Місячний календар на травень 2022: сприятливі та несприятливі дні

Орієнтуючись на ці підказки, можеш побудувати комфортний для себе план на травень.

Місячний календар на травень 2022: сприятливі та несприятливі дні

Для планування важливих подій астрологи радять орієнтуватися на фазу Місяця та враховувати знак, через який вона проходить. Склали місячний календар на травень 2022 року, в якому розповімо про несприятливі та сприятливі місячні дні останнього весняного місяця.

Сприятливі місячні дні у травні 2022

Місячний календар на травень 2022: сприятливі та несприятливі дні Джерело: Unsplash (@themephotos)

1 травня (неділя) — Місяць, що росте, в знаку Телець

Перша фаза Місяця, що росте, сприятлива для будь-якого роду контактів і взаємодії між людьми. Це час для засвоєння нових знань, вивчення мов та вдосконалення себе. Телець – земний знак, який у транзиті з Місяцем створює ґрунт для творчості та догляду за собою. День підходить для наведення краси, можна робити складне фарбування чи незвичайну стрижку, змінити імідж чи оновити гардероб. Всі зміни та покупки в цей день будуть корисними.

Творчі натури відчують натхнення, приплив сил та енергії. Тому початок травня – ідеальний час для занять мистецтвом. Також можна вирішувати фінансові питання та займатися торгівлею. Усі вкладені гроші швидко окупляться. Виняток – угоди з нерухомістю.

На 1 травня саме те плануватиме побачення і любовне визнання. Хороший день для зміцнення сімейних та родинних стосунків. Під впливом зростаючого Місяця в Тельці буде простіше відчути настрій іншої людини, обговорити плани на майбутнє, запланувати спільну подорож.

4 травня ( середа) – зростаючий Місяць у знаку Близнюки

У середу настане четверта місячна доба — цього дня може статися щось, що допоможе усвідомити реальний стан справ у роботі та особистих стосунках. Настає час вибору, який вплине на майбутнє. Близнюки – знак зодіаку, дія якого посилює інтуїцію та проникливість. Його заступництво означає посилення внутрішнього голосу, якого в цю добу краще прислухатися. Вдасться знайти відповіді на питання, що цікавлять, і зробити правильний вибір у житті.

Також день сприятливий для пошуку інформації та людей. Можна зайнятися аналізом та плануванням. Усі важливі справи краще відкласти. Приділи більше уваги собі, дому — наведи затишок, подаруй тепло та турботу близькими людям. 4 травня – сприятливий час для початку процедур, що очищають. Наприклад, дієти або розвантажувального дня.

7 травня (субота) — Місяць, що росте, в знаку Рак

Місячний календар на травень 2022: сприятливі та несприятливі дні Джерело: Unsplash (@alvarocvg)

На сьому місячну добу всі вимовлені думки і бажання можуть швидко втілитись у життя, тому потрібно добре фільтрувати те, що говориш. Основна робота цього дня має бути пов'язана з промовою. Також це вдалий час для інвестування коштів, вибудовування ділових, любовних та дружніх стосунків.

Субота підходить для веселих гулянь, святкувань та весіль. Шлюби, укладені цього дня, будуть міцними та фінансово стійкими, а у стосунках пануватиме гармонія та порозуміння. Енергія дня творча, тому в цей період краще скріплювати себе узами шлюбу письменникам, акторам, журналістам та всім, хто пов'язаний із мистецтвом.

11 і 12 травня (середа-четвер) – зростаючий Місяць у знаку Діви

Коли зростаючий місяць проходить через знак Діви, в людях прокидається дисциплінованість, відповідальність і потяг до підвищеної уваги та концентрації на процесі. У цю місячну добу можна проводити операції та будь-які хірургічні та косметологічні втручання. Вони пройдуть успішно. Будь-які процедури, пов'язані з видаленням дефектів шкіри, теж виправдають очікування.

Місяць у Діві вважається одним із сприятливих днів для відвідування перукаря-колориста. Відмінним рішенням буде не тільки змінити відтінок волосся, але й трохи вкоротити довжину, щоб позбавитися негативної енергетики та залучити благополуччя та успіх у любовних справах.

23 травня (понеділок) — спадний Місяць у знаку Риб

У 23 місячну добу супутник землі дає багато енергії для звершень. Цього дня будь-які починання та закінчені проекти започаткують успішне майбутнє. Гарний час для розмов із начальством щодо підвищення окладу. Також у цей період можна починати щось зовсім інше. Наприклад, звільнитися та шукати своє покликання в інших сферах.

28 травня (субота) — спадний Місяць у знаку Телець

Успіх посміхнеться людям, чия діяльність пов'язана з естетикою та будівництвом. Архітектурні проекти, будівельний процес, землеробські питання та угоди з нерухомістю — всі ці завдання, розпочаті або завершені 28 травня, стануть успішними. До бажаного результату вдасться прийти з мінімальною кількістю витрат.

Багато хто зможе збагатитися, підвищити свій соціальний статус, грамотно інвестувати гроші. Усі заплановані справи досягатимуть легко, а ризики знизяться до мінімуму. Гарний час для оздоровлення та профілактики організму. Відвідування стоматолога теж буде дуже вдалим.

30 травня (понеділок) – молодик у знаку Близнюки

Місячний календар на травень 2022: сприятливі та несприятливі дні Джерело: Unsplash (@kaleidico)

Травневий Молодий місяць – це день гармонії та очищення. Близнюки – це повітряний знак, він керує розумовою діяльністю, навчанням, обміном інформацією, збагаченням. У цей час зростає потреба у спілкуванні та бажанні дізнатися щось нове. Тому можна записуватися на курси підвищення кваліфікації, тренінги з особистісного зростання та займатися всім, що збагачує розум. Ще це сприятливий день для проведення фінансових операцій та угод. Успіх чекає у справах з майновими питаннями та нерухомістю.

У понеділок висока можливість досягти прогресу, реалізуючи свої ідеї. Не варто чекати швидкого результату, перші плоди з'являться за кілька місяців і приноситимуть стабільний дохід у перспективі.

Несприятливі дні у травні 2022 року

16 травня (понеділок) – повний місяць у знаку Скорпіон

День видасться непростим. 16 травня потрібно намагатися зберігати самовладання та контроль. Не виключені ситуації, коли через почуття та підвищену дратівливість люди будуть говорити неприємні речі, про які майже одразу пошкодують. Щоб не потрапити до цієї пастки, намагайся не робити висновків на емоціях і не приймати категоричних рішень.
В усьому винні Скорпіон — знак, керований Марсом (гарячою планетою). У поєднанні з Місяцем він створить “киплячий” настрій в емоціях і розумі.

Найкраще цього дня балансувати свої почуття за допомогою йоги та медитації. Також сприятливі водні процедури — похід у сауну чи басейн зніме напругу та покращить самопочуття

25 травня (середа) – спадаючий місяць у знаку Риб

Місячний календар на травень 2022: сприятливі та несприятливі дні Джерело: Unsplash (@insideweather)

Порада на це середовище – видихай і дихай глибоко. По можливості відгул на роботі та намагайся уникати конфліктів. Розбіжності у цей день ні до чого хорошого не призведуть. Для походу до косметолога, колориста чи бровіста цей день не підходить. Енергія дня спотворить побажання, і результат засмутить. Від шопінгу теж краще відмовитись — є ризик купити на емоціях непотрібні речі.

26 травня (четвер) – спадаючий місяць у знаку Овен

У цей день Місяць перебуває у слабкій фазі, тому всі дії будуть невизначеними – безцільними та безрезультатними. День не підходить для ремонту, будівництва, фінансових угод, підписання важливих договорів, укладання шлюбу та хірургічних операцій, у тому числі косметологічних. Щоб перебороти енергетику дня, потрібно бути впевненим у своїй ідеї та силах на її вчинення. Будь-який сумнів цієї доби буде згубним. З цієї причини також слід утриматися від проектів із суворими термінами — ймовірно, що не вдасться здати все до дедлайну.

На любовну сферу 26 травня теж очікують сильні потрясіння. Може виникнути непорозуміння, союзи, укладені цього дня, будуть недовговічними.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua