Ім'я Дормідонт: походження та значення

Ім'я Дормідонт – солідне та звучне. Воно автоматично наділяє свого носія представництвом та суворістю. Що означає ім'я Дормідонт, і звідки воно походить? Розкриттю цієї теми буде присвячено цю статтю.

У імені Дормідонт покровительствує планетою Венера. Цій людині принесе успіх фіолетовий колір. А сприятливим деревом стане оливкове. Серед світу флори Дормідонт одержує захист від квітки айстри. Так зазначено у його гороскопі. А серед комах покровителем стане комар. При виборі прикрас краще зупинитись на жовтому сапфірі. Цей камінь забезпечить щастя, успіх у починаннях, виконає функції амулету.

Ім'я Дормідонт: походження та значення

Розшифрування значення імені

Ім'я Дормідонт, країною походження якого була Стародавня Греція, у перекладі означає «головний у списоносців». Коротко хлопця можна називати Дорою, Дорою, Доркою. Ці варіанти імені є більш прийнятними для раннього віку.

Святкування дня ангела Дормідонта – другого дня жовтня. У цю дату вшановують святого мученика Дормідонта, бо той не побоявся царського гніву і на язичницькому святі оголосив, що він християнин. За що зазнав тортур і мук.

З днем ангела Дормідонта пов'язана народна прикмета, що якщо до цього часу пролетіли журавлі, то після Покрови варто чекати на перші заморозки. Якщо ж журавлі не були помічені, то до дня шанування святого Артемія не буде морозів.

Ім'я Дормідонт: походження та значення

Плюси та мінуси імені

Ім'я Дормідонт має низку позитивних особливостей. Воно характеризує людей розумних, логічних та прискіпливих. Їм властиво проводити аналіз того, що відбувається. Причому вони не звертають уваги, що ставлять під загрозу власне благополучне життя. Їм вдається чудово вести домашнє господарство, помічати речі, які були необачно покладені не так на своє місце. Для чоловіка такі риси є винятком.

Але при вивченні значення імені Дормідонт можна знайти і негативні риси у вигляді запального характеру, зарозумілості, владності, дратівливості. Якщо пред'являти до цієї людини завищені вимоги, ставити надмірно складні та нерозумні завдання, Дормідонт завжди відмовляється виконувати їх. У носія цього імені дуже мало життєвої енергії. Тому його доля не завжди щаслива.

Для цієї людини характерна тугодумність. Він надто розважливий, довго думає та зважує всі обставини, що призводить до неминучих збитків. Втрачаючи час на ретельний аналіз ситуації, Дормідонт не встигає скористатися моментом. Тому швидкість ухвалення рішень – не його пріоритет. А через повільність він завжди спізнюється.

Ім'я Дормідонт: походження та значення

Заняття

Незважаючи на повільність, чоловікові з цим солідним давньогрецьким ім'ям нерідко вдається обійняти керівну посаду. Цьому сприяє прояв особливостей його характеру – розуму, працездатності, суворості у відносинах з підлеглими, поблажливості, якщо вони дрібні похибки.

Цьому чоловікові не слід катувати щастя, граючи в азартні ігри. Йому властиві риси холоднокровності, зайвого матеріалізму. Але Дормідонт, походження імені якого у цій статті, здатний у потрібний момент прийти допоможе. Йому не чужі людинолюбство і самовідданість при скоєнні вчинків. Від свого оточення власник цього імені вимагає логічності дій.

Про особисте життя

Що означає ім'я Дормідонт? Як вже було сказано, у перекладі з давньогрецької вона звучить як «главар списоносців». В особистому житті цьому парубкові пощастить, якщо він зв'яже свою долю з дівчиною, ім'я якої буде Христина чи Кіра, Маргарита чи Марія, а також Світлана. Якщо ж ім'ям обраної дівчини буде Владиліна, Дебора чи Домна, Нонна чи Роза, то такий шлюб характеризуватиметься складністю стосунків. Краще не ризикувати, щоб не зіпсувати собі життя.

Ім'я Дормідонт: походження та значення

Дормідонту приписують скритність у прояві почуттів. І справді, він надто сором'язливий. Характер однолюба не дозволяє йому розбивати жіночі серця. Дормідонту властиво проводити аналіз власних почуттів. При виборі супутниці життя власник цього імені візьме дівчину зі спокійним, відданим та господарським характером. Справжню хранительку домашнього вогнища. Така родина буде міцною та надійною.

Про кар'єру та бізнес

Вивчаючи значення та походження імені Дормідонт, важливо охарактеризувати особливості вибору професії цією людиною. Йому властиво генерувати ідеї, успішно втілювати у життя намічені раніше плани. Дормідонт не кине розпочату справу, обов'язково доведе її до кінця. Носії цього імені легко вдається аналізувати та зіставляти факти. Схильність до впорядкування дозволить чоловікові стати великим вченим чи конструктивним критиком, а також чудовим видавцем. Власник імені воліє звертати увагу на кількість, а не якість. Він з особливим трепетом ставиться до грошей. Можна сказати, зациклюється на їхньому накопиченні.

Ім'я Дормідонт: походження та значення

Підведемо підсумки

Дормідонт – це ім'я, яке забезпечує його власнику солідність та суворість. Коріння походження сягає Стародавню Грецію. Якщо батьки підберуть це звучне ім'я для свого малюка, він виросте активним, але без особливої життєвої сили. Здоров'я хлопця не завжди буде бездоганним. Власники імені повинні особливу увагу приділяти тонкому кишечнику та апендиксу, як і про селезінку. Тоді вони зможуть повноцінно жити та займатися реалізацією намічених цілей.

Завдяки різноманіттю імен можна підібрати один із варіантів з урахуванням значення, звучання, сумісності з по батькові та прізвищем. Адже більшість із нас носять своє ім'я все життя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua