Нові технології в стоматології

Стоматологія — важливий розділ медицини не стоїть на місці. Появі нових технологій в стоматології сприяє розвиток науки: проведення наукових досліджень і лабораторних дослідів. Сьогодні стоматолог може запропонувати пацієнтові лікування зубів сучасними способами, комп’ютерну анестезію STA, що проводиться тут https://www.lumident.kiev.ua/ua, а також лікування під мікроскопом, протезування та імплантації, які дозволяють розв’язати проблему швидко та безболісно. І нові зуби зовні не будуть нічим відрізнятися від справжніх.

Нові технології в стоматології

Види інновацій

Нові технології в стоматології представлені наступними напрямками:

  1. Комп’ютерна анестезія STA — це інноваційна альтернатива традиційному локальному знеболенню. Дає можливість легко і точно встановити особливості тканин пацієнта, виміряти їх опір і безболісно ввести анестетик. Контроль швидкості та тиску подачі препарату шляхом комп’ютерної програми гарантує максимальну точність, рівномірність розподілу та раціональне використання анестетика. У кожному індивідуальному випадку швидкість подачі анестезійного розчину розраховується з урахуванням, щоб відчуття, що виникають, були нижче больового порогу пацієнта. Людина не відчуває тиску на ясна та м’які тканини рота або психологічного дискомфорту, напруги або страху, як при уколі шприцом.
  2. Цифрова стоматологія — сучасна стоматологічна клініка використовує цей метод, який має на увазі застосування в роботі комп’ютерне моделювання. Воно прискорює процес протезування, вирівнювання зубного ряду, а у випадку з імплантами значно знижує ризик їх відторгнення. Дана технологія забезпечує високу якість ортодонтичного лікування, максимально якісне проведення імплантації, що досягається точною діагностикою.
  3. Лікування зубів під мікроскопом — надає унікальну можливість виконати терапію якісно та точно. Використання мікроскопа необхідно для отримання детального зображення проблемної області, проведення найтонших маніпуляцій, профілактики ускладнень. Таке лікування має кращий прогноз — зуб прослужить довше. За допомогою цього методу скорочується термін лікування. Дії стоматолога завдяки ідеальній видимості надзвичайно точні. А ще це прекрасний шанс мінімізувати ризик повторного запалення та ускладнень.
  4. Імплантація емалі зубів — цей спосіб дозволяє відновити емаль зуба на різних ступенях її руйнування. Зубам повертається природна гладкість і блиск, вони захищені від впливу зовнішніх подразників.  До того ж це чудова профілактика розвитку стоматологічних захворювань зубів, особливо карієсу.

Розвиток нових технологій не зупиняється. Кожен день для пацієнтів відкриваються нові, більш перспективні та фінансово доступні, можливості. Потрібно тільки знайти надійну клініку, і тоді ви отримуєте гарантію застосування інновацій і передових методів лікування зубів на благо вашого здоров’я.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua