Ім'я Алладін: значення та доля

Ім'я кожної людини незмінно супроводжує її протягом усього життя, тому багато хто приділяє величезну увагу її значенню. Ще починаючи з найдавніших часів люди наділяли імена практично магічною силою. Завжди вважалося, що характер дитини відрізнятиметься залежно від того, як саме її назвали батьки.

Ім'я Алладін: значення та доля

Зрозуміло, вибираючи ім'я для малюка, кожен хоче, щоб воно було рідкісним. Тоді дитина пишатиметься тим, як її назвали батьки. Не дивно, що багатьох цікавить характеристика імені Аладін. Напевно, кожен пам'ятає арабську казку про хлопця з дивовижною кмітливістю. Він не тільки зумів придбати чарівну лампу, але й зробив багато добрих справ. Однак, крім казкового прообразу, ім'я Алладін наділяє свого власника деякими характеристиками. Тому варто більше дізнатися про його походження. Ким виросте малюк, якого так назвали батьки? Чи буде він щасливим?

Значення імені Алладін

Існує кілька теорій походження цього незвичайного та дуже гарного імені. Перше припущення викликає більше довіри. Відповідно до нього значення імені Алладін – «віруючий в Аллаха». Вважається, що це споконвічно арабське ім'я, яке збереглося до наших днів у своєму незміненому вигляді.

Ім'я Алладін: значення та доля

Є й менш правдоподібна версія. Деякі вважають, що ім'я Алладін походить від слова оладки (слов'янське блюдо, яке обожнюють усі діти та дорослі). Вважається, що з часом перша літера слова перетворилася на «А» і додалася друга «Л» у середині слова. Якщо йти далі цією теорією, то блюдо першим приготував якийсь Оладій. Саме на честь цього кухаря смачні млинці та отримали назву. Однак взаємозв'язок між цими двома іменами є дуже сумнівним.

Характеристика

Ім'я Алладін наділяє свого власника прагненням бути корисним людям. Такі хлопці беруть активну участь у релігійних та громадських рухах і намагаються зробити все від них залежне, щоб життя оточуючих стало кращим.

Алладін не любить, коли його поспішають. Він воліє повільні дії і навіть ходить, ніби навмисне неквапливо. Однак така якість іноді грає злий жарт з юнаком. Через свою неквапливість він може легко прогаяти вигідну можливість реалізуватися або просто отримати вигоду.

Ім'я Алладін наділяє свого власника уразливістю. Іноді він так довго плекає антипатію, що може практично зненавидіти кривдника. При цьому і він сам мучитиметься, бо, швидше за все, впаде в депресію. Подібна поведінка забирає багато часу у юнака і не дозволяє йому самореалізовуватись або розвивати свою індивідуальність.

Ім'я Алладін: значення та доля

З іншого боку, Алладін має надмірний самоконтроль. Якщо він навчитися розуміти і приймати свої недоліки, то це допоможе йому побудувати відмінну кар'єру і мати щасливу родину. Не варто припускати розвитку підвищеної імпульсивності. Це може призвести не до найкращих наслідків.

Говорячи про ім'я Алладін, значення та долю, буде цікаво дізнатися і додаткову інформацію. Літери мають велике значення. Тому особливу увагу варто приділити першому символу імені Алладін.

Буква А”

Якщо ім'я починається з цього символу, то це говорить про ніжність та лагідність людини. Однак у деяких ситуаціях він може проявляти себе досить агресивно. Такі чоловіки мають високий успіх у представниць протилежної статі. Тому вони люблять пригоди та гарні любовні романи. Рутина та одноманітність швидко втомлюють їх, не дозволяють насолодитися життям у повній мірі.

Ім'я Алладін: значення та доля

Нерідко літера “А” стає символом егоїзму. Тому таким людям треба вчитися контролювати свою поведінку.

Найбільш яскраві риси характеру

Як і багато інших чоловіків, Алладін мріє про владу та силу. Він привітний, товариський та прагне створити комфортні умови для своєї майбутньої родини. При цьому варто відзначити екстрасенсорні здібності таких юнаків. Вони можуть сміливо виконувати свою інтуїцію, яка рідко їх підводить.

Однак це не заважає Алладіну бути надто влюбливим і часом примхливим. Він швидко захоплюється новою пасією, але з такою ж швидкістю може втратити до неї будь-який інтерес і перейти на новий об'єкт обожнювання. Так як ці чоловіки відрізняються артистичністю, гострим розумом та вмінням спілкуватися, їм не складно зачаровувати прекрасних дам.

Число взаємодії з навколишнім світом

У цьому випадку Алладіну опікується п'ятірка. Саме число 5 робить його досить невловимою персоною. Навіть його близькі друзі та родичі не можуть з упевненістю сказати, що вони знають усі таємниці та справжні наміри цього загадкового юнака.

Якщо говорити про стосунки з протилежною статтю, то дівчина ніякими хитрощами не зможе утримати Алладіна. Єдиний шанс – знову викликати його інтерес, припинити виявляти до нього ніжність і фактично відпустити на всі чотири сторони.

Власники числа 5 легко знаходять спільну мову з оточуючими. Їх вважають досить доброзичливими та милими персонами. Однак вони вкрай рідко відчувають емоційну прихильність. Вони взагалі вважають за краще ніколи ні від кого і ні від чого не залежати.

Ім'я Алладін: значення та доля

Ці люди дуже люблять мандрувати. З них виходять чудові журналісти. Завдяки вмінню підбирати правильні слова та красномовству Алладини без зайвих проблем передають усі емоційні відтінки, тому вони можуть успішно працювати на радіо чи в пресі.

Однак число 5 має й інший бік. Як правило, такі люди найменше націлені на створення сім'ї. Зазвичай шлюб входить у їхні плани в останню чергу.

Число душевних прагнень

За цю якість Алладіна відповідає цифра 3. Вона неоднозначно впливає на своїх підопічних. Тому Алладін може бути або доброзичливою і приємною у всіх відносинах персоною, або більш закритою і зарозумілою людиною. Такі люди люблять перебувати на увазі і щоб їх обговорювали. Однак у будь-якій ситуації людина, на яку впливає трійка, може повести себе непередбачуваним чином.

Число 3 наділяє Алладіна мудрістю. Якщо він слухатиме не лише свій розум, а й серце, то він перетвориться на прекрасного чоловіка та батька сімейства. Але треба навчитися виявляти співчуття. Його у власників числа 3 часто не вистачає. Через це може бути складніше збудувати повноцінні відносини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua