Як дізнатися та втілити своє призначення: поради астролога

Навіть якщо ти не володієш астрологічними знаннями, прості спостереження та самоаналіз допоможуть зрозуміти, що у твоєму житті головне.

Як дізнатися та втілити своє призначення: поради астролога

Згідно з езотеричною філософією, миттю, коли дитина робить перший вдих і стикається з необхідністю виживати, пам'ять душі починає згасати. Цієї ж секунди стартує процес накопичення земного досвіду. У процесі життя людина обмінює власні зусилля за власний кошт, а потім витрачає зароблені купюри на задоволення.

Але в якийсь момент більшість із нас замислюється над тим, що матеріальні блага — це не все, що є в житті. Тому в гороскопі кожної людини на противагу тілесним насолодам представлені емоційний, чуттєвий і духовний досвід. У них концентрується пласт емоцій та відчуттів, які не залежать від кількості грошей на рахунку чи якості одягу.

Чи можна на ранніх етапах зрозуміти який досвід тобі потрібно розвивати і як це зробити? На ці запитання за допомогою гороскопу та місячних вузлів відповість астролог Міла Венеціанська.

Три кроки до самопізнання

Щоб зрозуміти, навіщо твоя душа прийшла у цей світ, минають роки. Ми не гарантуємо, що представлені поради допоможуть на 100% розібратися зі своїм життєвим призначенням, але вони точно примусять подумати про себе не в рамках критика, а в контексті самопізнання.

Як дізнатися та втілити своє призначення: поради астролога

Три кроки, які допоможуть сконцентруватися собі:

  1. Проаналізуй те, що з юного віку вдавалося тобі найкраще. Можливо, ти була найкращою по кресленню або здорово пробігала стометрівку, або довше за інших могла дивитися в очі супернику і не засміятися, або ще щось. Важливими є будь-які досягнення, навіть найкомічніші.
  2. Згадай , чи в тебе було почуття, що ти вже вмієш робити те, за що взялася вперше. Наприклад, тільки сіла за кермо автомобіля, а почувала себе так, ніби вже років 10 на ньому ганяєш; або готувала якусь страву та інтуїтивно знала, що і в яких пропорціях додавати, щоб зробити її кращою.
  3. Випиши ситуації, коли тобі здавалося, що події у твоєму житті повторюються. Начебто ти ходиш замкненим колом, навіть якщо змінюєш тактику поведінки. Такий досвід може бути як позитивним, і негативним. Найяскравіше він проявляється у стосунках — коли ти раз на раз опиняєшся в одній і тій же ролі.

Всі ці моменти пов'язані з нашим минулим – іншими життями, які, згідно з астрологією, проживала душа. Звідти в це життя проектуються обставини, риси характеру, звички та таланти. Зібравши та проаналізувавши інформацію за цими трьома пунктами, ти зможеш трохи більше дізнатися про свій досвід з минулих втілень.

Як зробити своє життя гармонійним: принцип протилежних якостей

Щоб зрозуміти своє призначення астрологія, радить спиратися на основні пари протилежних якостей. Потрібно визначити, які з них домінують у твоєму характері, а згодом виписати на папір протилежні риси. Це і буде вектор, в якому доведеться рухатися та розвиватися для створення балансу.

Як дізнатися та втілити своє призначення: поради астролога

1. Натиск – м'якість

Під напором мається на увазі енергія, активні дії, ініціатива, конкуренція. Під «м'ягкістю» — дипломатія, справедливість, прагнення балансу.

Що це означає: Якщо тобі неодноразово вдавалося самотужки долати перешкоди і придушувати конкурентів, значить, частиною твого призначення є необхідність встановлювати партнерські відносини та розвивати дипломатичність. І навпаки — якщо ти дипломатична від народження, то треба навчитися бути самостійною та безапеляційною.

2. Практичність – щедрість

З одного боку, уміння накопичувати та примножувати; талант дивитися на кілька кроків уперед і любов до мінімалізму. З іншого боку, здатність ділитися ресурсами з іншими, ризикувати, бажання витрачати гроші не тільки на корисні, а й яскраві емоційні задоволення.

Відповідно, якщо у твоєму житті більше практичності, значить, можна внести до неї нотки гедонізму, щоб дійти балансу. Якщо ж ти надмірно марнотратна і часто живеш не по засобах – вірний знак, що прийшло направити сили в інше русло. Це дуже складний процес, тому бажано продумати план, який допоможе провести роботу поетапно, без насильства над собою.

Наприклад, для початку можна встановити будь-який додаток з контролю за фінансами та вносити туди дані щодо щоденних витрат. Наприкінці тижня або місяця проаналізувати, скільки і на які радощі йде коштів. Такий підхід допомагає розставити пріоритети щодо покупок і зрозуміти, куди «витікають» гроші.

3. Легковажність – глибина

У цій парі на одній чаші терезів — любов до спілкування, чатів, листування, частих і коротких поїздок та навчання. На іншому — бажання слідувати ідеї, захоплення філософією чи релігією, прагнення до тривалих та далеких подорожей, здатність викладати чи передавати знання іншим. Щойно зрозумієш, чого у твоєму житті більше, починай розвивати протилежний бік.

4. Сім'я – кар'єра

З одного боку, сімейність, любов до Батьківщини, прихильність до місця проживання, емоційність, любов до комфорту. З іншого боку — кар'єра, соціальна активність, прагнення статусного стану, відповідальність і самоорганізація.

Важливо! Радячи розвивати протилежну сферу в будь-якій парі, ми не закликаємо відмовлятися від іншої. Рекомендація астролога спрямована на гармонізацію. Тобто, якщо людина має чудову кар'єру, але поки що немає стосунків і сім'ї, це не означає, що потрібно все кинути і почати активно шукати партнера. Те саме і з сім'єю. Мета – “прокачатися” плюс-мінус поступово.

5. Самотність – комунікабельність

З одного боку, творчі ідеї, серйозне захоплення одним чи декількома хобі, орієнтація на власні бажання, любов до розваг. З іншого боку, прагнення перебувати в спільнотах, де є однодумці, мати в соцмережах більше друзів, ніж у реальності, здатність відсунути власні бажання на другий план.

6. Допитливість – спонтанність

У цій парі на одній половині надмірна увага до дрібниць, зацикленість на чистоті, прагнення до того, щоб все виконувалося вчасно, прихильність до традиційної медицини. На іншій — інтуїтивність, емоційність, спокійне ставлення до порушення планів, віра в те, що не можна перевірити та доторкнутися до благодійності.

Вибирай зі списку ті якості, які виявлені у твоєму характері найяскравіше, і почни розвивати у собі протилежні. Це не означає, що потрібно повністю відмовитись від того, що в тебе виходить добре і допомагає в житті. Необхідно поступово впроваджувати в життя нові риси, які дозволять урізноманітнити свій життєвий досвід та йти шляхом свого призначення.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua