Вілена: значення імені, характер та доля, сумісність

Ім'я Вілена набуло свого поширення після революції 1917 року, завдяки якій було значно розширено список жіночих і чоловічих імен. За радянських часів було модно давати дітям імена на честь вождів, революційних подій та навіть географічних назв.

Ім'я Вілена: походження та значення

Це ім'я має дві версії свого походження. За однією з них ім'я походить від німецького імені Вільгельм, що в перекладі означає «воля».

Інша версія походження імені Вілена пов'язана з вождем Жовтневої революції В. І. Леніним, де іменоформу складено шляхом скорочення його імені, по батькові та псевдоніму. Чоловіча форма – Вілен. Так було модно називати дітей у радянський період.

Астрологічна та езотерична характеристика імені:

  • Знак зодіаку – Водолій.
  • Стихія – Повітря.
  • Планета управитель – Сатурн.
  • Камінь-талісман – онікс.
  • Відповідний колір – чорний.
  • Дерево – кипарис.
  • Рослина – тернина.
  • Вдалий день – субота.
  • Щаслива кількість – 3.

У церковному календарі ім'я Вілена немає і іменини не святкуються. При хрещенні їй підбирається ім'я, близьке за змістом (Олена), або надається ім'я святого, в день якого відбувалися хрестини.

Вілена: значення імені, характер та доля, сумісність

Дитинство

Дівчинка з ім'ям Вілена в ранньому дитинстві замкнута та вразлива. Вона швидко йде з ким-небудь на контакт, але ображається на будь-яку дрібницю, усувається і уникає спілкування, довго пам'ятаючи образу.

Згодом їй виходить виробити у собі спокійніше ставлення до життя, що значно полегшує її існування.

Серед друзів Вілена рідко є лідером, натомість із неї виходить гарний генератор ідей. Незважаючи на товариськість, Вілена не звикла довіряти людям на слово. У свій світ вона пускає не відразу, а лише після того, як добре впізнає людину.

Вілена добра по відношенню до інших людей. Дівчинка ідеалізує близьких і бачить у них те, чого насправді немає. Тому буває розчарована і тяжко переживає через це.

У школі дівчинка з ім'ям Вілена не відрізняється добрими оцінками. Точним наукам вона віддає перевагу співу чи танцям. Вілена творчо дуже обдарована дитина. У пошуках себе вона пробуватиме все – музику, хореографію, образотворче мистецтво.

Вілена: значення імені, характер та доля, сумісність

Характеристика особистості

Доросла Вілена — позитивна жінка, яка любить справляти сильне враження на публіку. У неї легко виходить бути у центрі уваги і вона користується цим. Жінка обожнює вечірки та будь-які галасливі заходи. Часто вона сама є організатором урочистостей.

Значення імені Вілена наділило її душевною замкнутістю. Незважаючи на те, що вона завжди на увазі, лише кілька людей знають, яка вона насправді. Стати її другом непросто — спочатку слід заслужити на довіру.

Жінка доброзичлива та незлопамятна. Вона швидше віддасть перевагу промовчати, ніж вплутатися в конфлікт. При сварках близьких людей Вілена стає ініціатором їхнього примирення, за що багато хто з оточення відчуває по відношенню до неї почуття вдячності.

Це дуже романтична натура, що приховує м'якість за маскою практичності. Вілен важливо знати і відчувати свою необхідність і незамінність, інакше вона може впасти в депресію. Вона робитиме добрі вчинки щодо людини, якщо відчуватиме її схвалення.

Їй хочеться ділитися з своїми близькими думками і почуттями. Людина з ім'ям Вілена з великою увагою ставиться до свого зовнішнього вигляду, вважаючи, що правильно створений імідж допоможе оточуючим краще її розуміти.

Вілена завжди знає, що їй потрібна, і неухильно йде до своєї мети. Якщо вона впевнена у правильності своїх дій, її ніщо не зупинить. Але варто тільки з'явитися невеликим сумнівам — вона кине все, незалежно від того, наскільки близька до свого задуму.

Вілена: значення імені, характер та доля, сумісність

Кохання та сім'я

Значення імені Вілена наділило свою носительку тонкою та романтичною натурою, яка потребує гарних залицянь. Незважаючи на те, що сама є тонкою і піднесеною особистістю, чоловіків надає перевагу приземленим, здатним створити їй комфортні умови в побуті.

Вілена дуже серйозна і послідовна у любовних стосунках. На її думку, залицяння завжди мають обов'язково закінчуватися шлюбом. Вона не терпить недомовленості і ніколи не погодиться на роль коханки.

У сімейному житті Вілена не прагне лідерства. Їй добре і других ролях. Вона чудова господиня і в хаті вміє все. Атмосфера у сім'ї Вілени залежить від її душевного стану. Якщо вона почувається спокійно та комфортно, значить, і в будинку буде тепло та затишно.

З народженням дітей Вілена стає більш відкритою та впевненою. З дітьми вона проводить дуже багато часу, обожнюючи спільні прогулянки на природі.

Вілена: значення імені, характер та доля, сумісність

Сумісність

Найбільша сумісність у Вілени із чоловіками на ім'я: Іван, Єгор, Володимир, Андрій, Євген, Леонід, Тимур.

Погана сумісність у Вілени з чоловіками на ім'я Олег, Данило, Олександр, Марк, Тимофій.

З рештою імен у Вілени нейтральна сумісність. Характеристика взаємовідносин залежить від особливостей особистості та життєвих обставин.

Професія та кар'єра

Що означає ім'я Вілена у професії? У неї дуже тонке сприйняття краси та велика потреба у самовираженні. Робота жінки завжди пов'язана із творчістю. Зазвичай її юнацькі захоплення стають її професійною сферою діяльності.

Невміння доводити справу до кінця і непосидючість заважають їй у роботі. Також вона погано справляється з невдачами і важко переживає поразки. Щоб досягти кар'єрних висот, їй потрібен досвідчений наставник. Тільки в цьому випадку вона може розраховувати на визнання.

Вілена: значення імені, характер та доля, сумісність

З успіхом вона може проявити себе як провідний чи організатор заходів, екскурсовод, музичний працівник, хореограф, громадський діяч.

Значення імені Вілена не наділило її заповзятливістю. Захопившись чимось, вона зовсім забуває про гроші, часто працює на голому ентузіазмі та отримує менше своїх колег.

Здоров'я

У жінки середній фізичний стан організму. Значення імені Вілена не нагородило свою носительку богатирським здоров'ям. Як у всіх вразливих та емоційних людей, усі її хвороби формуються на тлі душевних переживань.

Вона періодично страждає від втрати апетиту, безсоння та зниженого життєвого тонусу. З віком можливі захворювання серця та підвищений тиск.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua