Як навчитися надихати та мотивувати чоловіка на заробляння грошей

Як навчитися надихати та мотивувати чоловіка на заробляння грошей

Ти, звичайно ж, чула такі слова, що за кожним успішним чоловіком стоїть розумна жінка. Саме вона є стимулом досягнення фінансового благополуччя. Вона надихає чоловіка, надає йому впевненості. Давай поговоримо на тему, як надихати чоловіка на успіх.

Що означає «надихати»

Як навчитися надихати та мотивувати чоловіка на заробляння грошей

Фото автора Ron Lach: Pexels

Не плутай поняття «надихати» та «отримувати», «контролювати». «Надихати»-іде від слова «наповнювати». Тобі ж відомо, що для творців потрібна Муза, щоб вони досягали успіхів. Адже можна бути для свого чоловіка Музою.

Будь-яка жінка має велику силу, і як вона їй розпорядитися, залежить успіх чоловіка. У ведичній філософії говориться, що дружина може бути як прокляттям, так і благословенням для чоловіка. На жаль, наші реалії такі, що ми забуваємо про те, що ми є Музи. Саме Муза надихає чоловіка на нові звершення, заробляння грошей, успіх, процвітання.

Муза вірить у свого чоловіка, надихає його. Звичайно, чоловік є дорослою людиною, яку не потрібно тягнути чи штовхати. Він сам досягає мети, розвивається. Але завдяки щирій підтримці, йому буде легше досягати цілей. Тут йдеться про емоційне підживлення.

Адже недаремно в сімейній психології є таке судження, згідно з яким, якщо жінка поважає чоловіка, його поважають і в соціумі. Якщо ж удома чоловіка ніхто не цінує, то до нього також ставитимуться і в суспільстві.

Відмінність мотивації від маніпуляції

При спілкуванні із чоловіком важливо не плутати маніпуляцію з мотивацією. При маніпулюванні ти отримуєш зиск на нетривалий період часу.

Допустимо, ти всякими правдами та неправдами вимагаєш шубу. Чоловік уже втомився від твоїх скандалів, маніпуляцій, «якщо ти не купиш шубу, то я…», і тут може бути нескінченний список. Він утомився від твоїх нападок і йде до хутряного салону.

Звичайно, він придбає тобі шубу, але емоційної віддачі від тебе не отримає. Він зробить це, щоб ти відстала. Сам же почуватиметься незадоволеним і слабаком. За правильної мотивації чоловік сам захоче купити тобі шубу і з салону вийде переможцем.

Він із задоволенням тобі даруватиме квіти, подарунки, говоритиме компліменти. Не тому, що це випрошено, а тому, що йому це подобається. Якщо правильно мотивувати чоловіка, він буде успішним у всіх справах.

Як навчитися надихати та мотивувати чоловіка на заробляння грошей

Як надихнути та мотивувати чоловіка на успіх?

Основні засади натхнення чоловіка

Якщо ти ридаєш, істериш з будь-якого приводу, кричиш, граєш у мовчанку, але ситуація ніяк не вирішується, це є наслідком того, що ти дієш шаблонами, які не мають нічого спільного з натхненням. Вони свідчать, що ти не вмієш знайти підхід до чоловіка.

Розглянемо 4 основні принципи натхнення чоловіків:

 • Простота висловлювання

Чоловік не сприймає складних оборотів. Під час спілкування з ним треба говорити простими фразами, без опису деталей. Говори чітко та у справі. Будь конкретна, висловлюйся простими словами. Обговорюй конкретну ситуацію, яка є важливою на даний момент часу.

Допустимо, тобі потрібні гроші на покупку продуктів. Просто скажи, щоб чоловік дав тобі конкретну суму на продукти. Не варто вдаватися до розповіді, що тобі набридли макарони, що подруга вечеряє в ресторані, а колега за сніданком споживає винятково червону ікру. Розмовляй впевнено та доброзичливо.

 • Нестандартний підхід

Спробуй сказати чоловікові, що він ніяк не очікував від тебе почути. Незвичайний підхід веде його до трансу, і він погодиться на що завгодно.

Допустимо: «Я сьогодні прочитала в журналі, які продукти мають позитивний вплив на потенцію. Дай мені стільки грошей. Я пішла до магазину, принесу, що потрібне». Приділили увагу інтонації. Вона має відрізнятися від звичайної для тебе. І тут доведеться креативити.

 • Впевненість в собі

При мотивуванні будь впевнена та активна. Якщо ти монотонно щось говорити з дивана, то це не допоможе. Помелькай у чоловіка перед очима. Будь красива, бажана для нього. Можеш сказати щось на кшталт: «Дай мені грошей, і я зараз приготую просто королівську вечерю».

 • Співпереживання

При розмові дистанція між вами має бути мінімальною. Причому як фізична, а й психологічна. Останній тип дистанціювання зменшується позначенням подібностей між вами та відмінності від інших.

«Ми з тобою прагнемо здорового способу життя, тому сильні і можемо собі дозволити на вечерю не банальну локшину. Дай мені грошей для продуктів, я приготую вечерю, яка варта для нас».

Як надихати чоловіка

Щоб надихати чоловіка, тобі потрібно робити конкретні дії:

 • Приймай його таким, яким він є насправді. Чи не переробляти його. Позбудься ідеї, що ти краще за чоловіка розумієшся на якихось справах. Не вдосконалюй його. Приймай його з усіма вадами, з усіма властивостями.
 • Цінуй його найкращі сторони, те, що він робить для тебе. Цінуй його за те, що є у тебе зараз. За будинок, нехай не такий великий, як хотілося б, за те, що не ходиш пішки. Нехай поки що ця не та машина, яку ти бачиш у мріях. До того ж треба це робити так, щоб чоловік знав, що ти його цінуєш. Тобто кажи йому про це.
 • Захоплюйся чоловіком, його перевагами, мужністю, справами, талантами. Захоплення важливе для чоловіка. Він потребує його, як хліба. Чоловік зробить все для коханої жінки, яка захоплюється ним.
 • Іди за чоловіком. Довірся йому, його рішенню, прийми його авторитет. Звичайно, рішення чоловіка може різнитися з твоїм, але це не означає, що воно неправильне.
 • Дозволь чоловікові бути лідером та годувальником, захищати тебе. Перестань на себе звалювати обов'язок тягнути сім'ю. Повір, ви не помрете з голоду. Чоловік буде змушений рухатися вперед, зростатиме. У нього стане іншого виходу, як набути успіху. Підвищувати мужність зможе лише жіночна дівчина. Тому будь у сім'ї феєю, богинею. Будь красива, доглянута, ніжна.
 • Дай можливість чоловікові керувати фінансами. Якщо він не забезпечує сім'ю, не може тривалий час знайти роботу, то це сигнал того, що в будинку ти взяла на себе його роль. Пилиш обранця і водночас йдеш на 2-3 роботи. Запам'ятай, тапки чоловіка в будинку самі. Хто їх одяг, той і виконує цю роль. Якщо ти хочеш, щоб поряд із тобою був сильний чоловік, то тобі має вистачити мужності вірити в нього, довіритися і чекати, що він прийме цю відповідальність на себе.
 • Дозволь собі хотіти. Якщо ти хвалиш чоловіка, надихаєш, захоплюєшся ним, то дозволь йому показати, що ти йому не байдужа. Чоловіча природа така, що подобається робити жінку щасливою. Якщо ти пригнічуватимеш свої бажання, то чоловік нічого не робитиме для тебе. Чим більше чоловік вкладається в жінку, тим більше її любить.
 • Розвивайся як жінка. У цьому твоя сила. Якщо ти будеш жіночною, щасливою, рішучою, то поряд з тобою буде спокійний, сильний, впевнений чоловік. Займайся собою.

Жінка є фундаментом чоловіка. Саме вона ставить атмосферу сім'ї. Якщо ти розумієш свої сили, невдовзі усвідомлюєш сферу свого впливу на чоловіка. Надихаючи, підтримуючи та вірячи у свого чоловіка, ти отримаєш сильного та успішного чоловіка. Якщо ж ти візьмеш на себе роль здобувача, то він нічого не робитиме. Вибір за тобою.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua