Сім'я, здоров'я, кар'єра: Таро-прогноз на 2022 рік

Дізнайся, які енергії та події принесе нам цей період.

Сім'я, здоров'я, кар'єра: Таро-прогноз на 2022 рік

Як і що складеться у житті кожного з нас на рік Тигра, невідомо. Але за допомогою карток Таро можна підглянути загальну тенденцію 2022 року в різних сферах. Ці знання, можливо, допоможуть тобі у плануванні та стануть підказкою у прийнятті рішень. Але їх зовсім необов'язково враховувати.

Важливо! Всі наші гороскопи носять розважальний характер, тому що головні рішення в житті людина приймає сама.

1 Емоційний стан

Туз кубків (перевернутий) – Помірність – Жрець (пер.)

Загальний тяжкий емоційний стан суспільства із цього року плавно перекочує до нового. Розчарування та спустошення нікуди не подінуться, хоча у цій сфері буде позитивна динаміка. Позитивні очікування дає карта Поміркованості – вона обіцяє поступове зцілення та емоційне відновлення суспільства загалом. У рік Тигра важливо приділити увагу своєму ментальному здоров'ю — звернутися до духовності, більше думати про свої почуття, аналізувати свої вчинки та ставити у пріоритет справжні цінності. Сім'я, друзі та саморозвиток — три кити, які посилять внутрішній стрижень і дадуть сили.

2Політика

Смерть – Відлюдник (пров.) – Дев'ятка Кубків (пров.) – Вісімка Мечів (пров.)

Можливо, буде зроблено деякі спроби прояву зовнішньої агресії стосовно Росії. Це питання тісно переплетене з грошима. Але війни не станеться. У другій половині року зміцняться державні кордони – посилиться оборона. Це станеться через напружені стосунки з іншими країнами. Очікується багато провокацій та маніпуляцій.

3 Фінанси

Четвірка Жезлов (пер.) – Сила – Трійка Монет – Імператор

На початку року не буде жодної стабільності. Навпаки, є небезпека, що якісь галузі впадуть і низка великих підприємств закриють. Але навесні ситуація стабілізується — у людей, які переживали через відсутність роботи та довго не могли її знайти, з'явиться постійний заробіток. Також до весни покращиться ситуація для малого та середнього бізнесу. Тим, хто планує розпочати свою справу, можна запланувати перші кроки на мету на другу половину року. Особливо успішно піде бізнес у майстрів-ремісників — тих, хто робить щось своїми руками, — і у людей з високим рівнем інтелекту, креативності та готовністю ризикувати.

4 Сім'я

Сонце – Дев'ятка Жезлов – Трійка Жезлов – Вершник монет (пров)

У сімейних справах рік для багатьох буде досить успішним, у тому числі збільшиться народжуваність та знизиться кількість розлучень. Все більше людей розумітимуть, наскільки важливо ставитися один до одного м'якше і намагатися не переробити партнера під себе, а прислухатися до нього та полюбити таким, яким він є. Посилиться цінність часу, проведеного разом із сім'єю. 2022 року сім'я в принципі стане для більшості місцем сили — покращаться стосунки з родичами, образи відійдуть на другий план. Прийде усвідомлення, що кровний зв'язок найсильніший і найцінніший.

5 Здоров'я

Сімка Мечів – Паж Жезлов – Страшний суд – Десятка Кубків

Сфера здоров'я залишиться нестабільно складною. Боротьба з пандемією коронавірусу продовжиться. Кожен наступний штам буде слабшим за попередній, але вірус завдасть ще чимало шкоди людям. Той факт, що мапа Фортуна знаходиться в секторі «Здоров'я», говорить про якийсь доленосний момент — період, який стане переломним і завдасть якихось змін. Швидше за все, добрі.

6 Кар'єра

Десятка Жезлів – Королева Жезлів – Паж Мечів – П'ятірка Мечів

Насилу виживатимуть ті сфери діяльності, які не зможуть перебудуватися на надання онлайн-послуг або освоїти доставку додому. Бізнес, який адаптувався до нових умов у перших рядах, набиратиме обертів. Також продовжить зростати ринок онлайн-навчання, але конкуренція посилиться у десятки разів. Доведеться поборотися із конкурентами за увагу споживача.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua