Скільки відсотків чоловіків люблять повних жінок – статистика

Скільки відсотків чоловіків люблять повних жінок – статистика

Давно канула в лету та епоха, в якій еталоном жіночої краси були округлі, пишні жіночі форми. Навіть горезвісні 90-60-90 не вважаються зразком постаті. У світі обкладинки журналів прикрашають довгоногі моделі, явно страждають дистрофією, чи жінки з дуже значними, пишними формами. Золотої середини практично не зустрінеш у світі моди.

Насправді все набагато простіше. Чоловіки вибирають собі в кохані або худих і струнких, або пишних і іноді навіть відверто товстих жінок. Давай з тобою звернемося до суворої статистики та з'ясуємо, яких жінок вибирає більшість чоловіків та чому.

Худа чи повна? Статистика

Скільки відсотків чоловіків люблять повних жінок – статистика

Фото автора Andres Ayrton: Pexels

Усі чоловіки люблять очима. При першому знайомстві хлопець чи чоловік завжди спочатку звертає увагу на зовнішні дані жінки чи дівчини. Риси обличчя, очі, губи, все це чоловік, безсумнівно, дивиться насамперед.

Особливо чоловікам подобається жіноча постать. Якщо звернутися до статистики, то лише 28% всіх опитаних чоловіків продовжать спілкуватися з повною жінкою. У той час як 72% чоловіків віддадуть перевагу худим. Насправді все залежить від точки зору. Відомо, що у чоловіків своє розуміння повної та худої жінки, ніж у жінки.

Провівши соціологічне опитування, вчені з Гавайської Університетської школи медицини з'ясували, що жінки із зайвою вагою користуються великою увагою у чоловіків. Але тільки в тому випадку, якщо стежать за своїм зовнішнім виглядом і їхня повнота не викликає огиди.

Дослідники опитували чоловіків від 15 до 44 років. Основним параметром опитування була межа між нормальною та зайвою вагою щодо індексу маси тіла.

Так, наприклад, для чоловіка, жінка зі зростом від 164 до 175 сантиметрів повинна важити приблизно 65-75 кілограм. У цьому випадку вона здаватиметься йому соковитою та апетитною. Якщо ж дама з таким зростанням важить понад 80 кілограмів, то для чоловіка вона вже буде повною.

Для жінки такі параметри зовсім не підходять. У жіночих очах дівчина зі зростом 165 сантиметрів і вагою 65 або 70 кілограмів уже здається повною.

Чому чоловікам подобаються повні жінки

У світі немає якогось певного зразка жіночої постаті. Хтось оспівує анорексичних моделей, у яких кістки стирчать. Хтось усе ще намагається підігнати себе під ідеал “90-60-90”. А комусь подобається розмір «максі».

І, тим щонайменше, багато чоловіків схильні вибирати повніших жінок. І ось чому:

 • Повні жінки завжди у гарному настрої. Вони не обмежують себе в їжі, не виснажують своє тіло нескінченними тренуваннями та дієтами. Вони просто радіють життю та смачній їжі.
 • Такі жінки мають чудове почуття гумору та самоіронію. Вони приймають себе такими, якими вони є, і не соромляться своєї фігури. Вони з радістю пожартують про свою зайву вагу і закусять гумор пиріжком.
 • Жінки з великою вагою відрізняються сильною емпатією. Вони легше йдуть на контакт із оточуючими, уважно слухають про проблеми співрозмовника, підтримують порадою та висловлюють щире співпереживання.

Скільки відсотків чоловіків люблять повних жінок – статистика

Чи правда, що чоловіки люблять повних жінок?

 • Адекватні потреби у чоловіках. Повні жінки не ганяються за журавлем у небі. До свого коханого вони виявляють здорові, адекватні вимоги і рідко критикують чоловіків за їхній зовнішній вигляд.
 • Кулінарія. Повні жінки люблять смачну їжу. І саме тому вони чудово готують! Та й який чоловік відмовиться смачно поїсти?
 • Багато чоловіків упевнені, що чим вищий апетит у жінки за столом, тим ненаситніше вона буде в інтимному плані.
 • Чоловіки, вибираючи повну жінку, на рівні підсвідомості, впевнені, що цим позбавляються конкурентів. Адже які у товстуні можуть бути шанувальники?

Яким чоловікам подобаються повні жінки

Згідно з дослідженням Британських вчених, чоловіки, які не відчувають стан стресу вибирають собі більш худих жінок. На відміну від тих чоловіків, які перебувають у стресовому стані. Вони вибирають собі повних жінок, вважаючи їх затишнішими і заспокійливими.

У тому числі більшість чоловіків зрілого віку. Молоді хлопці здебільшого женуться за тими самими стереотипами і набагато рідше відчувають стрес.

Є ще кілька категорій чоловіків, які віддадуть перевагу пишній жінці худої моделі.

 • Повні та навіть товсті чоловіки.

Таким чоловікам дуже важко знайти дівчину чи жінку для тривалих стосунків. Якщо, звичайно, він не мільярдер і його не оточують моделі з усіх боків. В інших випадках, прості, повні роботяги прагнуть пов'язати своє життя із собі подібною жінкою. Ними рухає зручність та адекватність сприйняття дійсності.

Ну не зможе він ужитися з жінкою, яка постійно зникає у спортзалі чи сидить на дієті. Такі чоловіки люблять спокійне, розмірене життя. А також, смачна вечеря, бажано з м'ясом, та пожирніше.

 • Чоловіки сімейного складу розуму.

Такі чоловіки на інтуїтивному рівні вбирають господарських жінок, котрі вміють вести побут. Примітно, що такі чоловіки вибирають повних жінок ще й через повноту їхніх стегон. Вони впевнені, що чим ширше стегна жінки, тим простіше їм народити, а отже, виносити та виховати йому здорових спадкоємців.

Сімейні чоловіки також не зможуть ужитися з б'ті-блогером чи моделлю. У таких чоловіків стоїть будинок та сім'я на першому місці. І саме повна жінка зможе задовольнити його найголовніші потреби – затишок, побут, сім'я.

 • Низький зріст.

Чоловіки з невеликим зростанням прагнуть усіма способами компенсувати свій недолік і відповідно комплекс. Вони вибирають собі велике авто, великий будинок. І, найголовніше, пишну жінку. Тим самим вони компенсують своє низьке зростання, і, на їхню думку, вигідніше виглядають на тлі своєї «великої» другої половинки.

 • Ті, хто любить смачно поїсти.

Повних жінок ще обирають і ті чоловіки, які не женуться за модними тенденціями і просто люблять багато та смачно поїсти. А, як відомо, пишні дами чудово готують. У частотності, вони готують багато та смачно, те, що потрібно такій категорії чоловіків.

 • Справжні поціновувачі.

Великі жінки стають все популярнішими, як і їхні шанувальники. Серед чоловіків багато представників сильної статі справді захоплюються пишними формами жінки. Деякі навіть спеціально відгодовують своїх дружин і насолоджуються виглядом їхнього величезного тіла. Таке захоплення можна прирівняти до фетишу.

Якщо порив чоловіка, зробити свою даму серця якнайбільше, виходить за рамки розумного, і відверто шкодять здоров'ю жінки, то це не нормально і навіть небезпечно.

Чоловіки лише на початку стосунків звертають увагу на зовнішні дані жінки. Надалі, за ближчого знайомства, зовнішність йдуть другого план. І, якщо йому буде цікава жінка як людина та співрозмовник, то йому буде все одно на те, повна вона чи худа.

Код жінка постійно перебуває в депресії, в проблемах, очі її наповнені сльозами, чоловіки інстинктивно уникають спілкування з нею. Будь вона худою, 50 кілограмів або вагою в центнер.

Наприкінці можна сказати таке. Чоловіки, згідно зі статистикою, вибирають повних жінок здебільшого для сімейного життя та зручності. Здебільшого це відбувається після 35-ти років. У молодшому віці чоловіки прагнутимуть модних тенденцій.

Але, якщо дівчина має невелику зайву вагу, то у неї є всі шанси звернути на себе увагу затятого любителя худеньких жінок. Все залежить від неї самої. Якщо вона буде життєрадісною, легкою у спілкуванні, самодостатньою жінкою, то відбою від чоловічої уваги вона не матиме і не важливо, скільки вона важить!

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua