Герда: значення імені, походження, основні характеристики

Герда – північне ім'я. Є в ньому щось зимове. Завірюха, снігові кучугури, крижаний вітер – такі асоціації виникають. Чи справа не в імені? В усьому виною казка “Снігова Королева”, з її крижаним палацом. Що закладено на ім'я Герда для дівчинки? Якими рисами нагороджує її? Відповіді чекають на нас у статті.

Герда: значення імені, походження, основні характеристики

Хто я? Що тут роблю?

Традиція велить: спочатку дізнайтеся значення імені та походження. Тільки потім описуйте долю носійки.

У походженні та значенні імені Герда заховано північне дихання. Воно скандинавське. Маємо рацію ми, коли на початку статті писали про холод, що асоціюється з ім'ям.

Перекладається як “могутнє спис”. Чи достатньо сильно для жіночого імені, правда?

Зменшувальні форми

Як звертатися до дівчинки? Саме собою ім'я красиве, не вимагає скорочень. Бо довгим його важко назвати. Але якщо виникла потреба в зменшувальних варіантах, можна рекомендувати Геру, Геду або Реду.

Набагато краще звучать пестощі форми. У значенні імені Герда закладено багато чоловічого. І його треба пом'якшувати. Звертайтеся до дівчинки ласкаво: Гердочка, Гердуся, Герочка, Гердюша.

Герда: значення імені, походження, основні характеристики

Дитинство

Герда – маленький керівник. Це впадає у вічі в ранньому віці. Дівчатим іграм воліє машинки, рушниці та мечі. Впевненіше почувається в компанії хлопчиків.

Любить командувати ними. Хлопчаки слухають Гердочку, не сміючи суперечити. Малятко здатне застосувати силу. Це буває рідко, але не виключається.

Дуже самостійна та незалежна дитина. У Гердюші розвинена сила волі. Вчиться маля добре. Вона забороняє собі “бути поганою”. Тільки найкращою, лише прикладом для решти.

Дівчинка формує навколо себе шанувальників. Вони захоплені ідеєю Герди, із задоволенням підкоряються своїй керівниці.

Юнацтво

У значенні імені Герда (для дівчинки) ховається холодність. Усередині юної Гердочки вирує буря. Але вона приховує це.

Яка дорослішаюча Герушка? Така сама незалежна. Вона вміє відстоювати свою думку. Не любить конфліктних ситуацій, але не буде боягузливо пасувати перед ними.

У чому секрет Герди? У її особливості. У перехідному віці властиво експериментувати зі своєю зовнішністю. Багато панянок прагнуть бути схожим один на одного. Герда – виняток. Має власний стиль. Ця дівчина не женеться за модою. Вміє укласти волосся, гарно нафарбуватися. Чим привертає увагу молодих людей. Хоча стосунки з протилежною статтю не складаються – аж надто незалежна і прямолінійна Герочка. Юнаки побоюються гарної, але самовпевненої дівчини.

Доросла Герда

У значенні імені Герда для дівчинки криється наявність владної вдачі. Така й доросла носійниця. Це напрочуд правдива людина. У Герди свої принципи, і вона не відступить від них. Викриває злих, брехливих та заздрісних людей. Сама ж від цього страждає. Ворогів у Герди багато. А друзів дуже мало. З цією жінкою складно порозумітися. Вона не йде на компроміси, важко сприймає критику на свою адресу та нікого не слухає.

Але тим, кому вдалося здобути довіру Герди, дуже пощастило. Жінка вміє дружити. У дружбі вона вірна, ніколи не обдурить і не зрадить. Герді можна довірити найпотаємніше. Пліткувати не в її стилі.

Незважаючи на чоловічий характер, Гердочка дуже чадолюбна. Мріє про своїх дітей з молодого віку. Вибирає професію, пов'язану із дітьми.

Ця жінка прив'язана до своєї матері. Ділиться з нею всім. Радиться з дрібниць, довіряє серйозні речі. Іноді це смішно, але величезну роль у житті Герди грає мати.

Герда: значення імені, походження, основні характеристики

Кар'єра

Значення імені Герда приховує дуже сильний характер. Але завидну кар'єру його носійці не збудувати. Прагнення такого немає.

Хоча Герда може стати письменником, спортсменкою чи актрисою, найчастіше вона вибирає інший життєвий шлях. Стає учителем, вихователем, гінекологом, акушером, педіатром. Вибирає діяльність, пов'язану із дітьми.

Герда: значення імені, походження, основні характеристики

Здоров'я

Герда має міцне здоров'я, якщо займатися ним з дитинства. Дівчинці необхідно прищепити любов до спорту. Тоді проблем із здоров'ям не буде.

Інакше Герда стане завсідником лікарні. То в неї бронхіт, то ангіна, запалення легенів. Дуже схильна до простудних захворювань з усіма наслідками.

Герда: значення імені, походження, основні характеристики

Особисте життя

На жаль, часто Гердочці не щастить в особистому житті. У значенні імені Герда ховаються чоловічі риси характеру, і рідкісний чоловік витримає поруч із собою незалежну особу, яка знає, що таке компроміс.

Якщо ж Герді пощастить, і вона створить сім'ю, стане прекрасною дружиною і матір'ю. Жінка впевнена: шлюб будується на взаємній повазі, довірі та відданості. Сама вона ніколи не змінить. Чоловік, здійснивши зраду, буде покараний розлученням. Як би він не вималівав прощення, горда Герда розірве стосунки. Здатна заборонити йому бачитися з дитиною.

У Герди одна дитина, зрідка – двоє. Випещений, улюблений, найкращий. Сенс життя для неї. Стимул до дій. Можливо, ця жінка не завжди здатна на емоції, але її дитина точно знає: її мама дуже любить. Свого сина захищатиме у будь-якій ситуації. Єдине вразливе місце Герди – дитина. Але на горло своїм принципам настати не зможе. Навіть заради сина.

Переживши розлучення, заміж більше не виходить. Все життя віддає дитині та своїм батькам.

Висновок

Ось вона яка – наша Герда. У значенні імені захована неабияка сила волі, відсутність емоцій, сміливість. Разом з цим у Герди сильно розвинені материнські якості. Любов до дітей безрозмірна.

Вам сподобалося ім'я? Але виникають сумніви: чи називати так дитину? Називайте і нічого не бійтеся. Ім'я ім'ям, але виховання ще ніхто не скасовував. Від нього, як знаємо, залежить майже все.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua