Повернись живим. Все інше ― вирішиться

Допомога нашим захисникам

Наші хлопці, які знаходяться в гарячих точках, ризикують власним життям заради того, щоб ми бачили над головою мирне небо. В знак вдячності ми можемо зробити маленький, але важливий жест ― наприклад, перерахувати на рахунок ЗСУ навіть невеличку суму. 100 чи 200 грн ― це краще, ніж нічого. Якби так міркував кожен українець, наша армія змогла б придбати сотні Байрактарів та Джавелінів.

Отже, якщо у вас є таке бажання, але ви боїтесь, що опублікований в соцмережах «офіційний рахунок» може виявитись шахрайством, інформація, яка розташована нижче, ― для вас.

Повернись живим. Все інше ― вирішиться

Повернись живим: давайте зробимо українську армію сильнішою

Перерахувати кошти можна будь-яким чином, головне ― бути впевненим в тому, що гроші надійдуть «за адресою» та не потраплять в руки людей, які вдало використовують тему війни заради власного збагачення.

Познайомтеся з Bank24 ― це відомий український платіжний сервіс, який дозволяє здійснювати будь-які фінансові операції в режимі онлайн. Він дуже зручний в користуванні, тому ви під час взаємодії з ним будете почуватися максимально комфортно та впевнено. І саме за допомогою Банк24 ви зможете допомогти нашій армії. Сакральну думку «повернись живим» бажано підсилити дією.

На головній сторінці сайту ви знайдете окремий розділ, який одразу ж звертає на себе увагу, присвячений волонтерству. Щоб здійснити платіж, вам буде потрібно всього-навсього ввести свій контактний номер та вписати суму переказу (максимальна складає п’ять тисяч гривень). Комісія, до речі, нульова.

Також можна допомогти й українським зоопаркам ― тваринам зараз не вистачає їжі, а багато з них живуть в таких умовах, які не сприяють довгому та здоровому життю. Підтримайте братів наших менших ― їм теж буде приємно.

Повернись живим. Все інше ― вирішиться

Bank24 ― ваш надійний друг та помічник для щоденної взаємодії з фінансами

Цей сервіс настільки зручний, що ним хочеться користуватися регулярно. Банк24 пропонує безліч послуг, таких як:

  • розрахунок за телебачення та інтернет незалежно від провайдера;
  • щомісячна оплата комунальних послуг;
  • продовження тарифного плану для всіх мобільних операторів;
  • переказ між картками;
  • сплата заборгованості;

Насправді самих послуг набагато більше ― вище ми перерахували основні категорії, які цікавлять значну частину клієнтів. Приєднуйтесь до спільноти Банк24 та здійснюйте транзакції в будь-який час ― для цього вам навіть не потрібно покидати межі власної кімнати. Вам знадобиться тільки комп’ютер, підключений до інтернету.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua