Дізнайся про своє майбутнє: ворожіння на голках (раптово)

Езотеричне спрямування акутомантія — мистецтво ворожіння на голках — може підказати, яке майбутнє чекає на людину. Розповідаємо, як ворожити за цією стародавньою методикою та наводимо розшифровку положення голок.

Дізнайся про своє майбутнє: ворожіння на голках (раптово)

Ворожіння «Плаваюча голка»

До цієї гадання потрібно вдаватися, коли питання стосується взаємин між людьми. Наприклад, якщо хочеш дізнатися, що відчуває до тебе конкретна людина, чи з'ясувати, чи не з'явився в нашому союзі третій зайвий, чи зрозуміти, коли зустрінешся з чоловіком-мрією. Переживання, пов'язані з роботою, гадання не охоплює.

Що знадобиться:

  • кілька голок різних розмірів та форми, щоб їх можна було легко відрізнити один від одного;
  • широка миска із водою;
  • будь-який густий жир – сало, вершкове масло, жирний крем.

Як гадати

  • Визначитись з тим, що хочеш дізнатися. Наприклад, чи ми будемо з коханим разом і чи не завадить нам інша жінка.
  • Вирішити, яка голка кого позначатиме. Припустимо, ти – це найкоротша голка, твій коханий – найдовша, а передбачувана суперниця – середня. Якщо у твоєму питанні задіяні ще якісь герої, «признач» на їхню роль голки з якоюсь відзнакою. Наприклад, свекруха – голка з довгим вушкам, мати – голка з позолоченим кінцем і все так.
  • Змастити голки жиром та опустити їх у воду. Якщо всі голки відразу підуть на дно, значить, вони погано змащені. Потрібно вийняти їх, витерти насухо та спробувати ще раз.

Після, якщо більшість голок затримається на поверхні, поспостерігай за їхньою поведінкою протягом однієї-двох хвилин. Коли голки остаточно зафіксуються, переходь до читання трактувань їх положень.

Розшифровка положення голок або про що говорять голки

Дізнайся про своє майбутнє: ворожіння на голках (раптово) Джерело: Unsplash (@amir_v_ali)

Голки, що залишилися на плаву , – це люди, які будуть грати велику роль у твоєму житті в найближчий рік.

Потонули голки – люди, які так чи інакше віддаляться. Якщо вони будуть поруч, то ніяк не вплинуть на події твого життя та почуття.

Голки, що з'єдналися , — люди, що незабаром поєднають свої долі. Це може бути не лише роман чи шлюб, а й якась спільна справа. Або спільне проживання, наприклад, із матір'ю.

Голки з'єдналися по всій довжині і пливуть поруч таких людей об'єднає спільну справу або міцна дружба.

Кінці голок розійшлися в різні боки — на жаль, зв'язки між цими людьми будуть розірвані, стосунки припиняться або охолонуть.

Твоя голка не стикалася з жодною іншою — ти почуватимешся самотньою, доведеться розраховувати тільки на свої сили.

Чия голка встромилася в твою вістрям — ця людина завдасть тобі болю.

Потонула твоя голка — отже, ти зараз цікавишся тим, що насправді тобі не важливо. У тебе будуть зовсім інші проблеми та інтереси.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua