Зірки-Стрільці: 5 знаменитостей, що доводять правдивість гороскопів (відео)

Життєві установки медійних персон з нашої добірки точно описують ключові риси Стрільців – як хороші, так і погані.

Зірки-Стрільці: 5 знаменитостей, що доводять правдивість гороскопів (відео)

Загальна характеристика Стрільця

Стрілець (23 листопада – 22 грудня) – один із найсильніших і найвідважніших знаків зодіаку. Зірки при народженні наділяють представників вогненної стихії енергійністю, силою волі, цілеспрямованістю та амбітністю. Люди, що народилися під цим сузір'ям, рано визначаються з професією, бо вони точно знають, чого хочуть від цього життя. Стрільці можуть реалізувати себе у будь-якій сфері, але найбільше їх залучають творчі професії. Тому представники знаку нерідко процвітають у кіно, телебаченні та публічних виступах.

Стрільців також відрізняють воля до перемоги, оптимізм та впевненість у собі. Вони не сумніваються у своїх силах, навіть якщо оточуючі критикують їхнє захоплення. Нескінченна енергія та бажання світового визнання призводять представників знаку до неймовірних результатів. Люди, що народилися в період з 23 листопада до 22 грудня, — не з тих, хто здається та опускає руки перед перешкодами. Навпаки, невдачі їх стимулюють. Стрільці розцінюють їх як нагоду опрацювати свої слабкі сторони.

1 Мілла Йовович – 17 грудня 1975 року

Голлівудська актриса з українським корінням підтверджує теорію, що Стрільці ніколи не сумують. Мілла завжди з гумором відповідає на запитання журналістів і відкрито визнає свої недоліки, чим сильно підкуповує і схиляє до себе.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Психолог🍀Психотерапія Хасавюрт (@psiholog.anisa)

Також Йовович із любов'ю ставиться до своєї публіки, ніколи не відмовляє у спілкуванні, спільному фото чи автографі. Відкритість і доброта — не єдині позитивні якості, які має вогненна представниця знака. Актриса, як і багато інших Стрільців, відрізняється сміливістю та працелюбністю. Вже школяркою вона точно знала, що хоче піти стопами мами — радянської актриси Галини Логінової.

Логіновій після переїзду до США важко було знайти роботу у кіно через мовний бар'єр. Тому вона приділяла багато часу вихованню доньки. У 9 років Лариса віддала доньку до школи акторів у Каліфорнії, тоді ж Мілла зробила свої перші кроки у модельному бізнесі. Незвичайну красу дівчинки помітив найпопулярніший фотограф. З його допомогою молода модель потрапила на обкладинки The Face, Vogue, Cosmopolitan

Зірки-Стрільці: 5 знаменитостей, що доводять правдивість гороскопів (відео) У 11 років Мілла з'явилася на 15 обкладинках глянцю. Саме тоді Йовович і вирішила, що акторство і модельінг — те, що вона хоче досягти успіху. Щоб досягти мети, Мілла не відволікалася на шкільні вечірки і віддавала перевагу їм. Часто їй доводилося робити уроки в машині на зйомки, але труднощі не зупиняли Міллу. Вона мужньо все терпіла, незважаючи на юний вік. Фото: zen.yandex.ru

Її працьовитість стабільно давала плоди, через два роки після фурору в глянці її запросили на першу роль у кіно. Це була картина “Злиття двох місяців” (1988). Але всесвітню славу їй принесла роль картині «Повернення в блакитну лагуну» (1991).

1996 року оголосили кастинг на фантастичний фільм «П'ятий елемент». Після перших спроб Міллу не взяли, тому що вважали, що вона дуже підходить на роль. Але Йовович не відступила і прийшла на кастинг вдруге. Після нього її затвердили. Зрештою картина режисера Люка Бессона стала культовою, як і образ Йовович. Адже роль могла дістатись іншій актрисі, якби Мілла змирилася з відмовою.

2 Оксана Федорова – 17 грудня 1977 року

Телеведуча і «Міс Всесвіт—2002», як і всі Стрільці, любить виявляти себе у різних сферах. До того, як Оксана Федорова пов'язала своє життя з медіа, вона закінчила школу міліції і працювала в системі МВС – спочатку слідчим у Пскові, а після кількох місяців – дізнавачем у Санкт-Петербурзькому аеропорту «Пулково». Вже тоді Федоровій було тісно у цих рамках, тому вона не втрачала можливості показати себе у різних конкурсах краси.

У 1999 році вона здобула титул «Міс Санкт-Петербург», у 2001 році перемогла у конкурсі «Міс Росія», а в 2002 році виграла корону «Міс Всесвіт». Зовнішні дані доповнили ерудованість Оксани, тому з таким комбо і бажанням перемогти було складно залишитися в тіні. Після Федорова вирішила спробувати себе на телебаченні та стала ведучою програми «На добраніч, малюки!», «Форт Боярд», а також учасницею шоу «Маска» та інших.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oksana Fedorova Mezzo (@fedorovaoksana)

Новий етап у житті Федорової – оперна сцена. Вже кілька років Оксана виступає як оперна співачка. І ця діяльність їй теж дається добре. Отже, можна сказати, що за 22 роки активної роботи у несхожих один на одного напрямках Федорова встигла прожити як мінімум три різні життя. Така різноманітність і вічний пошук нових відчуттів дуже характерний для Стрільців.

3 Олександр Масляков – 24 листопада 1941 року

Беззмінний ведучий гумористичної передачі КВК має виключно лідерські якості, властиві знаку Стрільця. Незважаючи на свій серйозний вік – 80 років – він не збирається завершувати кар'єру. Масляков має філософську мудрість і багатий досвід, яким із задоволенням ділиться з тими, хто молодший за нього.

Зірки-Стрільці: 5 знаменитостей, що доводять правдивість гороскопів (відео)

При цьому його метод роботи подобається далеко не всім — екс-учасники КВК не раз у своїх інтерв'ю та жартах іронічно висловлювалися про деспотичну поведінку Маслякова та його категоричність. Ці якості – зворотний бік Стрільців. Вони не дають спуску ні собі, ні іншим. Тому зі Стрільцями-керівниками ніколи легко не буває.

Але саме його вимогливість та жорсткість дозволили програмі Маслякова протриматися на плаву кілька десятків років. Крім нього, такою завидною стабільністю на вітчизняному ТБ може похвалитися «Поле чудес». Невгамовна енергія, бажання постійно самовдосконалюватися і навчати інших – це якості, які виділяють Стрільців на тлі інших знаків.

4 Єлизавета Боярська – 20 грудня 1985 року

Дочка радянських та російських акторів Лариси Луппіан та Михайла Боярського, Єлизавета, не планувала продовжувати акторську династію. Їй більше подобалася журналістика, тому після закінчення школи вона хотіла вступати на журфак. Але щось пішло не за планом — бажання бути завжди в центрі уваги взяло гору. У результаті Ліза Боярська за два місяці до вступу на такий бажаний факультет журналістики різко змінює свої плани та подає документи до театрального інституту.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Єлизавета Боярська (@lizavetabo)

Імпульсивні рішення, інтуїція та різка зміна планів – теж типові стрілецькі замашки. Тому така поведінка Боярської лише доводить це правило. Внутрішнє чуття не підвело Лізу, в результаті країна отримала молоду талановиту актрису, яка швидко злетіла кар'єрними сходами. Прізвище, звичайно, зіграло свою роль, але без завзятості самої Лізи вплив її батька в акторських колах не допоміг би.

5 Бред Пітт – 18 грудня 1963 року

Голлівудський актор – яскравий представник знака Стрілець. Краса молодого Пітта разом із його ефектною зовнішністю і працездатністю принесли свої результати. За словами зірки, він, як і багато молодих акторів, які приїхали до Голлівуду, хапався за будь-яке підробіток. Навіть якийсь час роздавав листівки на вулиці у костюмі курчати.

Усі зароблені гроші він витрачав на вкладення у свій поступ як актора — брав уроки акторської майстерності, накопичував на агента.

Зірки-Стрільці: 5 знаменитостей, що доводять правдивість гороскопів (відео)

Якби не упертість і віра в себе, навіть у найголодніші і невдалі дні, навряд чи Пітт став би тим, ким став. Фільмом, який виправдав усі його ризики, стала картина «Тельма та Луїза» (1991) Рідлі Скотта, де Бред зіграв епізодичну роль. Він міг би загубитися на тлі суперпопулярних на той час Сьюзан Сарандон та Джини Девіс, які виконали головні ролі. Але його короткої присутності у кадрі вистачило, щоб кіноіндустрія його помітила та прийняла. З того часу кар'єра Пітта почала круте піднесення.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua