Місячний календар стрижок на травень 2022: сприятливі дні для походу до перукаря

Чому важливо знати не тільки фазу Місяця, а й знак зодіаку, через яку він проходить, і які результати можна отримати, якщо постригтися не в потрібний день.

Місячний календар стрижок на травень 2022: сприятливі дні для походу до перукаря

Багато дівчат записуються в салони краси – до косметолога, стиліста, бровіста або майстер шугарінг – за місячним календарем. Стрижка та фарбування – не винятки. Звичайно, на здоров'я та вид волосся насамперед впливає харчування, достатня кількість вітамінів для росту волосся, що зміцнюють маски проти випадання та інші засоби догляду.

Місячний календар не може бути єдиним гарантом краси. Однак як доповнення до комплексного догляду він допустимий. Процедури, зроблені за ним, принесуть користь здоров'ю волосся, зокрема посилять позитивний результат від догляду.

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

Стрижка волосся за місячним календарем: для чого вибирати сприятливий період

Стрижка у певний місячний день або прискорить зростання волосся, або сповільнить його, якщо день був невідповідним. Щоб не сумувати через погану зачіску, потрібно на якийсь час утриматися від походу до перукаря. Ще негативний ефект може проявитися у вигляді лупи, свербежу чи випадання волосся. Подібні невдачі погано позначаються на спільній біоенергетиці – зростає дратівливість, а разом з нею і підвищена стомлюваність.

Також негативні наслідки можливі, якщо зробити у невідповідний день за місячним календарем інші б'юті-процедури. Допустимо, змінити колір, зважитися на хімічну завивку. Перш ніж планувати похід у салон, зазирни в місячний календар і звірся зі списком сприятливих та несприятливих днів місяця.

Краще трохи почекати, але бути впевненою, що результат буде що треба.

Як на волосся впливають фази Місяця

Місячний календар стрижок на травень 2022: сприятливі дні для походу до перукаря Джерело: Unsplash (@ogurtsovadarya)

Місяць за місяць проходить через чотири фази:

 1. Зростаючий місяць.
 2. Повний місяць.
 3. Старий місяць.
 4. Молодий місяць.

Кожна фаза по-своєму впливає на стан волосся і результат візиту до стиліста. Тому похід до салону краси потрібно планувати залежно від того, що ти хочеш.

 • На Місяці, що росте, першій або другій чверті можна стригти і фарбувати волосся, якщо твоя мета – відростити його. Волосся, яке доглядали в ці дні, зростатимуть швидше. Якщо не хочеш кардинальних змін, але мрієш про такий ефект, достатньо постригти кінчики.
 • Місяць, що спадає, обдарує твоє волосся об'ємом і блиском. Тому стрижки та укладання, зроблені в цей час, полегшать догляд за волоссям у майбутньому. Плюс покращиться їх якість, менше випадатимуть. Мінус – укорочена в цей період шевелюра відростатиме довше.
 • Важливо! Фарбування на спадному Місяці не варто робити. Буде невдалим. Також краще не змінювати зачіску чи колір волосся. Нанеси на волосся сироватку або маску з вітамінами та мінералами. Такої підтримки волосся потребує будь-якого сезону.

У Повня і Молодий місяць з волоссям нічого робити не можна – надто насичена в цей період енергія.

Також вагому роль відіграє знак зодіаку, через який проходить Місяць. Наприклад, транзит через сузір'я Козерога, Тельця, Лева та Діви вважається добрим для відвідування перукарні. Але якщо Місяць потрапив у такі знаки, як Водолій та Овен — це привід відмовитись від змін у зовнішності.

Коли стригтися у травні 2022 року: підбираємо день

У травні 2022 року Місяць зростатиме з 1 по 15 травня, а також 31 травня. Сприятливі дні для стрижки, догляду та фарбування: 8, 10, 15, 13 травня. Тільки для доглядових процедур: 1 та 2 травня.

Фаза спадного місяця випадає на 17-29 травня. Гарні дні: 18, 21, 22, 29. Найсприятливіші: 20 та 27 травня. Можна зробити процедури, пов'язані як з волоссям, так і з очищенням, омолодженням шкіри обличчя і тіла, а також з доглядом за нігтями. На ці дати, якщо не збираєшся обмежуватися домашнім доглядом, можеш заздалегідь забронювати вікна у студію краси.

Розглянемо кожен із цих днів докладніше:

 • 1, 2 та 27 травня Місяць буде у знаку Тельця. У ці дні приділи увагу шкірі голови і займися здоров'ям волосся. Маски та скраби будуть доречними, але вибирай ті, що створені на основі натуральних масел, ще підійдуть креми, багаті на жирні кислоти. На початку місяця стрижка може спровокувати сварку з близьким або призвести до невдач у справах, тому перенеси її.
 • 15 травня Місяць прийде у сузір'я Скорпіона, 20 травня буде у Козерозі, а 18 – у Стрільці. Це найкращі дні для видалення волосся та депіляції та непоганий час для експериментів з кольором – новий відтінок не встигне набриднути, бо фарба швидко змиється. Укорочування волосся добре позначиться на здоров'ї, але знизить швидкість зростання.

Несприятливими днями місяця для стрижок вважаються Повний місяць та Молодий місяць, у травні це 16 (Місяць у Тельці) і 30 число (у Близнюках). Але є нюанси, які потрібно знати:

 • Повня вважається днем радикальних, доленосних змін. Тому, коли супутник Землі набув ідеальної круглої форми, краще відкласти похід до майстра. Особливо, якщо хочеш трохи підрівняти кінчики та змінити форму зачіски. Однак якщо мова про ґрунтовні зміни у зовнішності та іміджі, можна ризикнути. Енергія Повня любить хоробрих. Хочеш відрізати половину волосся і зробити чубок? Чудово! Чи збираєшся перефарбуватися з блондинки в пекучу брюнетку? Чудова ідея! 16 травня – саме час здійснити такі ідеї.
 • Молодий місяць – 30 травня – підходить тільки для догляду за волоссям. У період оновлення Місяця їм потрібно найбільше зволоження та турботи. Укорочувати довжину в період зародження Місяця не можна, вважається, що разом із ним ти скорочуєш своє життя.

Також несприятливі для стрижки – 25 та 26. Місяць буде в Овні. У перекладі мовою місячного календаря краси це означає, що епіляцію цього дня проводити небажано. Можна травмуватись.

Важливо! Якщо ти заздалегідь записалася до перукаря або побувала на процедурі в несприятливий день, не переймайся раніше часу. Місячний календар це рекомендація, але на ньому все не закінчується. Головне — це все ж таки комплексний догляд. Навіть погана стрижка, зроблена на спадний Місяць, швидше відросте, якщо допомагати волоссю – пити вітаміни, робити стимулюючі волосяні фолікули маски та інше.

Бонус: як зрозуміти, чи тобі допомагає місячний календар стрижок

Місячний календар стрижок на травень 2022: сприятливі дні для походу до перукаря Джерело: Unsplash (@suheylburak)

Проведи експеримент. Сходи до свого улюбленого перукаря у різні дні: сприятливі та небезпечні. Після прослідкуй за тим, як почуваєшся відразу після завершення процедури і через кілька днів по тому. Допомогти зафіксувати думки допоможе електронний чи письмовий щоденник. Бажано ще в ньому відзначати, в якому стані знаходиться волосся.

Можна якийсь час стригтися в дні Місяця, що росте, і робити заміри. Запиши всі параметри, запам'ятай свої відчуття та ефект від тієї процедури, що провела. Результати можуть бути за два дні, тиждень, три тижні. Потім пророби те саме в дні спадного Місяця. Через якийсь час порівняй показники.

Якщо ти не помітила крутих або поганих змін, значить, сила і краса твого волосся самодостатні і в організмі вистачає вітамінів для підтримки їхнього блиску. Якщо помітила закономірність між днями та результатами, то твоя енергетика більше переплітається з енергією місячної доби — не зайвим буде дотримуватися розкладу календаря.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua