Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня по 2 січня

Завершується не лише рік, а й поточний місячний місяць. Такий стан справ позначиться і на енергійності багатьох із нас.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня до 2 січня

Якщо ти не докупила подарунки друзям та родичам, то у понеділок це точно краще не робити. Початок тижня – не найкращий день для великих витрат. Є ризик купити бракований товар або через пару днів знайти щось краще, або ще якось розчаруватися у своєму придбанні.

Вівторок, 28.12

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня до 2 січня

Очікування свята може спричинити неочевидні наслідки. Наприклад, високою дратівливістю. Все тому, що більшість подумки вже на канікулах, і коли на них звалюються робочі завдання та домашні відносини, починають шаленіти. Саме тому вівторок ти можеш з кимось посваритися. Конфлікт спалахне, тому що або ти, або твій опонент у звичайній фразі почуєте підтекст, який стане поперек святкового настрою. Тому в цей день краще бути поблажливішим і не втрачати зв'язку з реальними обставинами.

Середа, 29.12

Чим ближче Новий рік, тим сильніше емоційне напруження. Тому настроювання середовища мало чим відрізнятиметься від вівторкового. Єдине, агресивність все ж таки буде не на 9, а на 5 балів з 10. Знаючи про цю особливість середини тижня, постарайся загасити в собі почуття ревнощів і бажання вчинити скандал через косий погляд. Або хоча б перед тим, як обрушити гнів на когось, прикинь, наскільки проблема критична і чи коштуватиме витрачені сили та нерви. Також у цей день не давай нікому у борг.

Четвер, 30.12

Ближче до вихідних енергія багатьох із нас піде на спад разом із місячним місяцем. Це виявиться у раціональному підході навіть у вирішенні побутових завдань. Розвиненість вівторка та середи залишиться у минулому. Єдина пастка четверга — це хибна думка, що тільки ти знаєш, як правильно. Не ігноруй поради оточуючих, особливо тих, хто має досвід у тій справі, якою ти плануєш або вже займаєшся. Якщо комусь щось пообіцяєш цього дня, дотримайся свого слова.

П'ятниця, 31.12

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня до 2 січня Джерело: Unsplash (@eyestetix)

Ось і став день «Х»! Готуйся до новорічної ночі без фанатизму. Відклади будь-які спортивні навантаження на січень. Будь-який різкий рух у цей день може призвести до неприємних наслідків. П'ятницю бажано провести в приємних клопотах — неквапливо приготувати страву до святкового столу, наприклад, або приділити час доглядовим процедурам, щоб увійти в 2022 рік відпочившою і розслабленою.

З новим роком!

Субота, 01.01

Шахраї охоче користуються тим, що першого січневого дня пильність людей притуплена. Тому будь обачна — не йди на поводу власних фантазій та чужих умовлянь. Особливо, якщо тобі щось пропонують телефоном або заманює черговий інстамарафон.

Неділя 02.01

День, коли багато хто з нас «прокинуться не з тієї ноги». Все навколо дратуватиме з незрозумілих причин, поведінка буде інфантильною та безрозсудною. Але ж ми дорослі люди, тому треба постаратися взяти настрій під контроль і не псувати канікули близьким та друзям, просто тому, що твій день не задався. Якщо не зробити цього, швидше за все, сильно посваришся з близьким другом або коханою людиною.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua