Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

Сьогодні ім'я Ася не користується великою поширеністю, і марно. Насправді, дівчата, яких так називають, відрізняються гарним, поступливим і добрим характером, а також щасливою долею. Однак перед тим, як визначитися з ім'ям для доньки, потрібно більше дізнатися про його таємницю, сенс, значення та основні риси, які властиві таким дівчатам.

Як правило, насамперед майбутні батьки доньки хочуть дізнатися значення імені Ася. Ім'я кожної людини дійсно має майже магічний вплив. Люди, яких називають однаково, відрізняються схожими звичками, хобі та особливостями поведінки. Тому будує серйозно підійти до цього питання.

Загальне значення та походження імені

Багато хто вважає, що в ньому немає нічого особливого чи історичного. Однак таємниця походження цього імені вкрита мороком. Досі багато фахівців сперечаються, де саме воно з'явилося вперше. Тому зазвичай, говорячи про походження імені Ася, розглядають одразу кілька версій.

Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

Одні фахівці припускають, що вперше воно з'явилося у Скандинавії. Відповідно до цієї теорії, ім'я Ася походить від імені Астрід, тобто «божественно красива» або «пристрасна». Однак існує ймовірність того, що спочатку так називали дівчаток у Стародавній Греції. У цьому випадку походження та значення імені Ася буде іншим. У Стародавній Греції воно символізувало відродження. Однак, розглядаючи версію прихильників грецького походження цього імені, справедливо буде провести аналогію і з ім'ям Анастасія. І тут ім'я Ася є скороченою формою.

Згідно з третьою версією – це тюркське ім'я. Значення імені Ася варто шукати у літописах татар. Імовірно, воно є скороченою формою від Асіят. Батьки просто придумали більш коротку, домашню форму імені та почали називати дівчаток Ася. Саме ця форма і збереглася до сьогодні.

Ім'я Ася: значення імені за церковним календарем

Багато поширених сьогодні імена та їх похідні зустрічаються і в християнстві. Однак у цьому випадку у подібній літературі неможливо виявити згадки цього імені. Жодних святих і великомучениць, яких би так звали, історії не відомо.

Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

Тож офіційно дівчатка з ім'ям Ася не святкують іменини. Однак не варто бачити в цьому якийсь поганий знак. Якщо розглядати це ім'я як більш сучасне, яке з'явилося відносно недавно, то цілком зрозуміло, що воно не було поширене тисячі років тому. Просто віруючим батькам потрібно просити Бога про заступництво для своєї малечі, і тоді вона завжди перебуватиме під захистом.

Також буде цікаво дізнатися докладніше про значення імені Ася, характер і долю дівчинки. Якими якостями матиме маля, і на що батькам потрібно звернути увагу?

Характер

Вже з самого дитинства і протягом усього свого дорослого життя ці дівчата дуже ніжні і чутливі, мають тонку душевну організацію. Вони здатні не лише оцінити, а й зрозуміти чудове. Дівчатка звертають увагу на, начебто, абсолютно незначні речі. Однак у них вони бачать щось справді гарне.

Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

Неважко здогадатися, що за такого підходу малюки з раннього віку схильні до творчості. Вони легко створюють щось нове та гарне. Ася буде щаслива, якщо її таланти гідно оцінять, і відточуватиме свої навички ще старанніше.

У спілкуванні Ася дуже добродушна і охоче йде на контакт. Її завжди люблять друзі, колеги, вчителі і, зрозуміло, обожнюють батьки. Розглядаючи ім'я Ася, значення імені та його вплив на дівчинку, варто зазначити, що найбільше оточуючі звертають увагу на її делікатність та помірну скромність. Це справді доброзичливі дівчата. Проте є й деякі недоліки.

Наприклад, одна з рис – це надмірна цікавість. Однак воно обумовлено тим, що дівчинка постійно хоче пізнавати та відкривати для себе щось нове. Сірі будні не для неї. Від буденності вона стає сумною та впадає в апатію.

Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

При цьому Ася щедра та дуже любить близьких. Вона цінує вірність та чесність. Однак якщо в її житті відбувається щось неприємне, вона надто близько приймає все до серця. Зіткнувшись навіть із незначними проблемами, вона опускає руки. Однак при цьому ніколи не виявляє зайвої емоційності. Це її підвищеної скромністю.

Для повноти картини варто розглянути інші особливості значення імені Ася та її долі.

Здоров'я

Як правило, це одна з основних слабкостей дівчаток. Ася ще в пологовому будинку може захворіти на несерйозне захворювання, тому нерідко відбувається так, що їх з матір'ю виписують тільки через деякий час. Крім цього, у Асі досить слабкі легені, тому найчастіше у неї виникають проблеми з бронхами. У дитинстві вона частіше за інших дітей стикається з ГРВІ та ГРЗ.

Однак, говорячи про ім'я Ася, значення та його вплив на дівчинку, варто відзначити, що, досягнувши п'ятирічного віку, вона стає здоровішою дівчинкою. Однак підростаючи, вона наголошує на появі проблем із зубами.

Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

Також вона має схильність до захворювань нервової системи. Це пояснюється тим, що дівчинка занадто сильно схильна до стресів і чутлива. Однак, незважаючи на деяку хворобливість, Асі рідко страждають від тяжких недуг. Більше того, володарки цього імені часто доживають до 90 років і стають довгожителі сімейства.

Шкільні роки

Ася дуже посидюча дівчинка, тому вона із задоволенням вивчає всі предмети у школі. Проте для неї дуже важливо, щоб батьки та викладачі мотивували її та хвалили за гарні позначки. Якщо вона відчуватиме таку підмогу, то почне намагатися ще більше. Часто Асі стають відмінницями і ставлять їх у приклад іншим учням.

Любов

Продовжуємо говорити про Асю. Що означає ім'я і якою долею воно наділить дівчину? Усіх батьків цікавить, як складеться її особисте життя. Так як ця дівчина дуже скромна та делікатна, то спочатку їй дуже складно вибудовувати стосунки з протилежною статтю. Вона не готова йти в атаку і добиватися чоловіка, який їй сподобався. Крім цього, їй трохи чужі хитрощі та стандартні жіночі хитрощі, які зазвичай використовуються дамами для того, щоб заманити об'єкт обожнювання в любовні мережі. Однак вона користується популярністю у чоловіків, оскільки вони цінують її скромність та ніжність. Багато хто вбачає в ній чудову домогосподарку і просто позитивну і відкриту людину, яка ніколи не зрадить і не обдурить.

Відносини

У дорослому віці Ася висуває чимало вимог до свого потенційного партнера. Вона не любить швидкоплинних романів і вважає за краще будувати лише довгі стосунки з перспективою на шлюб. Тож дівчина уважно вивчає всі характеристики свого кавалера.

Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

На першому місці для неї стоїть чесність. Вона ніколи не простить зраду і тим більше зради свого партнера. Вона чекає від чоловіка взаємоповаги та уважності. Якщо чоловік не проявляє себе відповідно до її вимог, то вона ніколи не пов'язуватиме з ним життя. Якщо ж партнеру вдалося продемонструвати себе лише з найкращого боку, то він має всі шанси на те, щоб відвести цю дівчину під вінець. Однак це не означає, що йому потрібно розслаблятися, оскільки будь-який його негативний вчинок дуже важко сприйматиметься дружиною.

Шлюб

Спочатку спільного життя дівчина воліє повністю віддаватися сім'ї і чоловікові. Вона із задоволенням стежитиме за затишком у будинку, готуватиме смачну їжу, гладитиме, забиратиметься і проявлятиме повну увагу до свого коханого. Згодом першому плані вийде її негативна риса. Від образи, що чоловік не може правильно взаємодіяти з нею і не хоче допомагати, Ася почне відчувати невдоволення. У цьому випадку в союзі може з'явитися безліч сварок, які починаються без серйозного приводу. Якщо чоловік зрозуміє свою помилку та змінить ставлення до дівчини, то стосунки налагодяться.

Проте й інший варіант розвитку подій. Описуючи значення імені та характер Асі, варто враховувати, що деякі дівчата відрізняються слабшим характером. І тут добре спрацює тактика ігнорування. Якщо дівчина побачить, що всі її образи залишаються непоміченими, вона воліє не витрачати на них час і сконцентрується на інших турботах.

Ім'я Ася: значення імені, походження, доля, характер дитини

Кар'єра

Так як ця дівчина є творчою натурою, то кар'єрні сходи не викликають у неї серйозного інтересу. Хоча Асі дуже скрупульозно та якісно виконують роботу, за кращу посаду чи зарплату вони не боротимуться. Вони не йдуть по головах і боротимуться за вигідніший проект і т.д.

Крім того, Асі відрізняються ощадливістю, тому, навіть маючи невелику зарплату, вони можуть організувати своє життя таким чином, щоб вистачало фінансів на всі необхідні речі.

Якщо говорити про специфічні сфери, в яких Асі показують найкращі результати, то варто зазначити, що з них виходять найкращі працівники у сфері дитячого дозвілля. Ці дівчата добре створюють спокійну атмосферу та вміють взаємодіяти з людьми, тому з них також виходять чудові лікарі, психологи та вчителі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua