5 знаків зодіаку, які не люблять Новий рік

Розповідаємо, хто, окрім Дів та Водоліїв, не в захваті від Нового року (і чому).

5 знаків зодіаку, які не люблять Новий рік

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Овни

Овни люблять свята, але ненавидять підготовку до них. Звичайно, представники знаку не відлиняють і допомагають різати салати, наряджати ялинку і таке інше, але роблять це без особливого ентузіазму. Єдине, що їх турбує — це якнайшвидше вирватися з цієї новорічної суєти. Замість вечірки та веселощів Овни із задоволенням би залишилися вдома, замість готування зайнялися б собою, а після гарненько виспалися одразу після бою курантів.

2 Близнюки

5 знаків зодіаку, які не люблять Новий рік

У Близнюків ставлення до Нового року неоднозначне. Їм одночасно хочеться провести свято в компанії, але не у величезній та галасливій, а у тісному затишному колі. Люди цього знака хочуть веселитися, при цьому їх щось стримує. Близнюкам буквально доводиться змушувати себе бути зібраними та організованими у Новий рік. Вони заздалегідь вносять у свій план покупку святкового вбрання, ялинки та похід у гості. Інакше можуть про все забути і забити.

3 Діва

Діви вміють проводити свята в компанії дружно та цікаво. Однак вони завжди насторожено ставляться до бурхливих веселощів. Їм не дуже комфортно виходити на вулицю пускати феєрверки та перебувати серед незнайомих людей, які теж пускають у повітря різні хлопавки та петарди. Таке проведення часу вганяє представників знака в стрес. Це головна причина, чому Діви не дуже люблять Новий рік. Занадто шумно, п'яно та небезпечно. Щоб хоч якось уникнути таких веселощів і не виходити з дому, Діви намагаються відволікти та розважити гостей заздалегідь підготовленими іграми – це можуть бути настілки або якісь цікаві новорічні ворожіння.

4 Скорпіон

Представники цього знаку зодіаку – справжні консерватори. Для них важливо, щоб все у новорічну ніч було за традицією: ялинка, мандарини, шампанське та олів'є, звісно. Скорпіони заздалегідь знають, з ким і як зустрічатимуть свято, тому будь-які неузгоджені зміни можуть вибити їх з колії. Наприклад, якщо хтось із запрошених гостей приведе із собою без попередження. Також Скорпіонів може засмутити відсутність звичних продуктів на святковому столі. Їм важливо все контролювати, а Новий рік — надто хаотичне та непередбачуване свято. Тому представникам знаку він не дуже подобається.

5 Водолій

5 знаків зодіаку, які не люблять Новий рік

Водолії не люблять пускати пилюку в очі і шумним компаніям віддають перевагу вузькому колу друзів. Велика тусовка – не для них. Навіть у новорічну ніч Водолії не хочуть бути як усі — п'яними та інфантильними. Їм важливіше поговорити до душі з близькими людьми – розповісти про себе, дізнатися, який осад у них залишився від минулого року. На феєрверки представники знаку люблять дивитися із вікна, а не поблизу. Тому що їм не дуже хочеться залишати теплу та затишну атмосферу заради вуличних залпів, які ще й небезпечні. Такі веселощі Водоліям незрозуміло.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua