Ім'я Венера: походження, значення, сумісність. Характер і доля володарки

Жіноче ім'я Венера красиве та мелодійне. Зустрічається воно досить рідко, а тому є ще більшим інтересом. Яке його походження? Як воно перекладається? І, найголовніше, як це ім'я відбивається на характері та долі дівчинки, яку так вирішили назвати батьки? Що ж, слід про все розповісти у подробицях.

Походження

Отже, існує кілька варіантів, які пояснюють, звідки пішло жіноче ім'я Венера. Згідно з найпопулярнішою версією, воно належить римській богині квіткових садів, родючості та весни. А в перекладі означає «милість Богів». Надалі Венеру почали ототожнювати з грецькою богинею краси та любові, якою є Афродіта.

Згідно з другою версією, у цього імені латинське походження, а тому перекладається воно інакше – «принадність», «краса» та «любов».

Ім'я Венера: походження, значення, сумісність. Характер і доля володарки

Є третій варіант походження. Якщо вірити йому, це ім'я походить від латинського слова venero, отже воно «вимелювати», «читати», «умовляти» і «молити».

Найменш поширена версія говорить, що Венера прийшла у всі мови з іспанської культури і перекладається як «раковина молюска». В оригіналі пишеться практично так само Venera.

Для представників якої національності ім'я Венера є рідним? З усього вищесказаного, можна дійти невтішного висновку, що однозначного відповіді це питання немає. Однак він є дуже поширеним серед татар.

Дитинство

Дівчинка, яку батьки вирішили назвати Венерою, росте хворобливою, тендітною дитиною. Велика ймовірність, що в її сім'ї часто будуть сварки, тому вона в ранньому віці усвідомлює складність відносин між людьми. Цей факт вплине її нервову систему, і навіть сформує суперечливий, складний характер.

Ім'я Венера: походження, значення, сумісність. Характер і доля володарки

Венера не переносить критики. Вона гостро реагує на неї. Але розумово (як і фізично) розвивається добре. У неї виявляється гарний слух, пластичність. Буде непогано, якщо її віддадуть до хореографічної, музичної чи гімнастичної студії.

Крім того, Венера може похвалитися чудовою пам'яттю. Всі предмети їй даються легко, але через непростий характер дівчинка нерідко конфліктує з учителями. До речі, у колективі вона намагається бути лідером з ранніх років. Упертість та вміння за себе постояти їй у цьому допомагають.

Юність

Продовжуючи обговорювати тему, що стосується значення імені Венера, треба розповісти про те, яким її характер стає більш старшому віці.

Виростає вона в бойову дівчину, яка ніколи не сидить на місці. Вона не хвалька, скромна, виділятися не любить, проте цей факт не скасовує її зовнішньої привабливості та чарівності. Хоча, сучасної моди не слід, дотримується екстравагантного стилю.

Їй подобається читати, особливо історичні романи. Також Венера любить театри та живу музику. До всього нового ставиться із настороженістю.

Ім'я Венера: походження, значення, сумісність. Характер і доля володарки

З віком владний та складний характер стає ще більш сталевим. Венера може сміливо висловити свою думку, яка в неї ніколи не змінюється, з приводу.

Через незалежність, безкомпромісність та впертість у соціумі їй не дуже легко. Жінкам не довіряє, а тому практично не має подруг. Їй комфортніше у чоловічому суспільстві. Ось тільки Венера дуже влюблива, а тому просто дружити їй не завжди виходить.

Зрілість

Обговорюючи значення імені Венера та долю, іменем накреслену його власниці, слід згадати і про те, якою жінкою вона стає в результаті.

Ця особа – врівноважена, яка вміє керувати своїми емоціями жінка. Характер у неї не змінюється з віком, але в суспільстві вона поводиться все розкутіше та впевненіше.

Цікаво, що її запал не згасає. Влюбливість і пристрасність залишаються з Венерою на роки, і тому вона нерідко помиляється у виборі партнера.

Ця жінка незалежна, тверда та самостійна. Але в той же час вона є вкрай чутливою. Незважаючи на свою строгість, виявляється дуже вразливою та доброю.

На всі ситуації та речі Венера дивиться суб'єктивно. У конфронтацію вступає з кожним, хто відкрито не поділяє її думки. Можливо це мінус. Проте з нею цікаво, адже Венера – ерудована інтелектуалка, яка захоплюється езотерикою. До речі, її прогнози досить часто збуваються.

Трудова діяльність

Дівчина, що носить ім'я Венера, може досягти непоганих успіхів у технічній сфері діяльності або в галузі точних наук. З неї вийде гідний бухгалтер, програміст, інженер, архітектор чи проектувальник.

Ім'я Венера: походження, значення, сумісність. Характер і доля володарки

Головне, щоб начальство на неї не тиснуло, вона цього не зазнає. Також Венера болісно реагує на те, як колеги досягають успіхів. Вона є відповідальним і посидючим співробітником, проте сама кар'єрними сходами просувається насилу.

Якщо Венера збереться з силами і почне власний бізнес, то з неї вийде вкрай вимогливий керівник, якому непросто догодитиме. Вона часто вимагатиме неможливого. Проте бізнес просуне. Тому що Венера має аналітичний склад розуму, а ще ніколи не зупиняється перед труднощами, що виникають.

Хобі

Улюбленим проведенням часу Венери є відпочинок на природі. Крім цього, їй подобається складати вірші, блищати прикраси з бісеру та в'язати. Це допомагає їй у концентрації уваги, а ще позитивно відбивається на зміцненні ослабленої нервової системи.

Також Венера може похвалитися дивовижним художнім почуттям смаку, любов'ю до поезії та історичних романів, театру та музики. Незважаючи на те, що все перераховане передбачає спокійне проведення часу, їй подобаються і різні види активності.

Особисте життя

Цю тему теж варто приділити трохи уваги, розповідаючи про ім'я Венера. Ця дівчина є темпераментною, пристрасною, натурою, що захоплюється. З нею ніколи не буде нудно в ліжку, ось тільки секс у неї буде лише з тим, з ким вдасться створити довірчі стосунки та атмосферу, в якій почуття розкриваються найповніше.

Ім'я Венера: походження, значення, сумісність. Характер і доля володарки

Вона досить ревнива дівчина. Також у неї дуже примхливий характер – не кожен чоловік витримає. Через це найперші стосунки розриваються на піку пристрасті. Наслідок – удар по крихкій нервовій системі. Проте, Венера навчається на помилках, і з часом виявляє набагато більше терпіння.

Шлюб та сім'я

Жінка з ім'ям Венера виходить заміж зарано. Проте її перший шлюб не триває довго. Закінчується він абсолютним розчаруванням після численних спалахів ревнощів та побутових конфліктів.

Венера сприймає це як досвід. А тому до другого шлюбу підходить набагато відповідальніше. Вона стає гарною господаркою та прекрасною дружиною.

Ім'я Венера: походження, значення, сумісність. Характер і доля володарки

Чоловік вона тішить ніжністю та турботою. За будинком завжди стежить, постійно створює у ньому затишок. А якщо народжуються діти, то Венера оточує їх безмежною турботою, виявляючи у вихованні помірну строгість.

Сумісність

Вище було багато сказано про значення імені Венера. Ім'я відрізняється цікавою характеристикою, а тому завершити розповідь хотілося б темою щодо того, з якими чоловіками у його власниці можуть скластися стосунки.

Перспективи у неї є з Михайлом, Андрієм, Аполлоном, Опанасом, Глібом та Максимом. Непогано складуться відносини з Артуром, Ігорем, Святославом, Дем'яном, Севастьяном та Лукою. Але навряд чи пристрасть, яка є до когось із них, переросте у шлюб.

Але з ким точно не варто будувати стосунки, то це з Олегом, Робертом, Чарльзом, Азарієм і Феліксом. З чоловіками, які носять ці імена, нічого, окрім конфліктів та сварок, не буде.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua