Як перевірити почуття чоловіка до жінки і чи треба

Як перевірити почуття чоловіка до жінки і чи треба

Жінці дуже важливо почуватися коханою. Але часом ми починаємо сумніватися у щирості свого партнера. Тоді й постає питання, як перевірити чоловіка на почуття. І хоча звучить дуже привабливо, але чи варто це робити?

Як перевірити почуття чоловіка до жінки і чи треба

Як перевірити почуття чоловіка до жінки і чи треба

Фото автора cottonbro: Pexels

Насправді, щоб зрозуміти, що чоловік до тебе відчуває почуття, нічого особливо робити не потрібно. Необхідно лише виявити якомога більше спостережливості і дивитися, як він поводиться в звичайнісіньких стандартних ситуаціях.

 • Як чоловік виявляє емоції.

Якщо чоловік тебе любить, то при спілкуванні з тобою у нього очі спалахують, на щоках проявляється легкий рум'янець. Він бентежиться. Під час зустрічі у нього з'являється непідробна посмішка. Якщо ж юнак дружньо ставиться до тебе, то у нього під час зустрічі виникають спокійні емоції. Він часом витає у хмарах, відволікається на всі боки.

 • Шукає будь-якої нагоди для зустрічі.

Якщо ти дорога для чоловіка, то він знайде привід, щоб зустріч відбулася, як би він не розписав графік. Він запрошує тебе на зустрічі, знаходить час для тебе. Якщо ж він, то зайнятий, він втомився, то, швидше за все, симпатії з його боку немає.

 • Виявляється щирий інтерес.

Під час зустрічі чоловік цікавиться тобою, твоїм життям. Йому цікаво буквально все: що ти любиш, що не любиш, у якій навчалася школі, твої інтереси, твій погляд на світ. Якщо ж на побаченні він тільки розповідає про себе, перебиває тебе, то тут про кохання не може бути й мови.

 • Завжди готовий допомогти.

Якщо хочеш зрозуміти, як до тебе ставиться чоловік, попроси його про допомогу. Якщо він любить тебе, то зробить усе, щоб допомогти тобі, буде радий цьому. Звичайно, прохання має бути в межах розумного.

Попроси молодика про те, що йому під силу. Не потрібно братися з проханням про оплату іпотеки. Чоловіки не вирішуватимуть проблеми тієї жінки, яка їм не цікава. Якщо ж ти для нього по-справжньому цінна, він допоможе, щоб йому це не коштувало.

 • Завжди на зв'язку.

Навіть якщо твій чоловік найзайнятіший, то він знайде трохи часу для зв'язку з тобою або зателефонує, або відправить коротеньке СМС. Він цікавиться твоїми справами, бажає доброго ранку, добраніч.

Як перевірити почуття чоловіка до жінки і чи треба

Як дізнатися чи потрібна ти своєму хлопцеві чи ні?

Якщо ж ти чоловікові нецікава, то він може тривалий час виходити на зв'язок, весь час бути зайнятим.

Як зрозуміти, що чоловік тебе любить, якщо ви вже у стосунках

Давай подивимося, як зрозуміти, що чоловік тебе любить, якщо ви у відносинах.

 • Чоловік робить усе, аби тобі було добре.

Твої інтереси завжди стоять на першому місці або нарівні зі своїми, цей момент залежить від характеру чоловіка, але не на останньому місці. Якщо ж він показує егоїстичну поведінку, йому все одно на твої «хотілки», то про кохання не може бути й мови. Ти просто для нього зручна.

 • Чоловік шанує тебе.

Неможливо перебувати у щасливих стосунках без взаємної поваги. Чоловік з повагою ставиться до твоїх думок, твоєї точки зору, твоїх поглядів. Це прояв кохання. Якщо ж він грубий, зневажливо ставиться до твоєї думки, то про високі почуття говорити не варто.

 • Фізичний потяг.

Фізична близькість є важливим аспектом у відносинах. Якщо тут у вас все гаразд, ти для нього бажана, то чоловік любить тебе.

Але, оцінюючи це питання, слід узяти до уваги наявність психологічних проблем чи захворювань. Ці моменти негативно впливають на лібідо. Чоловік може і любити тебе, але через захворювання він перестав хотіти близькості.

 • Чоловік захищає тебе.

Якщо чоловік тебе любить, то на рівні підсвідомості він надасть тобі захист. Це може бути фінансовий, фізичний захист. Він завжди встане за тебе перед своїми близькими та друзями. Не дозволить тебе принижувати.

Як перевірити, що чоловік любить тебе

Не варто влаштовувати перевірку почуттів своєму чоловікові. Кожна людина по-своєму висловлює їх. Якщо його поведінка не відповідає твоїм очікуванням, це не означає, що він не любить тебе.

Якщо все ж таки ти не розумієш поведінку своєї молодої людини, то перевірити її любов можна так:

 • Вияви байдужість.

Як перевірити почуття чоловіка до жінки і чи треба

Фото автора Gary Barnes: Pexels

Між вами все було добре, потім ти несподівано поводилася по відношенню до чоловіка байдуже. Він не зрозуміє, чим викликана твоя поведінка. Якщо ж він любить тебе, то виявлятиме інтерес, буде частіше дзвонити, переживати.

 • Проведи випробування відстанню.

Спробуй поїхати на деякий час, звичайно, це не на день-на два. Візьми відпустку. Якщо ти справді дорога для мужичини, то він зробить тобі увагу та турботу навіть, перебуваючи на відстані. Якщо ж він ніби зникне на цей час із твого життя, то однозначно, почуттів у нього до тебе немає.

 • Запропонуй йому познайомитись з твоїми батьками.

Якщо чоловік любить тебе, то погодиться з твоєю пропозицією. Таким чином, він показує серйозність своїх намірів. Якщо ж ти недорога, то він швиденько зникне з твоєї видимості.

 • Зверни увагу на дрібниці.

Якщо ти важлива для людини, вона знає напам'ять твій номер телефону, пам'ятає дату вашого знайомства, твій день народження, день народження твоєї мами. Зверніть увагу, наскільки часто він пропускає важливі для тебе події.

Але оцінювати наявність кохання за одним цим критерієм не можна. Обставини можуть бути різними. Можливо, у нього на роботі навалилася купа справ. Але, увага до важливих для тебе дрібниць формує певну думку про нього, про його ставлення до тебе.

Як не варто поводитися, перевіряючи чоловіка на почуття

Під час перевірки почуттів чоловіка головне не наробити дурниць. Якщо дійти до крайності, він може образитися, в результаті перестане довіряти, або ваші відносини зруйнуються. Щоб не допустити такого розвитку подій, важливо виключити такі моменти:

 • Ревнощі. Невигадливий флірт, пізні дзвінки по телефону можуть викликати недовіру. Хлопець почне підозрювати тебе у зраді.
 • Спокуса. Не потрібно перевіряти надійність чоловіка за допомогою гарної та відвертої подруги. Незрозуміло, чим це може закінчитися.
 • Контроль. Не варто перевіряти листування хлопця, його телефонні дзвінки. Такі дії не залишаються непоміченими.

Неправильна організація перевірки почуттів може призвести до втрати коханої людини.

Найкращим способом перевірити наявність кохання у чоловіка є відверта розмова. Скажи йому, що тебе мучить, чого не дістає. Таким чином ти з'ясуєш його позицію по відношенню до тебе і позбавишся непорозуміння.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua