Що таке розкрутка сайту, і чому вона так потрібна?

Сьогодні ведення будь-якого бізнесу важко уявити без присутності компанії в інтернеті. Однак просте створення сайту не гарантує, що вас швидко зможуть знайти в мережі. Належне просування сайту Київ допоможе вашому порталу піднятися в гору у списках пошукових запитів і збільшить кількість клієнтів. Розкруткою сайтів у пошукових системах займаються спеціалізовані компанії.

просування сайту Київ

Кому потрібна розкрутка сайту і з чого її починати?

Якщо сайт потрібен лише у якості інтернет-візитки фірми для підвищення авторитетності і не має необхідності у пошуку потенційних клієнтів через мережу Інтернет, тоді розкрутка сайту не потрібна. Однак такі випадки трапляються доволі рідко.

Для більшості сайтів розкрутка вкрай необхідна, і мова йде не лише про інтернет-магазини, адже сьогодні майже кожен, хто шукає товари чи послуги, робить це через Інтернет. Тож сімейна пекарня, чи невеликий виробник керамічної плитки, у яких є правильно розкручені сайти будуть мати більше відвідувачів та покупців, ніж їхні непросунуті конкуренти.

Якщо ви вирішили що Вам потрібні просування сайту і розкрутка сайту в Україні, в першу чергу, слід знайти фахівців, які цим займаються. Самотужки, без належних знань та досвіду зробити це правильно та ефективно майже неможливо.

Якісні послуги можна замовити у компанії Студія Ап, яка знаходиться за адресою: Московський проспект, 8, Корпус 1. офіс 215 Київ, Україна 04073. Тел: +380 44 222 8790 / +380 44 482 4947.

З яких етапів складається просування сайту?

Seo аналіз сайту  https://www.studio-up.com.ua/seo-analysis.html та його розкрутка – це великий комплекс робіт різної направленості.

Приведемо декілька ключових етапів:

  • Технічний аудит сайту та виправлення знайдених помилок. Перед тим, як починати просувати сайт в Інтернеті, треба впевнитись, що він коректно працює і відповідає усім вимогам для індексації пошуковими системами.
  • Аналіз цільових запитів, на основі яких буде проводитися подальша оптимізація сайту.
  • Оптимізація контенту на ресурсі. Тексти на сайті мають бути написані або відкоректовані відповідно до вимог SEO-оптимізації (з урахуванням пошукових ключів, дотриманням унікальності та інше).
  • Послуги smm – https://www.studio-up.com.ua/smm.html. Простими словами це просування сайту у соцмережах.
  • Електронні розсилки https://www.studio-up.com.ua/electronnye-rassilky.html. Це один з ефективних способів розширення цільової аудиторії та збільшення продажів товарів та послуг.
  • Контекстна реклама – https://www.studio-up.com.ua/kontekstnaya-reklama-google-yandex.html. Цей інструмент допомагає напряму виходити на цільову аудиторію, адже реклама Ваших товарів буде з’являтися у тих користувачів, які вже шукали, або шукають подібні товари чи послуги.

Це лише декілька основних етапів та направлень розкрутки сайту, які дають загальне уявлення про процеси. Що саме потрібно для вашого ресурсу, точно сказати зможе лише фахівець. Це зекономить ваш час та гроші.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua