Дитина-Стрілець: таланти, плюси та мінуси характеру

З дітьми, які народилися в період з 23 листопада до 21 грудня, потрібно бути особливо уважними у віці 12 років.

Дитина-Стрілець: таланти, плюси та мінуси характеру

З цієї ж причини підлітки-Стрільці легко вживаються в роль старшого на дні самоврядування в школі або в таборі. При цьому вони не поводяться нахабно, такі діти дійсно беруть під шефство тих, хто молодший або знає менше, ніж вони, а також намагаються приймати виважені та справедливі рішення.

Риси характеру та схильності

Визначальні якості Стрільців — благородство та заступництво, тому в школі та в будь-яких інших спільнотах вони виходять на роль лідерів. Найчастіше такі діти захищають слабших чи молодших, причому головна їхня зброя — не фізична сила, а природна мудрість, наскільки це дозволяє їхній вік. Діти-Стрільці мають схильність до вивчення іноземних мов. Їм, у принципі, цікаво все, що пов'язане з іншими країнами, культурами і навіть релігіями. Тому подорожувати чи просто вивчати карту чи глобус, дивитися тематичні передачі про далекі країни їм вкрай корисно.

Їхній стратегічний талант виявляється вже у підлітковому віці — відповідні комп'ютерні ігри, шашки та шахи допоможуть розвинути цей потенціал. Стрільець має свою тотемну тварину — кінь. Тому вітаються будь-які форми взаємодії з ними – годування, заняття кінним спортом або відвідування стрибків як глядач. Спорт та фізична активність входять до списку основних інтересів представників цього знака. Діти-Стрільці найчастіше захоплюються тенісом, гольфом, стріляниною, єдиноборствами, особливо дзюдо, тхеквондо та самбо.

Недоліки та авторитети

З деструктивних якостей юному Стрільцю можуть бути притаманні гордовитість, агресія та потяг до епатажу. Потрібно розуміти, що діти розкривають свій потенціал, дивлячись на батьків. Тому, якщо в сім'ї не заохочується читання, нема з ким пограти в інтелектуальні ігри або хоча б поговорити про них, швидше за все, в ньому почнуть домінувати негативні сторони.

Дитина-Стрілець: таланти, плюси та мінуси характеру

Для Стрільців важлива наявність кумира, і це не обов'язково має бути хтось відомий. Людиною, яка їх надихне, може стати хтось із членів сім'ї або найближчого оточення. Як правило, прагнення до наслідування проявляється у 12 років. Це дуже важливий період для Стрільця, дитина починає змінюватися, помітніше виявляти закладені природою риси характеру та особистості, розкриватися.

Саме в цей час планета Юпітер, що управляє знаком Стрільця, займає певне становище у його натальній карті. Зміни виявляються в нових інтересах та інтересах. Як тільки батьки вловлять цей момент, важливо надати своєму чаду підтримку, бути з ним тактовним та спілкуватися на рівних. Не знецінюй його прагнення та умовиводи. Навіть швидкоплинний сумнів чи усмішка можуть поранити юного Стрільця.

Це на вигляд він тільки впевнений і непохитний, насправді в період становлення діти цього знака дуже вразливі. Необережна критика може спровокувати почуття сорому, невпевненість у собі чи синдром самозванця. Синдром, у тому числі може проявитися в підсвідомому прагненні зробити все “на відмінно” або не робити ніяк. Така установка найчастіше призводить до бездіяльності та підвищеної тривози. Причина – підірвана віра у себе. Раніше ми писали про те, які труднощі у житті відчувають люди із синдромом самозванця.

Завдання батьків

Дитина-Стрілець: таланти, плюси та мінуси характеру

Діти дуже чуйно чують свої справжні потреби і намагаються реалізувати їх через те, до чого можуть дістатись. Основне завдання батька – своєчасно розпізнати, що саме стоїть за інтересом дитини до тієї чи іншої людини чи явища, а потім запропонувати ширший інструментарій для розвитку потенціалу. Наприклад, юні Стрільці можуть висловлювати свою потяг до експертності та авторитетів через захоплення модними блогерами, акцентовану увагу до брендів та інших престижних атрибутів.

Щоб зловити настрій дитини, доречно запропонувати їй записатися на престижний, на його думку, майстер-клас, тренінг чи живий захід, щоб він зміг поринути у приємну йому атмосферу — відчути цей потенціал у собі. Така підтримка стане величезним внеском у формування дитині-Стрільця.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua