Любовний гороскоп на другу половину травня для всіх знаків зодіаку

Розповідаємо, як поводитись із партнером, якщо ти в парі, і які романтичні перспективи у тих, хто вільний.

Любовний гороскоп на другу половину травня для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на другу половину травня для всіх знаків зодіаку

Кохання – спектр найрізноманітніших почуттів. Це не тільки щастя та ейфорія, але також біль та переживання через кохану людину або про неї. Незважаючи на протиріччя, без кохання набагато гірше. І йдеться не лише про кохання між партнерами, а й про любов до себе, батьків, до дитини і навіть до світу. Але в нашій ми зробимо акцент на романтичних стосунках — ти дізнаєшся, які любовні перспективи чекають на тебе в другій половині травня.

Овен

Сумніви і нерішучість Овна зіграють особливу роль особистому житті. Якщо представники знака не триматимуть своїх емоцій під контролем, можуть наламати дров і після того гірко шкодувати. Тому перед прийняттям конкретних дій, пов'язаних з особистим життям, краще заручитися додатковою інформацією про події, які підштовхнули до з'ясування відносин. Вона допоможе прояснити ситуацію. Друга половина травня для Овнів — добрий час для подання офіційної заяви про укладання шлюбу. Одружених представників знака чекає поповнення – або власна вагітність, або народження дитини у близьких родичів.

Телець

У Тельців особисте життя трохи відійде на другий план. Проте різких змін у відносинах не передбачається. Більшість часу народжені під цим сузір'ям приділятимуть роботі. Наприкінці травня на кар'єрному шляху не буде перешкод, тому це добрий час для реалізації особистих амбіцій. Одинокі трудоголіки Тельці можуть зустріти другу половинку у закладах — барах чи ресторанах, де часто проводять час з колегами та друзями. Романів на роботі виключено.

Близнюки

Любовний гороскоп на другу половину травня для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@jonathanborba)

Близнюки, які перебувають у пошуку, можуть у другій половині травня розраховувати на доленосне знайомство в Мережі або під час подорожі з друзями. Але є один нюанс — вступаючи у нові відносини, використовуй помилки минулого як цінний досвід. Не відгороджуватись від того, що було, інакше не вдасться побудувати гармонійні стосунки. Якщо враховуватимеш моменти, на яких колись послизнулась, нові стосунки можуть перейти на офіційний рівень.

Рак

У самотніх Раків, які налаштовані на стосунки, з'явиться більше можливостей пошуку своєї долі через нові знайомства. Наприкінці травня їх буде чимало, причому деякі з впливовими людьми. Тому Раки мають шанс укласти і довгострокові романтичні відносини, і заручитися взаємовигідним спілкуванням.

Лев

Для Львів у другій половині травня головною складовою у любовних стосунках стане відвертість. Від того, наскільки представники знаку будуть чесні з самим собою, близькими, друзями і навіть колегами по роботі, залежатиме їхній успіх у роботі та особистому житті. Левам, які вже у стосунках, треба не намагатись приховати щось від партнера. Навпаки, краще розповісти про секрети або поділитися своїми мріями – кохана людина зрозуміє, і ваші стосунки заграють новими фарбами. Самотнім Левам можна в цей період не ходити навкруги — якщо зізнаєшся в почуттях, з великою ймовірністю вони виявляться взаємними.

Діва

Друга половина травня не найкращий час для з'ясування стосунків. Це означає, що не треба сваритись, грубити один одному. Розмови на підвищених тонах, якщо найменший шанс, краще змінити на мирні переговори. І під час такої розмови висловити свої почуття — з почуттям, до ладу, з розстановкою. Від такої тактики у відносинах виграють обидві сторони і, швидше за все, дійдуть приємних результатів. Дівам, які не мають партнера, зірки радять взяти відпустку і з'їздити в подорож. Необов'язково кудись далеко. Головне – відволікти і розвіятися. Нова локація може принести знайомство з майбутнім сильним взаємним коханням.

Терези

Підвищена емоційність і дратівливість Терезів не даватиме спокою в особистому житті. Така нервозність може спровокувати сварки з коханою людиною чи родичами. Як тільки відчуєш ненависть, що підкочує, до чого або будь-кого, постарайся не йти на поводу емоцій. Можеш промовити вголос, що тобі не сподобалося і чому ці почуття, на твою думку, виявилися. Таке озвучення допомагає знизити дратівливість та врятувати стосунки від конфлікту на порожньому місці.

Скорпіон

Загострена глибока чуттєвість Скорпіонів у другій половині травня допоможе виконати заповітне бажання. Це може торкнутися всіх сфер життя, не тільки особистої. Яскрава харизма, магнетизм та емоційність представників знака активно притягуватиме погляди протилежної статі. Тож Скорпіонів кінець травня значно збагатиться перемогами на любовному фронті.

Стрілець

Любовний гороскоп на другу половину травня для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@mstyazhkin)

Стрільцям у цей час не можна пити алкоголь і будь-які алкогольні коктейлі. Особливо це стосується тих представників знака, що перебувають у стосунках кілька років або одружені. Порушення цього правила може призвести до розбіжностей та необдуманих вчинків, які зруйнують довіру у сім'ї. У тих, хто у пошуку, є можливість знайти своє щастя під час прогулянок, розваги, відвідування різноманітних розважальних та спортивних заходів.

Козеріг

Внутрішня трансформація, яка зараз відбувається у Козерогів, торкнеться і особистого життя. Тим, хто проживає складний період у шлюбі, не варто квапити події та розлучається. Мине якийсь час, і все само собою стане на свої місця. Більше того, стосунки стануть кращими, ніж раніше. Порада Козерогам, які тільки-но почали будувати відносини — доброта, ніжність і підтримка можуть значно покращити взаємини з коханим.
Тим, хто перебуває у пошуку, не варто фліртувати з усіма поспіль. Нічого хорошого з цього не вийде.

Водолій

У Водоліїв намічається застій у особистому житті. І не тому, що немає можливості або вони не можуть знайти супутника життя. Просто зараз час, коли події у житті Водолія йдуть неквапливо. Краще в такий момент не прагнути глобальних змін на особистому фронті, у тому числі заводити службові романи. Це буде величезною помилкою. Нехай усе йде своєю чергою. Період застою скоро пройде.

Риби

Уїдливість Риб у другій половині травня ускладнять їм будь-які взаємини з оточуючими людьми. Відносини зі своєю другою половинкою – не виняток. Щоб не віддалитися один від одного, краще на якийсь час піти в себе – зайнятися самовдосконаленням, подумати, з чим пов'язаний твій сарказм з приводу і без. Рибам, які знаходяться в пошуку, також потрібно фільтрувати свою промову та фрази — навіть випадковий комплімент, наданий незнайомій людині, матиме неприємні наслідки. Наприклад, опонент вирішить, що це «зелене світло» і буде настирливо доглядати і сталкерити, тобто переслідувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua