Що найголовніше у відносинах для чоловіка та жінки – принципи та якості

Що найголовніше у відносинах для чоловіка та жінки – принципи та якості

На початку стосунків на першому місці стоїть пристрасть та кохання. Згодом ці почуття вщухають, і партнери вчаться зберігати сімейне щастя з інших речей. Вони спілкуються, слухають одне одного, між ними виникає особливий зв'язок. Давай подивимося, що має бути на першому місці у стосунках.

Що стоїть на першому місці у стосунках для пари

Що найголовніше у відносинах для чоловіка та жінки – принципи та якості

Фото автора August de Richelieu: Pexels

Відносини між парою можуть бути комфортними лише в тому випадку, коли обидва партнери усвідомлюють, що вони перебувають у гармонії один з одним.

Тільки тоді ви будете по-справжньому щасливі. Давай подивимося, що важливо у союзі між чоловіком та жінкою.

 • Насамперед, і для чоловіка, і для жінки на першому місці маєте стояти ви самі.

Якщо ти любиш себе, тоді і люди, які знаходяться поряд з тобою, будуть щасливі. Ви будете ставитись один до одного по рівному.

Якщо ж ти прийняла на себе роль жертви, почала страждати залежністю від партнера, така поведінка найбільш прийнятна для жінки, то ти страждатимеш сама і не принесеш щастя оточуючим. Ти насамперед особистість, яка не відмовляється від своїх інтересів на догоду коханій людині. Звичайно, часом доведеться шукати компроміси, але вони не повинні перекроювати тебе під іншу людину повністю. Не живи на догоду партнеру, щоб йому було комфортно. Не бійся залишатися собою.

 • Взаємна мета.

Незважаючи на гендерні відмінності, у стосунках і у чоловіка, і у жінки має бути одна ціль. Звичайно, це не означає, що ви будете схожі один на одного. Вам цілком можуть подобатися різні книги, у вас різні захоплення, але цілі мають бути самі.

Це те, чого ви прагнете, якими ви бачите ваші стосунки через кілька років. Якщо у вас різні очікування, ваш союз навряд чи витримає випробування часом.

 • Безпека.

Аб'юзивні відносини нерідко стоять під прикриттям світлого почуття, деякого ідеалу. Причому агресія зазвичай видається за прикриттям блага. Але навіть шалене кохання не прикриє почуття безпеки. Обидва партнери мають бути впевнені у психологічному та фізичному спокої. Союз двох людей має бути безпечною територією.

 • Вільне спілкування, яке передбачає відсутність криків та лайки.

Ви вмієте чути та слухати один одного, доносити своє невдоволення. Якщо хтось нервує, він може з іншим поділитися своїми переживаннями. Він упевнений, що його не дорікнуть, не засудять, підтримають.

У відносинах повинно бути емоційного маніпулювання, ультиматумів. Тут цінують чужі думки, ви не боїтеся визнати вину. Відносини з'ясовуються поліпшення ситуації, а чи не для виплескування негативу.

Ви робите один одному компліменти, дякуйте за різні дрібниці, надихаєте на нові звершення. Ви разом смієтеся над одними і тими ж жартами, не боїтеся здатися дурними.

Що найголовніше у відносинах для чоловіка та жінки – принципи та якості

Що найважливіше у стосунках?

 • Уміння приймати людину такою, якою вона є, без спроб переробити її, покращити, перевиховати.

Це прийняття іншого з усіма «мінусами» та «плюсами». Ви даєте свободу вибору людині, зазнаєте її недоліків. Припустимо, якщо чоловік палить, а тобі не подобається це, але він поважає твою думку, палить на вулиці, чистить зуби, то він не порушує твої межі і має право жити, як хоче.

 • Загальні погляди вирішення побутових питань, створення сім'ї, виховання дітей.

Якщо між чоловіком та дружиною буде суттєва відмінність в очікуваннях, у сприйнятті життя, то стосунки не будуть тривалими. Для щасливого союзу важливий психологічний вік партнерів, що збігається.

 • Ключовим моментом у відносинах є вірність.

Причому тут стосується не лише інтимного життя, але вірність переконань, інтересів. Якщо в парі була зрада, то стосунки дадуть серйозну тріщину. Навіть якщо партнер вирішиться на акт прощення, то втрачену довіру повністю повернути буде неможливо.

 • Для ефективної взаємодії важливо розставити особисті межі.

Поясніть один одному, що вам припустимо, що ні. Якщо ви зрозуміло донесете цей момент, то у вас збільшується шанс у побудові ідеальних відносин. Встановлення кордонів необхідно на початку відносин.

Часом потреби партнера встають вище за твої. Тобто чоловік прийшов з роботи, він насамперед повинен відпочивати. Після того, як він поновиться, ти можеш приступати зі своїми проханнями. Щоб пояснити партнеру, як з тобою можна поводитись, як ні, для початку вам самими потрібно розібратися з цим моментом.

У відносинах не менш інтимного важливий тактильний контакт, «обіймашки», поцілунки. Вважається, що якщо між вами зникли поцілунки, то шлюб треба рятувати.

Що стоїть на першому місці у відносинах для жінок

Давай подивимося, що стоїть у пріоритеті у відносинах для жінок:

 • Для жінок важливе кохання.

Вони хочуть щодня чути фразу: “Я люблю тебе”. Відомий сімейний психолог Сатья каже, що чоловік буде щасливим у стосунках лише з коханою жінкою, яку йому подобається терпіти. Якщо чоловік не любитиме свою обраницю, то він не зможе з нею побудувати латентні стосунки.

 • Для жінок важливий коханий чоловік.

Між вами нікого не має стояти. Навіть діти не повинні заважати вашому часу, проведеному разом. Якщо чоловік між вами ставить свою маму, нічого хорошого не вийде. Постарайся до нього донести цей момент, і якщо він присутній у вашому житті, знайти конструктивне рішення.

Якщо необхідно підтримати когось із двох, то чоловік має зробити вибір на користь дружини. Якщо стосунки між тобою та матір'ю чоловіка не складаються, то розумний чоловік зробить так, щоб дві головні його жінки не перетиналися разом.

 • Надійність. Для тебе важлива впевненість у завтрашньому дні. Жінки обирають чоловіків, які можуть дати стабільність, постояти за тебе, взяти на себе всю відповідальність.

Також для дівчат важливо чути компліменти. Вона має бути впевнена у тому, що її обранець захоплюється нею.

Що стоїть на першому місці у стосунках для чоловіка

Внутрішня складова чоловіка істотно відрізняється від жінки. Спробуємо розібратися, що важливо у відносинах чоловікові.

 • Для чоловіка важливою є робота, його улюблена справа, в якій він реалізується.

Це розуміння дозволить зрозуміти сутність чоловіків, не ображатися, що він ставить свої справи вище за тебе. Не варто кидатись звинуваченнями. Це нормально. Якщо тобі не вистачає уваги, то займися собою, реалізуйся, зроби своє життя цікавішим.

Робочі моменти важливі для чоловіка також як виклик у тебе гордості за його успіх. У здорових стосунках чоловік ходить на роботу, розвиває бізнес, будує будинок для тебе. Йому одному стільки не треба.

 • Повага.

Для чоловіка у стосунках важлива повага жінки. Якщо ця потреба буде задоволена, то він зробить тобі ще більше, за що ти йому будеш вдячна. Чоловікам важливо чути слова «Я ціную тебе», «Дякую тобі». Якщо чоловіка не поважатиме його обраниця, він не отримає поваги і в соціумі. Його шанують за вчинки.

 • Серед чоловічих якостей стоїть відповідальність.

Це вміння брати на себе відповідальність за свої вчинки, за сім'ю, заробляти гроші, а не перекладати це на дружину. З відповідальним чоловіком ти почуваєшся жінкою, можеш спокійно дивитись у майбутнє.

Навіть через роки у стосунках для чоловіків важливим є флірт, грайливість, загадковість своєї супутниці.

Забудьте про свої стратегії виходу зі стосунків, живіть із усвідомленням того, що ваш партнер буде з вами протягом тривалого часу. Ваш союз досягне максимального рівня близькості лише між встановленням між вами довірчих, максимально відданих стосунків.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua