Значення імені Алішер: походження, характер, кохання та кар'єра

Гарне звучання та змістовне значення імені Алішер роблять його досить популярним у мусульманських регіонах. Ім'я – це не просто комбінація літер, а потужний енергетичний код, який не тільки наділяє людину певними рисами характеру, але також певною мірою визначає її долю.

Значення імені Алішер: походження, характер, кохання та кар'єра

Походження

Щоб зрозуміти, якою національності ім'я Алішер, варто розібратися у його походженні. Вперше це ім'я виникло у шиїтів неарабського походження. Сьогодні воно найбільше поширене в Таджикистані та Узбекистані.

У перекладі з перської мови “або” означає “піднесений” або “високий”. “Шер” – це “лев” чи “тигр”. Таким чином, ім'я можна перекласти як “володар левів”, “приборкає левів” або “лев Бога”.

Астрологічні характеристики

З точки зору астрології значення імені Алішера може бути виражене за допомогою таких характеристик:

 • Знак зодіаку ваги.
 • Планета-покровитель – Місяць.
 • Відповідний колір – білий.
 • Відповідний метал – срібло.
 • Камінь-талісман – берил.
 • Рослина-талісман – лілія.
 • Тотемна тварина – краб.
 • Сприятливий день тижня – понеділок.
 • Сприятливі числа місяця – 2, 3, 8, 11, 21.

Значення імені Алішер: походження, характер, кохання та кар'єра

Розшифровка за літерами

Розглядати значення імені Алішера можна як у контексті загального звучання, так і аналізуючи кожну окрему букву. Розшифровка виглядає так:

 • А – це символ лідерства та першості. Літера наділяє людину авторитетом і харизмою, також визначає її прагнення до високої якості життя.
 • Л – літера, що відповідає за творчу обдарованість та артистичні таланти. Вона також визначає спрагу знань та прагнення ділитися ними з оточуючими.
 • І – це символ духовності та височини. Ця буква робить людину доброю, чутливою і великодушною. Незважаючи на те, що зовні він здається жорстким і практичним, насправді він досить ранимий.
 • Ш – це символ розвиненої інтуїції, логічного мислення та кмітливості. Також буква визначає скромність людини.
 • Е – літера, що зумовлює потребу у самовираженні будь-якими способами. Також вона робить людину дипломатом.
 • Р – це розсудливість і здатність пізнавати суть речей. Цій літері також властива надмірна самовпевненість.

Значення імені Алішер: походження, характер, кохання та кар'єра

Нумерологія імені

Якщо розглядати значення імені Алішер з погляду нумерології, варто звернути увагу на цифру 2. Вона визначає як позитивні, і негативні якості, перелік яких наведено у таблиці.

Позитивні якості Негативні якості

Вміння вирішувати суперечки та згладжувати конфлікти.

Дипломатичність та дар переконання.

Скромність та тактовність.

Вміння налагоджувати контакти.

Щирість та чутливість.

Загострене почуття естетики.

Високий духовний потенціал

Надмірна скрупульозність.

Боязкість і сором'язливість, які заважають досягати успіху.

Схильність до крайнощів.

Запобігання і лукавство.

Песимістичні погляди життя.

Відчуженість і самітництво.

Педантичність, що межує з перфекціонізмом

Кохання та сім'я

Ім'я Алішер визначає виняткову велелюбність свого власника. Йому може подобатися одночасно кілька жінок, тому до певного моменту він воліє задовольнятися короткостроковими романами, які ні до чого не зобов'язують, а не пов'язувати себе узами серйозних відносин.

Ранні шлюби для власників імені Алішер закінчуються невдало. У молодості він не відрізняється вірністю. До того ж весілля нерідко буває імпульсивним, заснованим на пристрасті та симпатії. А в процесі спільного життя виникають непримиренні протиріччя, які є причиною розлучення.

Ідеальну супутницю життя для Алішера описують як якусь сіру мишку. Вона відрізняється спокійною непомітною красою, лагідною вдачею і господарчістю. Як правило, він знаходить таку претендентку на роль своєї дружини на роботі. Алішер стає досить хорошим і дбайливим чоловіком, але все ж таки нерідко зраджує дружині.

Значення імені Алішер: походження, характер, кохання та кар'єра

Кар'єра

Що означає ім'я Алішер для кар'єри? Власник цього імені відрізняється дещо легковажним підходом до роботи. Він сприймає її скоріше як хобі, ніж як зобов'язання. Але, як не дивно, саме в такому підході є секрет успіху. Коли інші поспішають та панікують, Алішер вирішує робочі проблеми без стресу, граючи.

Власник імені Алішер відрізняється різноплановими інтересами, часто змінює захоплення, що відбивається і на кар'єрі. Якщо йому стає нудно, він без жалю змінює місце роботи, освоюючи нові сфери діяльності і займаючись самоосвітою. При цьому для нього важливо отримувати не лише моральне, а й матеріальне задоволення від праці, адже запити та життєві стандарти мають досить високі.

Легковажний підхід до роботи змінюється серйозністю і зосередженістю лише тоді, коли Алішер відкриває власну справу. Він готовий працювати без перерв і вихідних, аби його бізнес виявився успішним і прибутковим.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua