Якщо після поїдання морепродуктів з'являється даний симптом, зверніться до лікаря

Ніколи не ігноруйте цей незвичайний ознака.

Влітку поїсти морепродуктів – свята справа. Але ми часто забуваємо про потенційну небезпеку зараження, пов'язаної з вживанням морепродуктів, що не були ретельно підготовлені.

Якщо після поїдання морепродуктів з'являється даний симптом, зверніться до лікаря

Що таке некротичний фасциит, Фото: unsplash.com

Якщо ви їсте сирі або недоварені морепродукти, ви піддаєтеся рідкісного, але серйозний ризик заразитися смертельними захворюваннями. Zmorshki.in.ua хоче розповісти про один симптом, на який слід звернути увагу.

Ознаки некротичного фасциита

Нещодавно 50-річний Патрік Бейкер з Індіани з'їв партію устриць з магазину, а через три дні його доставили у відділення невідкладної допомоги. Зараз він знаходиться в лікарні майже місяць.

Бейкер випробував симптоми грипу через пару днів після того, як з'їв устриці. Дружина Бейкера благала його звернутися за медичною допомогою, оскільки його інфекція стала більш помітною на ногах, де у нього з'явилися фіолетові пухирі і посилилася біль.

Як з'ясувалося, Бейкеру поставили діагноз некротичний фасциит, викликаний бактеріями, що мешкають у воді.

Інші ознаки цього захворювання включають набряк, біль і жар.

Пізніші симптоми некротичного фасциита трохи більше жахливі і можуть включати виразки, пухирі або чорні плями на шкірі, зміна кольору шкіри, гній або виділення з інфікованою області, запаморочення, втома, діарею або нудоту.

Через що може виникнути інфекція?

Існує безліч бактерій, які можуть викликати некротичний фасциит. Але більшість людей заражаються бактеріями після вживання в їжу сирих або недоварених морепродуктів, найчастіше устриць.

Бактерії також можуть викликати інфекцію, якщо сирі морепродукти або соки з морепродуктів потрапляють в рану.

Раніше ми також розповідали про те, які продукти ви повинні їсти кожен день, на думку гастроентерологів.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua