Що означає твій код року: прогноз за датою народження для всіх знаків зодіаку

Що принесе твоє персональне число у 2022 році.

Що означає твій код року: прогноз за датою народження для всіх знаків зодіаку

Загальний прогноз з усіх сфер життя

Що означає твій код року: прогноз за датою народження для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@andriklangfield)

Через домінуючу Венеру в 2022 році більшість із нас зрозуміють, що сенс життя — це сім'я та допомога іншим. Час егоїстів минув. Чим більше уваги будемо віддавати рідним, друзям та дітям, тим більше отримуватимемо назад, у тому числі матеріальними благами. Рік Тигра – найсприятливіший час для укладення шлюбу та організації весілля. Кохання, набуте в цей період, буде міцним і надихаючим.

Що стосується роботи, Венера високо цінує естетику, тому далі за всіх просунеться сфера дизайну та моди — з'являться нові цікаві тренди. З цієї ж причини зміну іміджу, ремонт та будь-які зміни можна планувати на будь-який час. Венера заохочує експерименти, спрямовані на задоволення, та сміливість. Не соромся оточувати себе гарними речами чи створювати їх своїми руками. Цей рік призначено для розквіту творчого початку.

У сфері фінансів спостерігатиметься відносна нестабільність. І в цьому теж винна Венера. Для планети кохання чужі всі ці обчислювальні історії. На людях це позначиться не дуже добре — багато хто житиме за принципом «то густо, то пусто». Щоб не опинитися серед тих, хто живе одним днем, відкладай гроші. Фінансова «подушка безпеки» та постійна робота вбережуть від потреби. Міняй сферу діяльність або місце роботи тільки, коли на 100% упевнена в тому, що нова компанія надійна та пропонує найкращі умови.

Особливо плідним цей період стане для тих, хто має персональне число року збігається із загальним числом 2022 року.

Як дізнатися своє персональне число

Щоб дізнатися про своє персональне число, склади дату, місяць та рік свого народження. Вийде двозначне число. Після склади його складові.

Наприклад, день народження 21 квітня 1983 року. Складаємо всі цифри поспіль – 2+1+0+4+1+9+8+3 та отримуємо 28. Потім підсумовуємо 2 та 8, отримуємо 10. Десятку наводимо до однозначного числа – 1+0=1. Одиниця – персональне число року людини із заданою датою народження.

Розшифровка твого числа відповідно до настрою року

«Одиниця»

«Одинички» незалежні, вони покладаються здебільшого на себе. Тож тобі 2022 рік дасть досить складне завдання — навчитися довіряти іншим та працювати у колективі. Як тільки впораєшся з цим, відразу побачиш зміни на краще — посміхнеться успіх у справах, які раніше не виходили. Ще «одиничкам» не треба ховатися від інших, навпаки, варто частіше вибиратися у світ. Там ти можеш зустріти людину, яка переверне твоє уявлення про життя. Зробить її кращою. Це необов'язково має бути романтичний партнер, тому такий прогноз є актуальним і для тих, хто в парі. Швидше, це буде мудрий порадник, який вкаже вірну дорогу, наставника чи стане добрим другом. Якщо ти вільна, є всі шанси знайти кохання на будь-якій вечірці або зустрічі за інтересами.

«Двійка»

Що означає твій код року: прогноз за датою народження для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@tonyross)

Зверніть увагу на сферу фінансів і здоров'я. Якщо здається, що багато часу приділяєш роботі, а віддача практично нульова – тобі не здається! У новому році, можливо, ти зміниш місце роботи — отримаєш вигіднішу пропозицію. Кадрові зміни пройдуть швидко і безболісно, якщо діятимеш без вагань. Другого такого шансу не буде. Як тільки з'явиться можливість, візьми тривалу відпустку. Відносини із сім'єю у 2022 році зміцняться. Нарешті ти відчуєш її цінність та підтримку. Вільним «двійкам» краще не поспішати із весіллям. Дай собі час придивитися до майбутнього чоловіка, можеш навіть влаштувати йому невелику перевірку. Якщо він її не пройде, розлучайся без роздумів. Сумніви, які тебе мучать, виникають недарма. Слухай інтуїцію.

«Трійка»

У 2022 році «трійки» варто спробувати внести в рутинну роботу більше креативу. Творчість тобі потрібна, як повітря. Натхнення шукай у довгих прогулянках, на спортивних та культурних заходах – як учасник. Рік Тигра спонукає тебе рухатися і розважатися. Активність добре позначиться і здоров'я, і трудової діяльності. У другій половині року про себе нагадають проблеми із минулого. Не перекидай їхнє рішення на інших і тим більше не залишай на наступний рік. Затяжне відкладання на потім призведе до неприємних наслідків, аж до значних фінансових втрат. Якщо не буде сил самої розв'язати проблему, зверніться до рідних, з якими давно не спілкувалась чи були в сварці. В іншому, весь рік енергія “трійок” буде на піку – пусти її на самоосвіту.

«Четвірка»

Люди з четвіркою в сумі – трудоголіки, які не дають собі спуску. У 2022 році ти не збираєшся нічого робити, а працювати до упору. З одного боку, молодець — це допоможе тобі й твоїй сім'ї почуватися впевнено в грошовому плані, але з іншого — якщо не перестанеш так пахатись, посилиш і так прогресуючий невроз, а потім вигориш. Якщо це станеться, будеш відновлюватися довго. У твоєму випадку потрібно не геройствувати, а скласти правильний розклад, у якому обов'язково має бути місце відпочинку.

Так як «четвірки» невгамовні відпочивати їм краще активно займатися в залі, їздити за місто на пікніки, гуляти в парку, грати з тваринами і так далі. Не скидай з рахунків підтримку друзів та сім'ї, поділися з ними всім, що наболіло. Будь обережнішим із новими знайомствами — не впускай людину у своє життя надто швидко.

«П'ятірка»

Що означає твій код року: прогноз за датою народження для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@da_aleinad31)

Новий рік принесе п'ятіркам необмежену свободу. Окови, що стримують твій розвиток, нарешті впадуть. Спочатку це приголомшить, можливо, навіть наламаєш дров від подиву. Але ти швидко зберешся, виправиш помилки, до того ж переконаєшся в черговий раз, що свобода — це велика відповідальність за особистий вибір. «П'ятірки» у 2022 році будуть сповнені суперечливих бажань. Наприклад, ти одночасно захочеш побути на самоті, але при цьому гостро потребуватимеш нових знайомств. Спробуй і те, й інше, так точно визначишся, яка потреба важливіша. Не забувай відкладати частину зарплати — накопичення знадобляться у літній відпустці.

«Шістка»

Фортуна благословила цей рік для людей із персональною кількістю «шість». За що не візьмешся, все обернеться успіхом і прибутком. Колеги та начальство оцінять твої ідеї та дії, рідні пишатимуться тобою ще більше, а діти, якщо вони є, порадують здобутками та перемогами. Невеликі неприємності можуть виникнути в першому півріччі, але ти швидко з ними впораєшся. І навіть не помітиш, мабуть. Якщо ти не в парі, зустрінеш відповідну людину ближче до кінця року. Коли це станеться, зрозумієш, що очікування було не дарма.

«Сімка»

Що означає твій код року: прогноз за датою народження для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@benwhitephotography)

«Сімкам» на початку 2022 року здасться, що в їхньому житті настала смуга невдач. Привід для подібних думок справді буде. І не один. Невдачі на роботі, сварка з друзями, відчуття, що тебе ніхто не чує і не розуміє – ось лише деякі з розладів. Але все ж таки це буде не смуга, а лише неприємний штрих, який швидко зітреться. Нехай життя йде своєю чергою, а ти зберігай буддистський спокій. Якщо захочеться вихлюпнути накопичений негатив, йди з головою в біг, велосипедні заїзди, бокс, єдиноборства, танці та інші активності. Заодно зміцниш здоров'я.

«Вісімка»

«Вісімки» вважають своє число знаком нескінченності. Число, і справді, хороше, але на щастя не застосовується. Тому людям із цифрою «вісім» у дати народження у 2022 потрібно навчитися цінувати швидкоплинні моменти радості та не нарікати на те, що вони мають. Загалом на тебе чекає непоганий рік, наповнений цікавими і часом несподіваними подіями. Якщо відбудуться якісь неприємні події, не піддавайся зневірі, а подумай, навіщо тобі такі випробування. При такому підході неприємності тебе загартують і зроблять мудрішими. Сім'я та друзі завжди будуть готові протягнути руку допомоги у скрутний момент.

«Дев'ятка»

Серця «дев'яток» вимагатимуть змін, і вони не забаряться. Але не всі зміни на початку року тебе потішать. Тому, загадуючи такі бажання, будь готова до будь-яких поворотів — переїзду, ремонту, нової роботи, переходу в іншу сферу діяльності, розставання, весілля чи народження дитини. Як би не закрутилися події, не пливи за течією. Успіх прийде, якщо ти візьмеш відповідальність у свої руки. Чекай підвищення зарплати та прибутку. Рік не залишить тебе голодною.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua