Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Дівчинка, названа ім'ям Аїда, якої б національності вона не була, завжди виділятиметься серед однолітків. Це ім'я наділяє свою володарку великими здібностями, привабливою зовнішністю та багатьма іншими позитивними якостями.

Ім'я Аїда: походження та значення

У лінгвістів досі немає єдиної думки щодо походження цього імені. Найпопулярніша версія — ім'я придумано Огюстом Марієтом, який є автором сюжету опери Верді «Аїда».

За іншою версією, воно прийшло з арабської мови і означає слово «гостя».

Частина лінгвістів пов'язує це ім'я із грецьким богом царства мертвих Аїдом.

Також походження імені Аїда може мати африканське коріння. У Нігерії з давніх-давен відоме ім'я Ада, яким завжди називали першу дочку, що народилася. З мови суахілі воно перекладається буквально як нагорода.

Аналогічна іменоформа є і японською мовою.

У православному календарі такого імені немає, і церковні іменини жінка Аїда не святкує.

Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Ім'я Аїда: значення імені в астрології

Астрологічна та езотерична характеристика:

 • Знак зодіаку – Водолій.
 • Стихія – Повітря.
 • Планета-управитель – Уран.
 • Сприятливий колір – фіолетовий.
 • Камінь-талісман – опав.
 • День тижня – субота.
 • Квітка – орхідея.
 • Птах – орел.

Уран у Водолії представляє інтелектуальних особистостей, у яких добре розвинене шосте почуття. Характеризує освічених людей, здатних передбачати майбутнє.

Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Нумерологія імені

Число імені Аїда – 8.

Представники цього числа – справжні максималісти. Часто матеріальний початок у «вісімок» переважає духовний. Через суперечливість і двоїстість їх характеру ці люди бувають рідко зрозумілі іншими.

Їм люблять навішувати ярлики і приписувати репутацію, на яку вони насправді не заслуговують.

У “вісімок” неймовірно сильний характер, вони здатні на сильну емоційну прихильність, але через те, що їх дуже складно любити, “вісімки” часто бувають віддані та кинуті.

Ці люди люблять впадати у крайнощі. Сьогодні «вісімка» може працювати без утоми, а завтра – перебувати в бездіяльності та лінощі. Бувають мстиві та люті. Вони ніколи не визнають своїх помилок. «Вісімок» приваблює лише те, з чого можна отримати для себе зиск.

У них безпомилковий комерційний нюх. Такі особи дуже успішні у світі великого бізнесу.

Власники цього числа сильні духовно, розумні та чутливі. Головне для них – утримуватися від крайнощів.

Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Аїда у дитинстві

Маленька Аїда – дуже творча дівчинка. З ранніх років у неї виявляються здібності до музики, танців, малювання. Вона розвинена не за роками та цікавиться всім навколо. Коротко батьки та друзі можуть називати її Ая, Ада, Іда.

Вже в дитинстві вона починає самостійно розуміти, як треба поводитися в суспільстві, а чого не можна собі дозволити. Вона мріє про кар'єру актриси чи співачки, але з віком її бажання зміниться.

Аїда – улюблениця дорослих. Вона привітна, слухняна та доброзичлива — батьки не знають із нею жодних проблем.

Це безстрашна дитина, яка ніколи не дає себе образити. Аїда не виносить одноманітності. Вона активна, товариська та доброзичлива.

Вчиться дівчинка добре. Вона цікава, їй цікаві всі предмети. Завдяки гарній пам'яті, посидючості та уважності, у Аїди завжди гарні оцінки у школі.

Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Юнацькі роки

Доросліша Аїда ще більше вдосконалюється. Вона виділяється серед однолітків своєю привабливою зовнішністю та гарним смаком.

Аїда начитана, у неї добре розвинена мова, і вона любить виступати перед великою аудиторією. Вона стає імпульсивною, починає сперечатися з педагогами, реагуючи з їхньої зауваження дуже емоційно.

Юна Аїда завжди оточена друзями. Вона весь час у центрі уваги. Її люблять однолітки і ставлять за приклад своїм дітям дорослі.

Вчиться Аїда так само добре, але вже більш вибірково, воліючи вивчати глибше тільки цікавлять її предмети. Вона починає цікавитися самовдосконаленням, філософією та релігією.

Значення імені Аїда наділило свою носительку вираженою індивідуальністю, бажанням удосконалення та реалізації своїх здібностей.

Дівчина вимоглива до себе, контролює свою поведінку і хоче бачити ці ж якості у своїх друзях та рідних. Людина, яка зробила на її очах непристойний вчинок, вже ніколи не буде поважати її.

Аїда ніколи не претендує на роль лідера, але завжди стає ним без жодних зусиль. Не сприймає фальші, самореклами та іншої штучної мішури.

Іноді має схильність впадати у крайнощі. Успіх може викликати в неї зайву ейфорію, а поразка змусить замкнутися у собі. Батькам варто пам'ятати про це і намагатися м'яко спрямовувати поведінку Аїди у потрібне русло.

Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Доросла жінка

Доросла Аїда – грамотна, раціональна та яскрава жінка. Вона має тонке почуття гумору і хорошу фантазію.

Значення імені Аїда наділило свою підопічну вмінням подати себе у будь-якому суспільстві. Вона стежить за модою та завжди виглядає індивідуально. Завдяки гарному смаку вона відразу виділяється з натовпу.

Їй характерні наполегливість, рішучість та переконаність у своїх можливостях. Аїда має всі дані для досягнення успіху.

Аїда має дар ясновидіння. У неї дуже розвинена інтуїція, яка сприймається як віщування. Якщо їй вдається відключати логіку, вона може бачити і передбачати майбутні події.

Вона може бути суперечливою та непередбачуваною. Іноді Аїда поводиться так, як їй насправді не хочеться. Пояснень цим вчинкам вона дати не може, але завжди намагається виправити ситуацію.

Життя Аїди не буде багате суттєвими подіями та несподіваними поворотами. Вона любить свій будинок і рідко переїжджає до іншого місця. Вона прагне душевного спокою, тому необдуманому ризику віддасть перевагу виваженому рішенню.

Жінка чутлива до чужого лиха. Вона завжди спробує допомогти, але терпіти не може скаржників і скигліїв, нездатних змінити своє життя.

У Аїди не найкраще здоров'я. У неї часті проблеми із серцем та нирками. Їй протипоказані куріння та алкоголь.

Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Кохання та сім'я

Що означає ім'я Аїда у відношенні до чоловіків? Аїда – дуже приваблива жінка, і на неї спрямовані погляди багатьох шанувальників. Вона завжди у формі і виглядає бездоганно.

Аїда любить чоловічу опіку та дорогі подарунки. Їй потрібне постійне захоплення. Розумна та різнобічна, вона чекає від чоловіка того самого.

Заводити серйозні стосунки вона не поспішає. Може часто міняти чоловіків, що пов'язано не з розбещеністю, а з великою розбірливістю, їй потрібен ідеал.

Перебувати в парі з Аїдою не так просто. Її суперечливий характер зможе витримати лише люблячий та терплячий чоловік.

В інтимні відносини вступає пізно і чекає від чоловіка ніжності та ласки. У сексуальному житті вважає за краще займати лідируючу позицію, любить відступати від традиційних норм.

Заміж виходить за надійного чоловіка, здатного допомагати у господарстві, яким сама не любить займатися. У дружині їй потрібне постійне відчуття турботи та захисту.

Значення імені Аїда наділило її самостійністю у сімейному житті. Вийшовши заміж, вона ніколи не житиме під одним дахом ні з батьками чоловіка, ні зі своїми матір'ю та батьком.

Аїда любить своїх дітей, але зайве не опікується. Вона намагається з ранніх років навчити їхню самостійність.

Кар'єра та фінанси

Що означає ім'я Аїда у кар'єрі? Носійка цього імені може знайти себе у будь-якій сфері діяльності. Аїда буде успішною в науці, дослідницькій роботі. Добре може проявити себе у педагогіці, консультуванні, соціології чи політиці.

Її приваблюють окультні науки, містика та психологія. Якщо забажає, то в неї з успіхом вдасться реалізувати і свої дитячі мрії стати актрисою, співачкою і танцівницею.

Вона відповідальна, обов'язкова та шанована у колективі.

Аїда: значення імені, характеристика, іменини, скорочена форма та походження імені

Гороскоп імені

Значення імені Аїда залежить і від того, під яким знаком зодіаку народилася його володарка:

 • Овен. Ця Аїда – велика оптимістка. Має впертість і волю.
 • Телець — дуже практична і раціональна, завдяки цьому матиме матеріальну незалежність.
 • Близнюки зможе повною мірою розкрити всі свої здібності.
 • Рак – романтична і душевна особа, яка постійно перебуває у світі своїх фантазій.
 • Лев — зарозуміла і постійно перебуває у оточенні шанувальників.
 • Діва — самодостатня, незворушна та ерудована. Пред'являє підвищені вимоги до людей.
 • Терези – гармонійна особистість, має гарний смак і приємні манери.
 • Скорпіон – різнобічна та практична, керується точним розрахунком.
 • Стрілець – азартна та весела, схильна йти на ризик.
 • Козеріг — рішуча і холодна, яка звикла добиватися свого життя.
 • Водолій — має розвинену інтуїцію та інтелект, захоплюється самовдосконаленням.
 • Риби – мрійлива натура, що обожнює чоловічу увагу.

Найбільше ім'я Аїда підходить для дівчинки, народженої під знаками Близнюки, Терези та Водолій.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua