Айгіз: значення імені, характеристика та походження

Красиве чоловіче ім'я Айгіз, значення якого в перекладі з тюркської – «мандрівник під Місяцем», є певним інтересом, тому що воно рідкісне, і багатьом хочеться дізнатися, як воно впливає на долю і характер свого носія. І оскільки тема цікава, варто приділити її вивченню трохи більше уваги.

Особистісні особливості

Розповідь про значення імені Айгіз варто розпочати з розгляду унікальних характеристик характеру, властивих його власнику. Цей юнак відрізняється чесністю та щирістю. Щоправда, іноді ці риси сягають крайності, і тоді Айгиз здається навіть зайве прямолінійним і грубим.

Ще його сміливо можна назвати перфекціоністом. Часті помилки оточуючих здатні довести цього хлопця до гнівного спалаху. Заради справедливості варто відзначити, що і до себе він досить суворий. По відношенню до інших він швидко заспокоюється і починає каятися у своїй запальності. У плані самовдосконалення виявляє завзятість.

Також особливістю Айгіза є схильність до так званого «самокопання» і відчуття провини, що незрозуміло звідки береться. Іноді йому слід бути простіше і поблажливіше до себе.

Айгіз: значення імені, характеристика та походження

Поведінка по життю

Розвиваючи тему, що стосується значення імені Айгіз, слід поговорити про те, як ця людина поводиться. У житті він керується своїми ключовими якостями та перевагами – чудовою пам'яттю, потягом до лідерства та цілеспрямованістю.

Він не соромиться будувати сміливих планів. Навпаки, Айгіз не бачить сенсу у дрібних цілях. Він вважає за краще мислити і діяти глобально, іноді навіть, будуючи плани на кілька років уперед. Багато хто вважає це абсурдом, але як же вони дивуються в майбутньому, дізнавшись, що ця людина досягла всього, чого хотіла. Ще й без шкоди своїм прагненням та цінностям!

Розповідаючи про те, що означає ім'я Айгіз, слід зазначити: цьому чоловікові властиво найцінніша якість – готовність будь-якої миті взяти на себе відповідальність. Він не розслабляється доти, доки вирішить усі проблеми і досягне поставленої мети.

Зрозуміло, ця людина ненавидить ігри без правил. У житті він цінує прозорі контракти та чесні домовленості.

Головне, щоб Айгіз не захопився своєю цілеспрямованістю. Якщо він випадково перейде кордон, то постійно гнатиметься за ефемерними мріями, і забуде, як це – насолоджуватися плодами своєї праці.

Айгіз: значення імені, характеристика та походження

Трудова діяльність

Якщо батьки вирішили вибрати ім'я Айгіз для хлопчика, то їм слід знати, що він виросте дуже старанним чоловіком, який цінує свою матеріальну незалежність. Цілком можливо, що перші гроші він почне заробляти, будучи підлітком.

У старшому віці в ньому прокидається бажання забезпечувати дружину, тому прагнення достатку виявиться виправданим. Більше того, створення благополучних умов для своєї сім'ї та дітей, якщо такі з'являться, стане його життєвим кредо.

Айгіз справді стає гарним працівником. Він має сильний характер, і він звик робити, а не говорити. Часто саме від нього залежать оточуючі. Тому з Айгіза може вийти чудовий начальник.

Кар'єру він будує успішно, хоч би яку сферу вибрав, але тут є один нюанс. Справа в тому, що Айгіз може перетворитися на справжнісінького трудоголіка. І це недобре, оскільки, щоб досягти гармонії в житті, знадобиться знайти рівновагу між роботою та відпочинком, а надалі дотримуватися її.

Айгіз: значення імені, характеристика та походження

Дружба

Якщо йдеться про значення імені Айгіз у мусульман, то треба розповісти і про цю тему. У юності у цієї молодої людини немає постійних друзів, тому що вона, а також його інтереси, постійно змінюються. І товариші теж – підходить смакам.

З віком, звісно, інтереси та погляди укорінюються. Друзі стають незмінними. Айгіза люблять за те, що він дуже привітний, оригінальний, а також непередбачуваний товариш, з яким нудно не буває. Плюс до всього, він має високий інтелект, що робить його чудовим співрозмовником.

Утім серед товаришів Айгіза немає випадкових людей. Кожен його друг – це інтелектуально розвинена людина з чіткою життєвою позицією та високими моральними принципами. Вони так само, як і він, чесні та прямолінійні. Айгіз не терпить брехунів і підлабузників, і ніколи до себе їх не підпускає.

Айгіз: значення імені, характеристика та походження

Відносини

Продовжуючи розповідати про те, що означає ім'я Айгіз, потрібно торкнутися уваги і цієї важливої теми. Такого статного чоловіка тягне до красивих, владних, яскравих та сильних жінок. Він неймовірно цінує вогненний темперамент партнерки, вміння лідирувати та бути у центрі уваги.

Також Айгізу дуже важливий інтелектуальний контакт із обраницею, спільність інтересів та поглядів. Він вміє будувати відносини, у разі розбіжностей ніколи не вдасться до конфронтації, а вважає за краще вирішити проблему, що виникла, розмовою.

Але це все вже у стосунках. До їх початку Айгіз навіть не буде показувати своїх почуттів дівчині, що сподобалася. Цим, до речі, він введе в оману багатьох жінок. Втім, і йому вистачає часу, щоб розглянути в дівчині гідності та знайти недоліки. Він шукає дбайливу, шанобливу, вірну та спокійну жінку, яка стане йому відданою дружиною.

Айгіз: значення імені, характеристика та походження

Астрологічні відповідності

Завершити розповідь про значення імені Айгіз слід цією темою. Чому? Тому що саме астрологічні відповідності визначають таємницю імені. У Айгіза вони такі:

 • Відповідний знак зодіаку: Скорпіон і Козеріг.
 • Планета-покровитель: Сатурн.
 • Сузір'я, що приносить удачу: Пекти.
 • Сприятлива стихія: повітря.
 • Камінь-талісман: гірський кришталь.
 • Тотемна тварина: кінь.
 • Метал, що приносить удачу: марганець.
 • Сприятливий колір: насичений помаранчевий та персиковий.
 • Вдалі дні: субота та вівторок.
 • Тотемне дерево: модрина.
 • Вдалі дати: 2, 8, 12 та 16.

А ось число імені Айгіз – це “вісімка”. Якщо вірити нумерології, воно багато в чому визначає долю людини, і навіть відбивається з його характері.

З цією темою рекомендується кожному ознайомитись окремо, але можна заявити з упевненістю, що до «вісімок» доля завжди прихильна. У них навіть найсміливіші і шалені ідеї перетворюються на цілком конкретні та перспективні проекти. Та й особисте життя завжди складається цілком вдало.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua