5 кращих трав від припливів і інших неприємних симптомів менопаузи

Ось які чаї вам потрібно пити, щоб поліпшити стан.

Якщо ви маєте справу з менопаузою, ви, ймовірно, зіткнулися з менш ніж приємними симптомами. Нерегулярні місячні, занепокоєння, припливи і мозкової туман. Не дивно, що ви шукаєте трохи полегшення.

5 кращих трав від припливів і інших неприємних симптомів менопаузи

Як побороти менопаузу, Фото: unsplash.com

Перш ніж готуватися до заварювання чаю або настоянки, поговоріть зі своїм лікарем. Це потрібно, щоб переконатися, що немає ніяких взаємодій з будь-якими існуючими захворюваннями або ліками. Ось які трави, як вважає Zmorshki.in.ua, можуть допомогти вам з симптомами менопаузи.

шавлія

Щоденний прийом 100 мг екстракту шавлії протягом чотирьох тижнів зменшує симптоми менопаузи, включаючи припливи, нічну пітливість і проблеми зі сном.

корінь валеріани

Валеріана ефективна при порушеннях сну, особливо пов'язаних з менопаузою. До такого висновку дійшло дослідження 2013 року, опубліковане в журналі Complementary Therapies in Clinical Practice.

клопогон гроновидний

Травник Миган Прайс каже, що, за її досвідом, люди знаходять полегшення від цієї трави, якщо стикаються з перепадами настрою, пов'язаними з менопаузою або ПМС. Але вона згадала можливі незначні побічні ефекти, такі як головний біль.

червона конюшина

Доктор Редмонд каже, що ця рослина особливо корисно при психологічних симптомах, таких як перепади настрою, неспокій і депресія. Але воно також може допомогти при таких симптомах, як вагінальна біль, хворобливість і роздратування.

Дудник китайський

Він містить фітоестроген, який допомагає збалансувати рівні естрогену і гормонів під час менопаузи або місячного циклу. Але вам слід проявляти обережність. Ця рослина може розріджувати кров, тому не рекомендується його використовувати з Тайленолом або подібними ліками.

Раніше ми також розповідали про те, який приправи не вистачає жінкам старше 50 років в раціоні.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua