Чому чоловіки не цікавляться жінкою та її життям – як поводитися

Чому чоловіки не цікавляться жінкою та її життям – як поводитися

Якщо ти самотня, хоча всі твої подруги виходили заміж, чоловіки начебто не помічають, тоді ця стаття для тебе. Спробуймо розібратися, чому відбувається така ситуація, і що тобі робити, щоб привернути увагу чоловіків.

Причини, через які тебе не помічають чоловіки

Чому чоловіки не цікавляться жінкою та її життям – як поводитися

Фото автора cottonbro: Pexels

Відповідаючи на запитання, чому тебе не помічають чоловіки, необхідно шукати причину не в чоловіках, які оточують тебе, а в тому, що ти робиш не так.

 • Банальний зовнішній вигляд.

Тобі зовсім не обов'язково носити щось надто яскраве і зухвале, щоб бути більш помітною. Підкресли свої переваги. Можеш зробити вибір на користь незвичайного туалету, що не кричить.

 • Дитячі травми

Якщо ти не привертаєш увагу чоловіків, причину цього стану необхідно шукати в дитинстві. Можливо, ти росла в неповній сім'ї, де мама ні на кого не покладалася. Тоді твоя поведінка контролює думку, що ти сама маєш бути опорою.

Якщо у мами були спроби створення сім'ї, які не мали успіху, то цей момент на тобі відкладає відбиток, який йде з тобою протягом життя. Ти живеш із думкою, що всі чоловіки ненадійні. Чоловіки підсвідомо відчувають недовірливість і цураються тебе.

 • Відсутність досвіду спілкування із протилежною статтю.

Якщо тебе обмежували у спілкуванні з хлопчиками, то ти просто не розумієш, як із ними спілкуватися, знаходити спільну мову. Це нерозуміння з дитинства переходить у доросле життя, і ти просто не знаєш, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Найкращий спосіб, на твою думку, свідоме уникнення спілкування з чоловіками. В результаті близька людина не перебуває, і ти наражаєшся на більше розчарування.

 • Емоційна виснаженість.

Якщо ти спустошена, втомилася, у тебе немає зацікавленості, то навіть за зовнішньої привабливості ти не сприйматимешся представниками протилежної статі. Невпевненість, втома, закомплексованість позначається на зовнішності. В результаті тебе бачать люди сутулою, зі скорботним виразом обличчя, опущеними вниз куточками рота.

При емоційній виснаженості ти поводиться таким чином, щоб тебе не помітили оточуючі. З одного боку ти хочеш стосунків із чоловіками, з іншого боку в тебе немає на це сили.

 • Життя на кшталт очікувань.

Можливо, тебе не помічають чоловіки, бо не робиш кроків назустріч. Ти чекаєш, коли до тебе підійде чоловік твоєї мрії, а сама для знайомства нічого не робиш. Якщо ти сором'язлива або замкнена, то чоловіки не шукатимуть причин. Вони уникають таких жінок, які не йдуть на контакт.

Чому чоловіки не цікавляться жінкою та її життям – як поводитися

Чому вас не помічають чоловіки?

 • Велике значення у тому, щоб відбулося знайомство, має фізіологія як прояви жіночності через тіло.

Це насамперед твоя хода, жести, міміка руху, пози. Усе це несвідомому рівні зчитується чоловіками. Якщо в тебе неправильні патерни поведінки, такі як: «я товста», «я страшна», то до тебе таким же чином будуть ставитися й представники сильної статі, що тебе оточують.

Почни підкреслювати свої переваги, потренуйся в цьому, навчися фліртувати та отримувати від цього задоволення. Будь готова до спілкування, і твоє тіло підтвердить готовність.

 • Незавершені попередні стосунки.

Якщо ти нещодавно розлучилася з партнером, переживаєш біль, то ти можеш ходити на побачення, але розпочати стосунки не зможеш доти, доки не переживеш емоції. В іншому випадку негатив витісниться в несвідоме, залишиться глибоко всередині у вигляді затискачів. Непрожиті переживання неусвідомлено проектуються усім чоловіків.

В результаті тобі вони перестануть помічати. Щоб виправити ситуацію, тобі необхідно перемістити увагу з питання «чому мене не помічають чоловіки?», «Що зі мною не так?». Можливо, тобі потрібен час на переживання почуттів, ухвалення свого стану. Нові відносини – це завжди емоція, яка потребує енергії.

 • Невпевненість у собі.

Невпевненою може бути навіть жінка, яка вражає своєю комунікабельністю та активністю. Навколишні щиро дивуються, як така яскрава красуня може бути одна. Нерідко за розкутою жінкою ховається особа, яка боїться панічно чоловіків. Якщо ти страждаєш від невпевненості, то не варто продовжувати грати роль «королевих вечірок», необхідно розібратися в ситуації.

 • Синдром “Снігової королеви”.

Це наявність внутрішніх установок, які спричиняють переконання, що «моя увага потрібно заслужити», що поруч «не ті» чоловіки. Ти холодно чекаєш на «принца». Дозволь чоловікам доглядати себе, не бійся знайомитися. Цілком ймовірно, що поряд знайдеться і гідний.

Що робити, щоб стати помітною для чоловіків

Насамперед тобі потрібно стати зрілою особистістю, яка не боїться бути одна, сприймає цей стан не як самотність, а усамітнення. Візьми відповідальність за свої дії. Попрацюй над усуненням страхів, підвищення самооцінки. Крім цього, зверни увагу на такі моменти:

 • Стань відповідальною за своє щастя. Не перекладай відповідальність на інших: «вони молодші», «вони красивіші», «вони сучасніші». Перестань у всьому звинувачувати оточуючих. Займися собою, своїм саморозвитком.
 • Зверніть увагу на настрій. Якщо ти вважаєш себе звичайною дівчиною, сірою, нічим не визначною особистістю, то попрацюй над своєю впевненістю. У залученні чоловіків відіграє той момент, як ти сама себе сприймаєш.
 • Знайди у своїй зовнішності родзинку, навчися підкреслювати переваги. Зроби акцент на чомусь. Можливо, це шикарне волосся або красиві довгі ноги. Не роби яскравого макіяжу, він лякає чоловіків. Але й відсутність макіяжу не повинна бути. Знайди свій стиль одягу.
 • Навчися приймати компліменти, дякувати за це. Не соромся цього потужного посилу, але й не знецінюй його.
 • Навчися піклуватися. Почни щось робити для оточуючих без наявності на те вагомої причини, просто так. Причому на це не обов'язково витрачати всі свої сили. Іноді досить лише показати свій намір.
 • Стань позитивнішою. Почни виходити «у люди», на корпоративи, у театр, на виставки, у спортзал. Насамперед у тебе з'являться люди, серед яких можуть бути і чоловіки, та й будь-яка активність збільшує синтез гормону щастя. А щаслива, усміхнена жінка не може не привернути увагу.
 • Включи у свій образ червоний колір. Вважається, що він має потужний посил. Для привернення уваги не обов'язково одягатися в червоний одяг типу, що викликає. Можна просто пофарбувати лаком нігті.
 • Навчися фліртувати. Почни робити компліменти чоловікам, вони люблять їх навіть більше, ніж жінки. Частіше посміхайся, спробуй навчитися трохи грайливому стилю спілкування.
 • Будь відкритою людям. Насамперед почни слухати. Будь щира. Виявляй твердість у голосі під час розмови, уміння говорити про свої почуття. Чи не закривайся від людей.

Якщо ти помічаєш, що на тебе не звертають уваги чоловіки, то, швидше за все, справа не в них, а в тобі. Попрацюй над собою, зверни увагу на свої настанови, проаналізуй свій стиль спілкування. Наповни себе ресурсом, навчись бути щасливою, і тоді чоловічій увазі не буде відбою.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua