зберегти якнайбільше накопичень. Намагайся не сваритися зі своєю другою половинкою.

Вдалі дні: 19.05, 20.05

Близнюки

Найтепліше, тепліше, гаряче: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня 2022 року

Робота . Ти надто близько до серця приймаєш усе, що відбувається на роботі, дуже гостро реагуєш на прояв заздрощів з боку колег. Тільки не надумай на емоціях писати заяву про звільнення, інакше ти дуже довго не зможеш знайти стабільну роботу, перебиватимешся випадковими заробітками. Краще зосередитись на якійсь монотонній діяльності, що вимагає великої уваги та повного занурення. Або відволікся на дрібний домашній клопіт.

Вдалі дні: 18.05, 22.05

Рак

Романтика . Ти відчуєш себе самотньою, гостро не вистачатиме кохання. Не мучся. Подзвони людині, за якою сумуєш, домовись про зустріч, якщо ви живете в одному населеному пункті, або просто поговори. Туга дуже швидко зміниться радістю. Також цілюще на тебе подіє спілкування з дітьми. Якщо партнера в тебе ще немає, займися активним пошуком, заведи профіль на сайті знайомств або частіше виходь з дому на якісь заходи.

Вдалі дні: 16.05, 21.05

Лев

Інтриги . Попри все, перед тобою зараз відкриваються хороші перспективи. Важливо не ховатися в домашньому світку, сприймаючи все, що знаходиться поза ним, як вороже. Хоча, звичайно, зараз тобі не завадить певна закритість. Нема чого виставляти на загальний огляд, наприклад, своє приватне життя. Можуть знайтись заздрісники та уявні друзі, які скористаються твоєю прямотою для того, щоб розпустити чутки.

Вдалі дні: 18.05, 22.05

Діва

Освіта . У колі близьких родичів та сусідів тобі стане нудно. Все так передбачувано: будь-які їх новини ти знаєш наперед, а розмови, так чи інакше, є переспівом тих самих. Час хоча б сходити в місцеву бібліотеку і взяти книги на екзотичну, на твоє погляд, тему. Тужливі вечори треба проводити з користю для свого світогляду. Якщо ж з читанням у тебе не залагодиться, пошукай розвиваючі фільми або подкасти.

Вдалі дні: 16.05, 19.05

Терези

Найтепліше, тепліше, гаряче: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня 2022 року

Покупки . Можеш хоча б раз змінити свою звичку заощаджувати, набуту останнім часом, і дозволити собі купити щось «для радості». Все, що сподобається. Але, звичайно, виходячи зі своїх можливостей. Це може бути як якась чарівна дрібниця, так і звичайна смакота, від якої неможливо відмовитися. Навіть у найскладніші часи потрібно дарувати собі маленькі радощі, це допоможе оптимістичніше і здоровіше дивитися на те, що відбувається.

Вдалі дні: 20.05, 21.05

Скорпіон

Успіх . Ти знаходишся в центрі уваги у будь-якій групі людей. Навіть якщо захочеш загубитися, сховатись у куточок – не вийде. Чимось ти привертаєш до себе погляди та симпатії оточуючих, і це не лише приємна зовнішність чи стильний одяг. Скористайся моментом, щоб знайти хороших знайомих і отримати цікаві професійні пропозиції. Контакти, що зав’язалися зараз, будуть приносити тобі користь довгі роки.

Вдалі дні: 19.05, 22.05

Стрілець

Самопочуття . Тобі доведеться коригувати свою діяльність, спираючись на свої відчуття: добре ти почуваєшся чи не дуже. Тому не роби свої плани на тиждень надмірно жорсткими, припускай відхилення від встановлених дат та точного часу. Відрядження та короткі поїздки перенеси на інші дні. Намагайся більше відпочивати, лягай спати раніше. Щоб знизити рівень стресу, знаходи час для неквапливих прогулянок на свіжому повітрі.

Вдалі дні: 17.05, 22.05

Козеріг

Зміни . Цього тижня тобі не вдасться зберегти незмінним звичний спосіб життя: найімовірніше, у тебе з’являться якісь нові зобов’язання. Відповідальність за інших людей стане тепер для тебе звичайною справою, тому доведеться подорослішати, стати серйознішою та зібраною. Крім того, поступово почне змінюватися коло твоїх друзів. У тих, хто мріє про дитину, є добрі перспективи: може настати довгоочікувана вагітність.

Вдалі дні: 16.05, 20.05

Водолій

Найтепліше, тепліше, гаряче: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня 2022 року

Сім’я . Розглядай зараз будь-які цілі з погляду їхньої корисності для твоїх близьких. Що ти зможеш зробити для своїх домочадців, якщо матимеш хорошу посаду? Як зможеш застосувати свої зв’язки із впливовими людьми, щоб вирішити проблеми когось із родичів? Це допоможе зробити правильний вибір. Вихідні проведи з чоловіком та дітьми — організуй насичену культурну програму або вирушайте на природу.

Вдалі дні: 17.05, 19.05

Риби

Подорожі . Тобі чекають короткі поїздки, можливо, не один раз на тиждень. Швидше за все, недалеко — до передмістя чи найближчого міста. Це необхідно і для твоєї роботи, і для того, щоб отримати якісь об’єктивні уявлення про те, що належить до сфери твоєї професійної компетенції. Готуйся до цих заходів ретельно. Врахуй усі дрібниці та візьми все необхідне. Навіть одяг на вихід, будь готова до всього.

Вдалі дні: 16.05, 21.05

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua