Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

Вибрати ім'я для дівчинки завжди є досить складним завданням. Адже в момент вибору батьки приділяють увагу різним фактам. І потрібно вибрати таке ім'я, яке наділить характер позитивними якостями, залучатиме до дівчини удачу, забезпечить їй щасливе особисте життя, зможе допомогти знайти вихід у скрутній ситуації. Батьки завжди дуже відповідально підходять до цього питання. Далі будуть представлені найкрасивіші імена для дівчаток зі значенням. Можливо, цей список допоможе новоспеченим батькам якнайшвидше визначитися з вибором.

Агнія

Поданий нами довідник імен для дівчаток варто відкрити з імені Агнія. Нині воно набирає популярності. Однак належить до рідкісних.

Отже, ім'я Агнія має грецьке походження. У перекладі означає «чиста», «цнотлива», «непорочна». Сьогодні це ім'я вважають російським, проте насправді коріння його сягає Стародавню Грецію.

Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

Якщо ви ухвалите рішення назвати свою доньку Агнія, то чекайте на те, що ваша дівчинка буде непосидючою і дуже активною. Також ім'я наділяє свою володарку такими рисами як допитливість і дружелюбність. Агнія змалку не може всидіти на місці. Вона сама знаходить собі пригоди, багато пустує, не дозволяє батькам «розслаблятися».

Ця дівчинка не є лідером за натурою, проте може стати чудовою заводилою в компанії. Це пов'язано з тим, що вона має відмінну фантазію, вона вміє веселитися сама і зможе розвеселити будь-кого, хто поруч із нею. Вона дуже добра, завжди готова допомогти. З радістю допомагає мамі, в майбутньому може стати гарною господаркою та незамінною дружиною.

Олександра

Імена Олександр та Олександра мають схоже значення, проте жіноча форма має свої особливості. Воно має грецьке походження. Перекладається як «захисниця людей». Це ім'я завжди було популярним. Так називали дівчат у Радянському Союзі, і сучасні мами не відстають від своїх попередниць.

Сильна енергетика імені дуже впливає на характер жінки. Такі дівчата завжди цілком впевнені у собі. Можуть бути трохи егоїстичними натурами. Якщо Сашко чогось захотіла, обов'язково отримає бажане. Вона любить перебувати при владі, настирлива, не вміє йти на компроміси, хоч і дуже доброзичлива.

У дитинстві Саша може бути трохи сором'язливим, проте пізніше це минеться, оскільки вона природжений лідер. Також варто відзначити, що це дуже добрі та чуйні дівчата, незважаючи на деякі риси їхнього характеру. Сашко – авторитетна людина. З її думкою завжди зважають, іноді навіть приходять за порадами.

Алла

Розглядаючи позначення імен для дівчаток, варто звернути увагу на давньогрецьке ім'я Алла. Це православне ім'я, яке зараз трохи втратило популярність, проте все одно має попит у російськомовних країнах. Значимість цього імені є досить гарною. Тому при виборі іменоформи для доньки варто задуматися над цим варіантом.

Алла – “богиня неба”. Це ім'я наділяє дівчинку якостями справжньої богині. Вона самолюбна, самодостатня та наполеглива. Має досить твердий характер. Проте варто звернути увагу на те, що батьки з дитинства повинні працювати над розвитком цих якостей у дівчинки.

Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

Алла дуже кмітлива дівчинка, вона буквально схоплює все нальотом. Вона ніколи не сидить на місці, якщо вона має улюблене заняття, то весь вільний час присвячуватиме йому. Алла любить перебувати у русі, проте їй не подобається проводити час у компанії з кимось. Цю дівчинку можна назвати одинаком. Зате малеча не може обійтися без уваги батьків.

Вона ніколи не приховує того, що відчуває. Має егоїстичну натуру. Завжди думає тільки про себе, а доля інших її зовсім не турбує.

Продовжимо розглядати імена для дівчаток та їх значення. Адже варіантів ще багато.

Вероніка: значення імені

Імена для дівчаток, які мають сильну енергетику, особливо цікаві батькам. До них входить іменоформа Вероніка. Досі важко сказати щось певне щодо походження імені Вероніка. Одні дослідники переводять його як «несуча перемогу», інші – «справжній образ».

Нині це ім'я дуже популярне не лише на території України, а й у Європі. Однак називати так можна не кожну дівчинку, оскільки ім'я має сильну енергетику.

Вероніка має рівну кількість позитивних і негативних якостей. У дорослому віці ця дівчина має досить простий характер, але має непросту логіку. Вона любить свободу і незалежність, легка у спілкуванні, вміє ставити собі за мету і досягати її. Якщо Вероніка захоче привернути до себе увагу, то це обов'язково вийде.

Вероніка завжди намагається чинити справедливо, не любить дурити людей, не вміє зраджувати. Але якщо дівчинку виховують неправильно, вона буде здатна на брехню, а також вчинки заради власної вигоди.

Важко сказати, які імена для дівчаток і їх значення варто розглянути батькам, оскільки кожне з них є унікальним. Та й у батьків переваги різні. Однак є список особливо красивих варіантів, повз які пройти просто неможливо.

Інеса

У перекладі із давньогрецького Інесу – «чиста». Ця форма нагадує всім звичне ім'я Інна, проте звучить красивіше та сучасніше.

Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

З раннього дитинства батьки можуть помітити, що у дівчинці виявляються якості справжнього лідера. Також змалку Інесса починає ставити перед собою цілі, а досягнувши однієї, переходить до іншої. Вона не сидить на місці, сама собі вигадує справи та поспішає виконати їх.

Вона не засмучує батьків поганою поведінкою і всіх своїх друзів прагне привчити до цього. Вона хоче, щоб дорослі її поважали, а батьки зважали на думку дочки. У дитинстві вона поважає батьків, у всьому їх слухається та не сперечається. Але коли починає дорослішати, стає більш самостійною, бореться за свою свободу та незалежність.

Через те, що Інесса прагне нав'язувати свою думку іншим, вона може мати мало друзів. Натомість її люблять вчителі, оскільки дівчинка завжди виконує всі завдання, добре встигає з предметів.

Мілано

Це ім'я набуло популярності за дуже короткі терміни. Якщо раніше в Україні його обирали рідко, то зараз імена вибралася на перші позиції за популярністю. У перекладі з давньогрецького Мілана – «дбайлива». Ім'я має сильну енергетику, а його володарка отримує цілий набір позитивних якостей.

Мілана – це обов'язково розумна, вродлива дівчина, причому не лише зовні, а й внутрішньо. У дитинстві Мілана може бути трохи сором'язливою та мовчазною, вона приховує те, що відбувається у неї всередині, але ці прояви в характері не позбавляють її чутливості та емоційності. Ця дівчинка непередбачувана, її поведінку неможливо передбачити навіть батькам.

Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

У Мили може часто змінюватись настрій, вона імпульсивна, з нею легко спілкуватися. Також це досить рішуча жінка. До того ж Мілани завжди ставлять перед собою якісь цілі та досягають їх. Лідером вона стане навряд чи, проте на повагу у своєму оточенні обов'язково заслужить.

Нонна

Якщо вас цікавить значення рідкісних імен для дівчаток, зверніть увагу на ім'я Нонна. У Радянському Союзі воно було дуже популярним, проте зараз зустрічається вкрай рідко.

У перекладі Нонна – “дев'ята”. У давнину так називали дівчинку, яка народжувалася дев'ятою в сім'ї. Це ім'я нагороджує свою володарку суперечливим та досить непростим характером.

З дитинства Нонна сором'язлива і скромна дівчинка, яка не любить заводити нові знайомства, та й зі старими друзями не надто балакуча. Але й одинаком її назвати не можна, оскільки вона любить проводити час у компанії однолітків, багато грає з дітьми. Її слабкість – це тварини, якби була її воля, то в неї вдома розташувався цілий зоопарк. Але якщо батьки дозволять їй завести кішку чи собаку, то можуть бути спокійні, оскільки Нонна всю турботу про тварину візьме на себе.

З ранніх років вона бере приклад зі своїх батьків, намагається у всьому їм наслідувати. Дівчинка може мати комплекси, з якими потрібно починати боротися з ранніх років. У підлітковому віці сором'язливість та небажання з кимось знайомитися залишається. Нонна не любить заводити стосунки з хлопчиками, та й взагалі уникає їхньої компанії.

Нонна не любить конфліктів. Вона намагається все вирішити світом, проте бувають ситуації, коли вона виходить із себе. У такому стані вона може образити будь-кого. А потім, коли заспокоїться, навіть не подумає перепрошувати.

Через свою сором'язливість дівчина довго дертиметься кар'єрними сходами. Начальство чудово бачить її уразливість та скромність. Нонна потребує, щоб її хтось підтримував. У дитинстві – це батьки, а пізніше їх замінює сильний і впевнений у собі чоловік, якого дівчина вибере у чоловіки.

Поліна

Є версія, що це ім'я походить від імені давньогрецького Бога Аполлона. Згідно з цією версією, перекладається як «сонячна».

Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

Отримуючи таке ім'я при народженні, дівчинка матиме такі якості, як товариськість та комунікабельність. Завдяки своїй комунікабельності Поля стає всебічно розвиненою особистістю. До того ж вона дуже приваблива, має добрий смак. Поліна дуже розумна дівчина, яка точно знає, чого хоче від цього життя.

Вона приваблива, тому легко входить у довіру до людей. Що часто буває корисним для неї. Поля завжди готова прийти на допомогу, якщо впевнена, що може надати її людині.

Стефанія

Давньогрецьке ім'я, що у перекладі означає «діадема».

Стефанія – це непосидюча та активна дівчинка, батькам якої ніколи нудьгуватиме. У компанії своїх однолітків вона завжди буде лідером, що може призвести до деяких проблем, які впадуть на голову батькам. Діти люблять перебувати у компанії Стефанії, оскільки в неї завжди повно ідей для нових розваг. Батькам доведеться докласти багато зусиль, щоб виховати дівчинку справжньої леді, а не пацанкою.

Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

Вчиться Стефанії погано, оскільки уроки її стомлюють. Їй нудно вчитися, вона хоче рухатись, розважатися, йти назустріч пригодам. Трохи подорослішавши, стане серйознішим і стараннішим, проте працьовитість у характері все одно не проявиться. Мінусом її характеру є те, що вона погано розуміється на людях, не може визначити хто з її оточення добрий, а хто злий. Через це часто розчаровуватиметься, проте завдяки цьому досвіду в дорослому житті навчиться розпізнавати людей.

Таміла

Всім іменами для дівчаток, що цікавляться, значенню імені Таміла обов'язково варто приділити увагу. Це гарне жіноче ім'я, яке наділяє володарку безліччю різних якостей характеру.

Таміла з самого дитинства дуже активна і непосидюча, вона завжди знайде собі заняття. Вимагає багато уваги від батьків, любить, щоб вони спостерігали всі її дії. Така риса зберігається і в пізнішому віці. Вона любить, щоб усі звертали на неї увагу. Може бути егоїсткою, любить критикувати поведінку інших. Через це має мало друзів, проте до неї часто йдуть по допомогу, оскільки через свою доброту завжди готова рятувати людей.

Чоловікам буває важко ужитися з Тамілою через її егоїстичність. Але незважаючи на це, вона стає доброю дружиною і матір'ю, ніколи не зраджує чоловіка, завжди готова його підтримати.

Еліна: значення імені

Імена для дівчаток, які відрізняються своєю красою та оригінальністю, мають у своєму списку ім'я Еліна. Є дві версії походження імені. За однією вона вважається давньогрецькою і перекладається як «гречанка», а за іншою давньоєврейською і перекладається як «життя, дане Богом». Сьогодні це одне із найпопулярніших імен у нашій країні.

Імена для дівчаток: значення імен, походження та характеристика

Еліна – це цілеспрямована і дуже рухлива дівчина. У дитинстві вона жити не може без пригод та розваг. Вона прагне розваг і нових відчуттів.

Вважається, що ця дівчина добре вміє маніпулювати людьми навіть власними батьками. Деякі її емоції можуть бути найгранішими. Це не тільки сльози чи смуток, а й радість, невимушений сміх. З народження це справжнісінька актриса, яка може досягти всього завдяки своєму таланту.

Юна

Якщо вас цікавлять імена для дівчаток, значення імені Юна вам варто вивчити. Юна – це японське ім'я, яке не таке поширене в Україні, як у себе на Батьківщині. Це ім'я нагороджує свою володарку набір позитивних якостей. Ця дівчинка від народження дуже добра і доброзичлива, вона любить перебувати у русі, із задоволенням спілкується з однолітками. Намагається чинити справедливо. У деяких ситуаціях Юна може бути сором'язлива. Деякі дівчатка з цим ім'ям стають справжніми лідерами, а дехто все життя залишається в тіні інших. Тут багато що залежить від виховання.

Тепер ви знаєте характеристику жіночих імен, які відрізняються красою звучання та значення. Звичайно, кожен має свій смак, проте деякі імена особливо популярні серед батьків.

Перш ніж називати свою дочку, поцікавтеся, що означає імена для дівчаток, які вам подобаються. Можливо, їх значення вам не сподобаються. У такому випадку варто перечитати відомості про красиві жіночі імена та їх значення, напевно, ви зможете підібрати щось підходяще.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua