Сумісність Андрія та Анастасії: 90% у коханні та всього 40% у шлюбі – чому?

Сумісність Андрія та Анастасії у коханні становить завидних 90%. Ці молоді люди не сподіваються душі один в одному, постійно проводять разом, діляться потаємними бажаннями і мріють про майбутнє.

Але як тільки їхні стосунки переходять на нову стадію і пара пов'язує себе шлюбами, ситуація сильно змінюється, адже сумісність Насті та Андрія у шлюбі становить лише 40%.

Які проблеми чекають на них у сімейному житті, чи є шанси їх уникнути? Про це й йтиметься у цій статті.

Сумісність Андрія та Анастасії: 90% у коханні та всього 40% у шлюбі – чому?

Значення імені Анастасія

Ще зі шкільних років маленька Анастасія є втіленням витонченості та чарівності. Ця дівчинка завжди знаходиться в центрі уваги, любить виступати перед широкою публікою, має творчі здібності. Не виключено, що в майбутньому Настенька стане визначною актрисою чи співачкою.

Анастасія вірить у казки, принца на білому коні, рожевих поні та однорогів. Ця дівчина – справжня мрійниця з багатою уявою. Часто її безтурботністю та наївністю користуються оточуючі. Настю дуже легко образити або зачепити її почуття, але навіть у такому стані вона не злиться і робитиме спроби помститися.

Анастасія у шлюбі

Як вже вдалося зрозуміти, дівчина на ім'я Настя – дуже тонка, чутлива натура, тому її чоловік повинен бути готовий захистити її від усіх неприємностей та проблем. У коханій людині Анастасія насамперед цінує мужність, силу волі, твердий характер. Не виключено, що її супутником у житті стане військовослужбовець.

У сімейному житті головне для Анастасії вірність та порозуміння. Ця дівчина ніколи не дозволить собі навіть подивитися у бік іншого чоловіка, поки пов'язана узами шлюбу. Настя гарна і дбайлива мати, кохана дружина. Можна сказати, що її обранцеві пощастить.

Варто зазначити, що Анастасія часто випалюється в особистому житті. Все тому, що завоювати серце цієї наївної довірливої дівчини не важко. Достатньо зіграти на її жалості.

Сумісність Андрія та Анастасії: 90% у коханні та всього 40% у шлюбі – чому?

Значення імені Андрій

Чоловік на ім'я Андрій не такий простий, як здається на перший погляд. Для когось він чудовий друг, для когось – зразковий син, люблячий чоловік, дбайливий батько. Насправді Андрій лише відіграє необхідні ролі. Ні, він зовсім не лицемірить, просто любить доставляти оточуючим радість, у тому числі і своєю поведінкою.

Андрій вважає за краще спілкуватися на високі філософські теми, уникає порожньої балаканини, вважаючи її розумовою деградацією. Йому подобається перебувати у компанії високоінтелектуальних людей. Сам він також має гострий розум і визначні здібності до навчання.

По життю Андрій іде, сміючись і посміхаючись, воліє не вступати з іншими конфліктами, усувається від усього негативного. Головним для Андрія є його внутрішній комфорт.

Андрій у шлюбі

У відносинах із протилежною статтю чоловік на ім'я Андрій веде себе дещо зарозуміло. Все тому, що він знає собі ціну, вважає, що далеко не кожна жінка гідна бути з ним поруч. Коли ж Андрій зустрічає свою другу половинку, він вимагає від неї всього й максимум. Йому потрібно якнайбільше любові, турботи, ласки, підтримки та розуміння. Якщо цього не буде, Андрій, швидше за все, незабаром розчарується в обраниці.

Дружина Андрія має бути розумною, начитаною, мати гарні зовнішні дані, бути зразковою дружиною та господинею. Іншими словами, цей чоловік шукає для себе ідеальну жінку, тому часто дуже пізно одружується.

Сумісність Андрія та Анастасії: 90% у коханні та всього 40% у шлюбі – чому?

Сумісність імен Андрій та Анастасія

Союз цих молодих людей тримається на довірі, взаєморозумінні та взаємному прагненні до вдосконалення. Часто їхні стосунки більше нагадують міцну дружбу. Відчувається явний дефіцит притаманної багатьом закоханим пристрасті та бурхливих емоцій.

Незважаючи на це, спостерігається сумісність Анастасії та Андрія за інтересами. Їх тягне один до одного, завдяки чому пара вже скоро наважується створити новий осередок суспільства. Але у шлюбі ці молоді люди стикаються із першими серйозними розбіжностями.

Сумісність Андрія та Анастасії: 90% у коханні та всього 40% у шлюбі – чому?

Сумісність Анастасії та Андрія у шлюбі становить 40%. Причиною цього стають складні характери обох партнерів. Волелюбний Андрій, який має великий успіх серед жінок, іноді може дозволити собі зайвого, сам того не підозрюючи. Анастасія ж не вміє прощати навіть найневинніший флірт свого чоловіка, бо вірність і довіра для неї понад усе.

Буває так, що Андрій щось ховає. Але від дівчини з такою розвиненою інтуїцією нічого не можна приховати. Спочатку йому дуже складно з цим звикнуться. Коли Настя відчуває обман, вона відразу розкриває всі карти і з'ясовує причини такого вчинку. У результаті між закоханими відбуваються конфлікти, які їм далеко не завжди вдається вирішувати мирно та без наслідків для почуттів.

Якщо ж Андрій та Анастасія все ж таки зможуть порозумітися, вони стануть чудовою командою. Коли їхній шлюб переживе роки, сварки, проблеми та розбіжності, їхні почуття один до одного зміцніють, з'явиться відчуття прихильності та усвідомлення цінності партнера. Якщо цього не станеться, велика ймовірність того, що незабаром Андрій та Анастасія, сумісність яких становить 90%, все ж таки розійдуться.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua