Чи правда, що небезпечно пити каву, коли приймаєш будь-які ліки?

Ви здивуєтеся, коли почуєте це.

Ви коли-небудь займалися чимось, а потім раптово згадували, що забули взяти ліки? Якщо так, не належите до себе занадто суворо. Таке трапляється.

Чи правда, що небезпечно пити каву, коли приймаєш будь-які ліки?

Як кава може вплинути на прийом ліків, Фото: pxfuel.com

Багато ліків, що відпускаються за рецептом, сьогодні поставляються з конкретними інструкціями не тільки про те, коли їх приймати, але і з тим, з чим їх приймати. Zmorshki.in.ua хоче розповісти про те, чи можна поєднувати каву і прийом ліків.

Як кава може вплинути на прийом ліків

Згідно з дослідженням, опублікованим в BioMed Research International, кава може заважати процесу абсорбції вашого ліки, змінюючи профіль його розчинення. Крім того, ваш напій також може вплинути на час, необхідний для того, щоб ліки вилилося з шлунково-кишкового тракту.

Багато прописані таблетки вміщені з хімічним покриттям, яке дозволяє поступово вивільняти речовина таблетки. А кислотність кави може порушити час поступового вивільнення і вплинути на загальну ефективність ваших ліків.

І, на жаль, кава може не тільки нашкодити дії вашого ліки. Поєднання кави з деякими ліками може викликати неприємні побічні ефекти, такі як набряк, нудота і високий кров'яний тиск.

Ми не хочемо, щоб ви відмовилися від вживання кави. Кава може бути одним з кращих напоїв на планеті! Але це не означає, що це ідеальне поєднання з прописаними вам ліками. Якщо ви почали приймати нові ліки, уважно прочитайте інструкцію і дрібний шрифт на звороті. Також може бути доцільно проконсультуватися з лікарем, щоб переконатися, що ранковий напій не зашкодить вашому здоров'ю.

Раніше ми також розповідали про те, коли насправді небезпечно пити воду з лимоном вранці.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua