Ім'я Айк: значення, походження, характер та доля

Ім'я Айк у європейській частині континенту трапляється нечасто. Винятком, мабуть, будуть лише Штати, де такі імена користуються попитом. Вони короткі, лаконічні, “модні”. При цьому мало хто замислюється про те, який саме сенс закладений у таких гучних назвах.

Ім'я Айк упирається корінням у Старий Завіт, воно веде свою історію від одного з супутників Ноя, єдиного, кому Бог дозволив вижити, збудувавши ковчег. У Середній Азії його ще пам'ятають як традиційний, сакральний. Національність імені Айк – вірменська. Власне, з давньої мови цього народу назва має такий самий переклад, як і назва держави.

Ім'я Айк: значення, походження, характер та доля

Походження імені Айк пов'язане з однойменним героєм, який брав участь у визволенні Вавилону, після чого повернувся до гори Арарат, створивши там нове царство. Принаймні так говорить Біблія. Стародавній герой став першим царем, назавжди залишивши після себе культурну спадщину. Значення імені Айк також має дещо інше трактування. Один із варіантів перекладу передбачає значення “світанок”, що цілком можливо за умови неточності та низької якості транскрипції. Англійці ж закладають у це прислівник власний зміст, а саме “сміється”, “веселий”.

Загальні риси характеру

Ім'я Айк належить людині досить відкритій, веселій, харизматичній, легкій у спілкуванні. Він завжди намагається бути у центрі уваги, виступає активістом і прагне всіляко доводити свою значущість. У певний момент він навіть може втратити свою самооцінку, оскільки їм буквально користуватимуться.

Ім'я Айк: значення, походження, характер та доля

Ім'я Айк також означає самовідданість. При цьому не важливо, про що саме йдеться. Чи то друг, мати чи Батьківщина, хлопець з легкістю піде на самопожертву. Справа тут не в порожньому вихвалянні, а особистому ставленні Айка до боргу як такого. Він йде на жертви просто тому, що може собі це дозволити, його величезної душі вистачить на всіх.

Символізм та знаки

Планета-покровитель носія імені Айк – це Венера, його метал – мідь, камінь – яшма та зелений сапфір. Вподобаний і духовний колір хлопчика – насичений зелений, що нагадує молоду поросль. Подібно до неї, власник імені Айк енергійний, життєрадісний і надзвичайно активний. Але варто його помістити в кімнату з темними шпалерами або задушливою атмосферою, після чого хлопець швидко втратить колишній запал.

Ім'я Айк: значення, походження, характер та доля

Астрологічні знаки, які найсильніше підходять хлопчику, це Терези та Телець. У першому випадку активність та енергійність Айка врівноважує прохолодний та витриманий характер повітряного знака. Земля дасть хлопчику стабільність та матеріальний достаток, про що сам Айк замислюється надзвичайно рідко, оскільки знаходиться ближче не до духовного світу, а до фізичного.

Число душі

Число душі власника імені Айк – це шістка. На відміну від поширеної думки, такі люди відрізняються не улесливістю, а реальним бажанням сподобається всім. Вони постійно перебувають у центрі уваги, активності, легко йдуть на контакт, що часто плутають із лізоблюдством.

Ім'я Айк: значення, походження, характер та доля

За своєю природою, “шістки” налаштовані на людей. Це безпосередньо впливає на те, як саме вони обирають професію. Не важливо, що це буде за галузь, “шістка” спробує бути ближчою до робочих кадрів, швидко очолить їх, гласно чи ні. При цьому в цих людях властива самовідданість лідера, а не амбітність директора, що робить їх чудовими керівниками з тонким почуттям психологічного контакту.

Зовнішній вигляд

Серед варіантів того, що означає ім'я Айк, виділяють один – “світанок”. Справді, у вигляді цієї людини завжди є щось від сонця. Вони яскраві, старанно стежать за модними тенденціями, виглядають ошатно навіть тоді, коли це, начебто, неможливо. Простий одяг на них виглядає вишукано. Крім того, Айк вважає, що в усьому має бути прикладом для наслідування. Він завжди охайний, чистий, акуратний, користується дорогим парфумом і ретельно стежить за своєю формою. Оскільки ці люди начебто “підживлюються” приємними емоціями, для них це неважко.

Сім'я та кохання

Щоразу Айк любить шалено, глибоко, чуттєво. Розрив він переживає надзвичайно важко, не може виносити компанію колишніх партнерів, а в нові зустрічі кидається з головою, як у вир. При цьому сам чоловік рідко, коли замислюється, що саме глибина його почуттів відштовхує більшість жінок, які просто не можуть винести настільки яскравого, палаючого кохання. Саме тому, незважаючи на загальну допомогу, Айк практично завжди самотній, хоч і намагається не показувати цього. Втім, вони також дещо вітряні, через що старі емоції та уподобання швидко стираються з пам'яті.

Від дитинства до зрілості

Ім'я Айк: значення, походження, характер та доля

Будучи дитиною, власник імені Айк проявляється максимум свого трепетного кохання по відношенню до кожного свого друга. Він може і не бути кращим у навчанні чи спорті, але при цьому практично завжди знаходиться в центрі будь-якої компанії, що робить його центром Всесвіту аж до підліткового віку. Айк також здатний легко пережити аварію власних піднесених цілей, оскільки швидко знайде того, кому знадобиться його допомога. Здається, що він відчуває фізичну подробицю робити щось інше. Так, наприклад, Айк був чудовим лікарем чи психологом, педагогом.

Що ж до зрілості, то Айк стане чудовим батьком та дідом. Якщо своїх дітей він намагатиметься привчити до суворої справедливості в житті, то онуки знайдуть в його особі максимально люблячу і найближчу людину. Знайшовши ту саму, Айк розділить з нею всі негаразди, переживання, радості та переживання. Такий чоловік не здатний на зраду.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua