Що принесе нам літнє сонцестояння: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Овнам належить боротися з лінощами та сонливістю, Ракам корисно провести майстер-клас, а Водоліям — змінити імідж.

Що принесе нам літнє сонцестояння: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Тонус . Сонливість може стати причиною того, що вранці цього тижня ти спатимеш довше, ніж звичайно. Та й протягом дня поводитимешся не так активно, як звикла. Плануй на цей період справи, які дають змогу не поспішати. Розбери мотлох на антресолях або старі непотрібні файли на робочому столі комп'ютера – причому роби все повільно, з почуттям, до ладу, розстановкою. Добре піде робота у бібліотеці чи архіві.

Вдалі дні: 20.06, 25.06

Телець

Друзі . Цього тижня тобі обов'язково зателефонує старий приятель. А можливо, ти навіть ризикнеш взяти участь у дружній вечірці, поспілкуєшся з тими знайомими, очні спілкування з якими останнім часом довелося поставити на паузу. Виявиться, що ви так само цікаві один одному. Не пропусти можливість зробити корисні покупки, шопінг зараз буде особливо вдалим. А ось від кредитів краще утриматись, швидко розплатитися не вийде.

Вдалі дні: 21.06, 26.06

Близнюки

Що принесе нам літнє сонцестояння: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Досягнення . У тебе зараз все дуже вдало складається у професії, а також ти правильно плануєш свої дії, тому більшість починань будуть успішними. Використовуй у своїй діяльності інтуїцію, пізнання у психології. Особливо це знадобиться в особистому житті, оскільки можливі розбіжності та непорозуміння у відносинах із партнером. Шлюб краще не реєструвати. Вихідні проведи із приємними тобі людьми.

Вдалі дні: 21.06, 22.06

Рак

Світогляд . Дуже гарний період для вирішення питань, пов'язаних із вищою освітою чи далекими поїздками. Бери участь у заходах, де ти зможеш заявити про себе, розповісти про свою діяльність та успіхи. Сходи на цікаву лекцію або музей. Не втрачай можливості поділитися знаннями з іншими людьми, які вже є у тебе, — проведи майстер-клас, прочитай міні-лекцію. Менше сумнівайся, переважно дій.

Вдалі дні: 24.06, 25.06

Лев

Подолання . Ти зможеш краще пізнати себе. Зіткнення з труднощами в непростих ситуаціях дозволить тобі зрозуміти, що запас міцності в тебе набагато вищий, ніж ти думала. Якісь комплекси та страхи залишаться в минулому, ти з подивом згадуватимеш про те, що вони в тебе колись були. При цьому твоє сімейне життя буде сповнене інтриг. Хтось із близьких спробує приховати важливу інформацію, не проґав цей момент.

Вдалі дні: 22.06, 24.06

Діва

Що принесе нам літнє сонцестояння: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Контакти . Використовуйте цей час для того, щоб пройти співбесіду, провести переговори з діловими компаньйонами, оформити офіційний шлюб. Найчастіше на різних заходах, де можеш познайомитися з майбутніми партнерами по бізнесу, зміцнити ділові зв'язки. Хороша новина: чекай на грошову винагороду за давно зроблену роботу. Сума може бути більшою, ніж ти очікувала, що дуже підніме тобі настрій.

Вдалі дні: 23.06, 25.06

Терези

Кар'єра . Зосередься на своїй роботі – тій, яка дає тобі засоби для існування. Або на побутовій, господарській діяльності. І без того, і без іншого ти поки що обійтися не зможеш. Серйозне ставлення до того, що багато хто називає повсякденною рутиною, почне приносити цілком відчутні плоди. Начальство помітить твою старанність і може запропонувати розширення кола обов'язків із суттєвим збільшенням зарплати.

Вдалі дні: 24.06, 25.06

Скорпіон

Сім'я . Добре складаються стосунки з нащадками та інші молодшими родичами — братами, сестрами, племінниками. Якщо й існувало непорозуміння з якихось спірних питань, зараз воно піде, ви станете ближче один до одного. Зблизять вас і якісь стресові ситуації, які ви переживете разом. Навіть твої нотації близькі сприймуть спокійно. Будьте обережні за кермом, можливі проблеми з транспортом.

Вдалі дні: 20.06, 26.06

Стрілець

Родня . З'явиться привід з нагоди об'єднати свою сім'ю з батьківською. Можливо, ви разом організуєте свято, де зустрінуться кілька поколінь вашого роду. А може, спільне обговорення поліпшення житлових умов, вибір варіантів дачного відпочинку і спільний перегляд цих варіантів вплинуть на родинні відносини. Гарний час для пошуку нової роботи чи додаткової освіти.

Вдалі дні: 22.06, 25.06

Козеріг

Відносини . Спілкування з іншими людьми ти сприйматимеш як цінність. Тому в інших випадках забудеш зняти рожеві окуляри і почнеш надто ідеалізувати своїх знайомих. В результаті неминуче розчаруєшся. Натомість із тими, хто витримає таку перевірку реальністю, зв'язки лише зміцняться. Не забудь про шопінг, але утримайся від придбання електроніки та транспортних засобів – ці покупки краще перенести, тому що є можливість переплатити.

Вдалі дні: 23.06, 25.06

Водолій

Що принесе нам літнє сонцестояння: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 червня

Гроші . Зміцнюй матеріальні основи своєї діяльності у різних сферах. Можуть нагадати про себе колишні роботодавці. Не відмовляйся від разової роботи, якщо вважаєш плату за неї гідною. Завдяки цьому ти вирішиш якісь свої побутові проблеми, наприклад, купиш нову сантехніку. Можна змінювати імідж, експериментувати з кольором волосся та формою зачіски, обзаводитися новим гардеробом. Успіх гарантовано.

Вдалі дні: 20.06, 25.06

Риби

Ініціатива . Якщо на початку тижня ти відчуєш себе досить розслабленою, то вже в середу активно працюватимеш — можливо, тому, що в тебе з'являться якісь дуже конкретні перспективи для самоствердження у соціальному житті. Не виключено, що ти знайдеш цікаву для себе сферу докладання зусиль, наприклад, волонтерство. Якщо ти мрієш про дитину, цього тижня саме час здійснити задумане — завагітніти буде дуже легко.

Вдалі дні: 21.06, 24.06

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua