Мозковий туман після обіду? 3 продукту, які є причиною цього

Якщо ви не будете їх їсти, то повернеться ясність розуму.

Всі ми знаємо це почуття. Зараз 4 годині дня, а ви немов перебуваєте в якійсь прострації. Мозковий туман – це термін, який використовується для опису відчуття нездатності мислити так чітко і ясно, як ви звикли.

Мозковий туман після обіду? 3 продукту, які є причиною цього

Як запобігти мозкової туман, Фото: pexels.com

Мозковий туман – це не захворювання, а скоріше симптом. Може бути багато чинників, які його провокують. Наприклад, недолік сну, занадто багато сну, депресія, деякі ліки, хвороба, зневоднення або харчування, – пише Zmorshki.in.ua. Що стосується останнього, то головними винуватцями є:

Продукти з високим ступенем обробки

Сильно перероблені продукти з високим вмістом рафінованого зерна, доданого цукру і натрію, ймовірно, є винуватцями мозкового туману. Оброблене м'ясо і штучні підсолоджувачі також можуть бути пов'язані з мозковим туманом.

алкоголь

Експерти рекомендують щодня проявляти обережність. Краще не виходити за рамки і не пити більше одного напою в день для жінок і не більше двох напоїв в день для чоловіків.

Недолік фруктів і овочів

Якщо ви хочете скоротити перероблені продукти, простий спосіб зробити це – вибрати фрукти і овочі в їх чистому вигляді. Заповніть половину тарілки овочами, фруктами або їх сумішшю. Численні дослідження показують, що такий режим харчування може загострити мислення, поліпшити пам'ять і когнітивні навички.

Дві відмінні закуски, що стимулюють мозок, – це овочі та протеїновий соус (наприклад, хумус) або фрукти.

Раніше ми також розповідали про те, який дивний напій допоможе вам запобігти інсульту.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua