5 знаків зодіаку, яким пощастить у другій половині січня

Приємно знати, що в певний період життя тобі може повести більше, ніж іншим.

5 знаків зодіаку, яким пощастить у другій половині січня

У кар'єрі все буде неоднозначно. З одного боку, на тебе чекають позитивні зміни — підвищення зарплати чи нова посада, а з іншого — незважаючи на плюси, захочеться поміняти сферу діяльності, бо ця набридла. Яке б рішення ти не ухвалила, результат потішить. У першому випадку твоє слово стане вагомішим, тому ідеї, які ти запропонуєш, будуть у пріоритеті, у другому — з'являться сили та бажання на відкриття своєї справи. Головне — перш ніж зробити вибір, добре завись усі «за» та «проти». Про рішення, прийняте на емоціях, через швидко пошкодуєш.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Діва

Дівам у другій половині січня перевагу дадуть уроджені прагматичність та аналітичний склад розуму. Менш передбачливі колеги та знайомі Дів, які не розрахували свої сили після закінчення новорічних канікул, до кінця місяця помиратимуть від втоми. Самі ж представники знака будуть бадьорими та енергійними, бо спочатку правильно розставили пріоритети. Тому перший зимовий місяць для Дів буде вдалим – вдасться здійснити задумане і поставити «галочки» навпроти важливих робочих цілей.

3 Терези

Тобі наприкінці січня дуже допоможе енергія планети Уран – простимулює прогресивне мислення та творчість, а також пробудить інтерес до знань та культури. Тому два тижні тебе буде тягнути в театр, кіно, з'явиться бажання спробувати себе в новому хобі, познайомишся з цікавими людьми зі схожими поглядами на життя. Події, що відбудуться до початку лютого, позитивно позначаться на фінансовому благополуччі.

4 Скорпіон

5 знаків зодіаку, яким пощастить у другій половині січня Джерело: Unsplash (@nampoh)

Успіх у справах не забариться і порадує великим прибутком. Насамперед це відчують представники знака, які ведуть свій бізнес. Прийняті у цей період рішення принесуть користь та відкриють нові перспективи. Якщо вирішиш зайнятися інвестиціями наприкінці січня, добре вивчи ринок і порадься зі знайомими, які вже мають досвід в інвестиціях. Така підготовка допоможе збільшити власний бюджет.

5 Козеріг

Професійна сфера Козерогів також розквітне до кінця січня. У тому числі це виявиться у нових можливостях реалізації — наприклад, запросять до цікавого проекту, де немає жорстких обмежень і можна виявити свій досвід повною мірою та навчитися нового. Партнерські відносини, які з'являться у цей період, принесуть зиск. Але дій обережно, не підписуй документи, не дивлячись тільки тому, що потенційний партнер викликає довіру.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua