Які чаї не варто пити перед сном, так як вони не дадуть вам заснути

Чи не все так просто, як здається.

Якщо ви сподіваєтеся добре виспатися, не пийте зелений, чорний або білий чай перед сном. Це тому, що чай є основним джерелом кофеїну – природного хімічної речовини, яка стимулює як мозок, так і тіло, викликаючи почуття неспання.

Які чаї не варто пити перед сном, так як вони не дадуть вам заснути

Шкода і користь чаю перед сном, Фото: pexels.com

Одна чашка зеленого чаю містить близько 30 міліграмів кофеїну, що становить близько 33% від кількості кофеїну в чашці кави, – пише Zmorshki.in.ua.

Чому цей чай не можна пити перед сном

Споживання кофеїну всього за кілька годин до сну може не дати вам заснути ночами і порушити режим сну.

Ось чому важливо припинити пити чай або будь-який інший напій з кофеїном за чотири-шість годин до сну. Це приблизно те ж час, який потрібен вашому організму, щоб засвоїти майже половину добового споживання кофеїну.

Однак, якщо ви дуже чутливі до кофеїну, можливо, вам краще взагалі припинити пити чай з кофеїном в другій половині дня.

Які ж чаї можна пити?

На щастя, це не означає, що вам слід повністю уникати вживання чаю в нічний час. Існує безліч трав'яних чаїв без кофеїну, які не порушують цикл сну.

Наприклад, ромашковий чай. Це – трав'яний чай, який надає заспокійливу дію на організм і дійсно може викликати відчуття сонливості.

Якщо вам потрібно природне засіб для сну, пийте чашку ромашкового чаю приблизно за 45 хвилин до сну. Це дасть вашому організму достатньо часу для засвоєння чаю і хімічних сполук, що викликають седативні відчуття.

Раніше ми також розповідали про те, які трави допоможуть вам позбавитися від припливів і інших наслідків менопаузи.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua