Як перестати бути зручною жінкою для чоловіка та чому їх не люблять

Як перестати бути зручною жінкою для чоловіка та чому їх не люблять

Тобі, напевно, знайома така ситуація, що у стосунках жінка робить усе для чоловіка: завжди охайна, добре готує, уважна, не суперечить йому, підтримує затишок, слухає у всьому. Але, він уникає неї. Що тут не так? Спробуємо розібратися у цьому питанні.

Причини, з яких чоловіки уникають зручної жінки

Як перестати бути зручною жінкою для чоловіка та чому їх не люблять

Фото автора Keira Burton: Pexels

Кожному чоловікові необхідна сім'я, яка буде як надійний тил, де панує спокій, затишок, теплі стосунки з дружиною. Звичайно, поряд з такою жінкою дуже комфортно, але нерідко чоловік вирішує розлучитися. Це відбувається з таких причин:

 • З'являється таке відчуття, що ти застряг у побутовій. Через що чоловік входить до апатичного стану, його життя втрачає фарби, пропадає драйв.
 • Втрачається смак до життя, згасають усі прагнення. Чоловік не бачить стимулів для розвитку, досягнення нових вершин, подолання труднощів.
 • Згасання інтересу до дружини. Інтимне життя стає одноманітним і нудним. Бракує інтриги, емоцій, пікантності. Зникає пристрасть, близькість, стає банальним виконання подружнього обов'язку. Причому це відбувається незважаючи на те, що дружина виглядає добре, стежить за своєю фігурою та зовнішністю.
 • Жінка перестала розвиватися як соціально, і інтелектуально. Вона зупинилася на рівні розвитку, який відзначався в неї до весілля. Згодом губляться загальні теми для розмов. Залишається лише обговорення побутових питань, робочих проблем.
 • У чоловіка виникає відчуття, що він розкис. Шлюб стримує його активність. Чоловікам часом потрібні емоції від суперечок із дружиною, обговорення протиріч. Це дозволить їм пожвавитись. Навіть якщо чоловік виходить на конфлікт, дружина негайно все згладжує, догоджає йому, з усім погоджується. Тим самим вона лише посилює ситуацію. У чоловіка немає сил, щоб вирватися із комфортної для нього зони.

Після розлучення чоловіки шукають собі дівчину, повну протилежність першої його дружини. Їм потрібна жінка, за якою їм хотілося б тягнутися, з нею було б цікаво спілкуватися, від яких вони дізналися б багато нового.

Розлучення з комфортною дружиною чоловіками сприймається немов виток на життєвому шляху.

Хто така зручна дружина

Зі сказаного вище стало зрозуміло, що чоловік зі зручною жінкою буквально «вростає корінням у диван». Давай тепер побачимо ознаки такої жінки.

 • Жертвує своїми потребами та інтересами на догоду чоловікові. Якщо у неї були плани на вихідні піти до парку атракціонів, але чоловік сказав, що вони поїдуть на дачу до його батьків, то вона покірно погодиться. Вона боїться сказати чоловікові про свої бажання, боїться, що її лаятиме. Вона терпить до краю. Згодом каже, що її чоловік не чує, ігнорує все, що вона хоче.
 • Вона постійно всі свої прагнення відкладає на найкращі часи. Зазвичай вона пояснює цей момент або ускладненою фінансовою ситуацією, або дітьми. Проте, більшість її інтересів і залишається нереалізованої.

Як перестати бути зручною жінкою для чоловіка та чому їх не люблять

Чому чоловіки не люблять зручних жінок?

 • Вона постійно заощаджує на собі. Їй собі шкода: часу, грошей. Все найкраще вона віддає дітям та чоловікові. Причому тут йдеться не про якусь надмірність. Вона може роками носити одну й білизну.
 • Вона не дає вихід своїм уподобанням, негативним емоціям. На підсвідомості вважає, що її життя не таке вже й важливе. Головне, щоб оточуючим було добре. Чи не виплеснуті емоції накопичуються всередині, видають себе затискачами, психосоматикою.
 • Вона майже не просить допомоги. Адже інакше вона вийде із розряду зручних. А це, на її думку, неправильно. Вона не хоче нікому бути нічого винна. Будь-яке прохання у неї асоціюється зі приниженням. Вона максимально вирішує всі питання самостійно, навіть якщо вони не входять до розряду жіночих.
 • Вона не вміє приймати подяку. Незважаючи на те, що вона багато робить для оточуючих, але не сприймає ситуацію, де їй дякуватимуть. Все, що вона робить, це як гаразд.

Зручна жінка має коріння свого стану з дитинства. Їй такі якості ще прищеплювала мама, намагаючись зробити для доньки якнайкраще, щоб вона все життя прожила з чоловіком душа в душу.

Як перестати бути зручною жінкою

Якщо ти помітила в собі якості зручної жінки, що чоловік став закисати, у вас зникли теми для розмов, ти на перше місце ставиш інтереси рідних, про себе регулярно забуваєш, то час терміново вживати заходів.

Для того, щоб перестати бути зручною жінкою, є цілеспрямовані дії:

 • Перестань свої інтереси ставити на останнє місце. Якщо в тебе буде баланс, ти навчишся любити себе, то станеш своєю любов'ю ділитися з оточуючими. Причому ти зможеш дати їм повноцінне здорове почуття.
 • Розберися зі своїми пріоритетами у житті. Запиши на аркуш паперу ті моменти, які справді важливі тобі. Відповідай чесно. Проведи аналіз. Після чого перебудуй свої пріоритети. Зміни їхній порядок.
 • Почни визнавати себе. Зрозумій той момент, що в тебе також одне життя. Почни наповнювати своє життя радісними моментами. Не чекай, що хтось інший подбає про твої потреби.
 • Заяви про свої особисті межі. Роби це поступово. Інакше чоловік зазнає шокового стану. Адже це не його вина, що ти перш за все межі змащувала. Не ображайся на нього, що він поводиться не так, як ти очікуєш.
 • Навчися говорити слово “ні”. Виразивши своє розуміння позиції чоловіка, але залишайся на своєму. Якщо потрібно, то захищай себе.
 • Делегуй обов'язки. Почни бути не просто виконавцем, а й поступово переходь у розряд управлінців. Розподіл свої обов'язки з побутових питань. Розділи деякі свої справи між дітьми та чоловіком. Перестань все робити сама.
 • Говори про свої бажання, висловлюй свої невдоволення. Чоловік не вміє здогадуватися про твої потреби. Чим більше ти замовчуєш, тим товстішим стає клубок нерозуміння між вами. Чітко та делікатно говори про те, що для тебе важливо.
 • Займися саморозвитком. Самодостатній жінці не нудно із собою. З нею цікаво й оточуючим. Вона не має вільного часу на розлади.
 • Підтримуй баланс “взяв-віддай”. Аналізуй усі ситуації. Якщо ти віддала, то зроби так, щоб ти взяла щось натомість. Не обов'язково це буде рівним за цінністю. Навчися з гідністю приймати подяку.
 • Говори правду, що ти відчуваєш. Перестань побоюватися. Почни говорити те, чого прагнеш, що тобі не подобається, чого ти хочеш, чого ні. Говори так, щоби чоловік тебе чув.

Почни себе цінувати. Якщо тобі не важлива своя цінність, то з чого ти взяла, що вона буде важливою для когось іншого. Захоплюйся своєю зовнішністю, стеж за фігурою, випромінюй щастя. І ти такий настрій передаси іншим. Чоловік ніколи не втече від жінки, яка ніби магніт притягує радістю, що виходить від неї.

Чоловіки перестають розвиватися із зручною жінкою. Вони втомлюються від одноманітності, вирішення побутових питань. У них зникає інтерес до дружини та життя. Вони не отримують необхідний їм драйв.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua