Ім'я Данелія: значення, походження, особливості та цікаві факти

При народженні кожній людині дають особливе ім'я, яке супроводжуватиме її все життя. Раніше вважали, що Данелією називали ангела-охоронця. Варто докладніше дізнатися про походження імені Данелія та значення імені для дівчинки.

Ім'я Данелія: значення, походження, особливості та цікаві факти

Походження

Данелія – це старовинне слов'янсько-татарське ім'я, яке походить від чоловічого Данила (у перекладі «Бог – мій суддя»). Це основне значення імені Данелія мусульман.

Скорочена форма: Дана, Данеля, Дануля.

Ім'я Данелія: значення, походження, особливості та цікаві факти

Характер

Дівчинка Данелія товариська, добра, життєрадісна, вона легко заводить нові знайомства, але для неї старий друг – краще за нових двох. Ця дівчина відкрита, приємна у спілкуванні та вірний друг. Власниця цього імені – господарська та відповідальна, в її будинку завжди панує чистота та затишок. Свої таємниці нікому не розповідає, проблеми нікого не присвячує.

Данелія прагне свободи. Якщо ж поставити їй певні обмеження, вона з цим миритися не буде. Данелія легко йде по життєвому шляху, може пристосуватися до будь-яких обставин. Для цієї дівчини важливіша якість і зручність одягу, ніж модні тенденції.

Представниці цього імені не зазнають тиску на них з боку, це їх, як мінімум, дратує. Дана – часом безпорадна дівчина, яка нагадує дитину. У чоловіка вибирає сильного, розумного і доброго чоловіка, для якого буде і другом, і дружиною, і коханкою. Якщо ж вона відчує, що цінна для чоловіка, то навколо нього крутитиметься весь її світ. Дівчина завжди підтримає та допоможе у складній ситуації, але якщо її обдурити, то вона більше ніколи не подасть руку допомоги. У суперечках завжди намагається знайти компроміс, намагається все залагодити мирним шляхом, але якщо скандал роздувається, то жінка піде убік.

Яка вона?

У Данелії багато друзів, тому вони ніколи не буває самотня. Вона владна, сильна, примхлива, товариська, привітна дівчина, яка любить комфорт. Як дружина, вона любляча, виявляє повагу до свого чоловіка, пристрасна. Має творчі здібності, вона артистична, тому може бути як археологом, так і актором.

Ім'я Данелія: значення, походження, особливості та цікаві факти

Життєві проблеми чи неприємності не засмучують її, навпаки, надають сили, прагнення на краще. Данелія – привітна дівчина, у неї добре розвинена логіка, гострий розум. Власниця цього імені має почуття власної гідності. Вона привітна та емоційна, балакуча та прониклива, інтелігентна та життєстійка. Вона не переживає по дрібницях, не нав'язує свою думку. Завжди доводить до кінця розпочату справу. Данелія може спрацюватись з будь-яким колективом, причому, для неї це не складе жодних труднощів.

Носителька імені Данелія – добра і небайдужа до чужих проблем і переживань особа, іноді для неї самої ця небайдужість може обернутися не в кращому світлі. Непогано розбирається в людях, завжди тверезо оцінює ситуацію, що відбувається, але якщо побачила людину, яка потребує допомоги, забуває і про тверезий розум, і про логіку. Вона ніколи не висловлюватиме про те, що допомогла комусь чи підтримала, але все одно чекатиме від цієї людини хоча б «Спасибі».

Ім'я Данелія: значення, походження, особливості та цікаві факти

Данелія любить подорожувати, відпочинок на природі у колі близьких та друзів. Таку жінку вже неможливо буде перевиховати, тому її обранцеві залишається лише змиритися з її непостійністю та звичкою вирішувати свої проблеми. Завдяки впевненості у собі та наполегливості, дівчина досягає успіхів у кар'єрі, часто це може бути адвокатська діяльність, адже вона любить виступати перед людьми. Судячи з значення імені, Данелія може бути хорошим співрозмовником і надійним партнером.

Життєва мета цієї дівчини – це мир та спокій, важливий душевний та особистий спокій. Особливе значення має спокій та щастя близьких людей. Для таких людей, як Дана, не має значення багатство і знаменитість, їм важливий добробут інших. Проживання у великому місті не приносить затишку власницям цього імені, тому вони можуть мешкати у невеликих містах чи селищах. Дана не втрачає свого оптимістичного характеру та амбіції при зіткненні з життєвими невдачами, вона завжди сподівається на краще. Ця дівчина гостинна, у її будинку завжди є місце для знайомих та друзів, вона душа компанії. Важлива не розкіш, а комфорт та простота у всьому. Дівчина дуже дбає про своїх рідних, що іноді призводить до того, що вона забуває про свої захоплення та хобі.

Ім'я Данелія: значення, походження, особливості та цікаві факти

Кохання та сім'я

Значення імені Данелія у сімейних відносинах також відрізняється від інших.

Дівчина добре зійдеться у шлюбі з чоловіками на ім'я: Олександр, Данило, Андрій, Тимофій, Володимир, Денис, Тимур, Євген, Леонід, Іван, Матвій, Роман, Сергій, Марк, Григорій, Макар, Єлисей.

Погані стосунки складуться з чоловіками, які мають імена: Артем, Ілля, Владислав, Микита, Олексій.

Середня сумісність: Максим, Данило, Кирило, Ярослав, Арсеній, Костянтин, Павло, Степан, Петро, Артемій, Антон, Руслан, Олег, Вадим, Василь, Михайло, Дмитро, Єгор, Федір, Микола, Георгій, Лев, Гліб, Семен , Ігор, Давид, Віктор, В'ячеслав, Юрій.

Талісмани

Щасливі числа Дані: 2, 5, 6, 11, 14, 15.

Кольори, відповідні володарці цього імені: білий та фіолетовий.

Метал – срібло.

Сприятливий день для Данелії – понеділок.

Камені-талісмани імені Данелія:

 • гранат;
 • золото;
 • метеорит;
 • молдовить;
 • ракушняк;
 • шпинель;
 • сулігіт;
 • танзаніт;
 • турмалін;
 • коричневий турмалін;
 • творить.

Стихія цього імені – Вода.

Висновок

Дана – сексуальна, розважлива, трохи заздрісна жінка, вона прагне всім подобатися. Перед початком якоїсь справи все обмірковує до найменших подробиць. Вона наполеглива, завжди може досягти своєї мети, динамічна та активна, має сильний та вольовий характер. Часто дівчинка із цим ім'ям закінчує школу із медаллю. Має різнобічні інтереси. Вже у шкільному віці Данелія проявляє себе, як розумна та самодостатня дівчина.

Для протилежної статі вона дбайлива та кокетлива. Поруч із собою бачить лише сильного чоловіка. Ця дівчина непередбачувана у всіх сферах. Вона вольова і впевнена у собі, не піддається тиску оточуючих. Задля досягнення якоїсь мети працюватиме до кінця. Ця дівчина любить пізнавати щось нове, коло її спілкування розширюється. Також не любить, коли на неї тиснуть, впевнена в собі, це означає, що вона йтиме лише вперед. Якщо людина впевнена, вона знає свій життєвий шлях, вона ніколи не зупинятиметься.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua