Що робити, якщо зрадила чоловікові з колишнім хлопцем і він дізнався

Що робити, якщо зрадила чоловікові з колишнім хлопцем і він дізнався

Ми з тобою живі люди, і нам властиво помилятися, чи піддавшись імпульсу — робити необдумані вчинки. Є щось, що сильніше за людину. І по суті, мова навіть не про спонтанність чи актуальні потреби в моменті «тут і зараз».

Заявлене питання: про наслідки та розплату, якщо так можна сказати. Іноді людина дуже дорого платить за досконалу дію. Питання зрад – досить делікатне і неприємне, і в першу чергу для того, хто став винуватцем адюльтера. Твій особистий психолог «Samka» допоможе максимально коректно розібратися, що потрібно робити, якщо ти зрадила свого хлопця.

Чинники, що підштовхнули до зради з колишнім

Що робити, якщо зрадила чоловікові з колишнім хлопцем і він дізнався

Фото автора cottonbro: Pexels

Погодься, спонтанні та імпульсивні вчинки, будуть неможливі, без добре підготовленого ґрунту. Йдеться про те, що:

 • ти, як і раніше, любиш колишнього;
 • у відносинах з хлопцем не все так гладко і тебе багато не влаштовує;
 • ви перебуваєте у різних містах, або навіть країнах, а колишній — поруч, під боком;
 • новий хлопець не влаштовує інтимному плані;
 • ти ніколи не була особливо вірною комусь, і ця зрада вже не перша;
 • тобі не вистачає гостроти відчуттів;
 • ти була у сильному алкогольному сп'янінні.

За великим рахунком, всі фактори можна згрупувати на:

 • зрада, як наслідок проблем у відносинах;
 • зрада – наслідок втрати контролю;

Постав собі кілька головних питань

Перш ніж відповісти: Що робити? слід поставити собі запитання: «Якими можуть бути наслідки зради?» і «Як я почуваюся після зради?». Саме відповіді на них стануть фундаментом вибудовування стратегії. Дивись, якщо ти шкодуєш, і розумієш, що припустилася непробачної помилки — вирішення питання буде досить багатоплановим.

Це пов'язано з тим, що тобі потрібно, для початку, опрацювати муки совісті та почуття, пов'язані з виною. Далі прийняти рішення, яке може мати несподівані наслідки.

Але, а якщо зрада, у твоєму розумінні, стала певним трампліном для «виходу» зі стосунків, як ти й сама розумієш, відповідь на заявлене питання буде очевидною — треба просто зізнатися.

Діалог із собою

Щоб зрозуміти, як діяти далі, треба розпочати діалог із собою. Вважай, що йдеться про психологічну бесіду, під час якої буде виявлено багато корисної інформації. Почни з першорядного – спробуй проаналізувати, що підштовхнуло тебе до зради.

Другим важливим пунктом буде розбір власних почуттів та думок. І тут важливо розуміти, хто є головною дійовою особою. Ми маємо на увазі наступне: зрада може залишити неприємний осад, пов'язаний з виставлянням власної персони не в кращому світлі.

Що робити, якщо зрадила чоловікові з колишнім хлопцем і він дізнався

Ти змінила та шкодуєш про це. Що робити?

Допустимо, ти можеш вважати себе:

 • лицеміркою;
 • зрадницею;
 • підлою;
 • брехливий;
 • поганий, і тд

А можливо фокус уваги був зміщений на твого хлопця. Наприклад, у твоїй голові крутяться такі думки:

 • він дуже хороший, і не заслуговує на таке ставлення;
 • він мене так любить, а я своєю зрадою розтоптала це світле почуття;
 • мій хлопець для мене багато робить, дбає, намагається догодити, виконуючи мої бажання, а я його «віддячила» зрадою з колишнім;
 • я знаю, що він ніколи не зраджував, і точно, не здатний на зраду. На його тлі, я завжди «погано виглядатиму» з морально-морального боку;
 • мій хлопець такий класний, і заслуговує на когось більш відданого поруч, а я ж своєю зрадою, перекреслила все світле, що в нас було.

Дивись, думки можуть бути різноманітними. Ключове — певне співчуття з твого боку, і співчуття до хлопця.

Можливо й зовсім інший сценарій. Добре зваживши “За” і “Проти”, ти прийдеш до висновку, що зрада, не більш ніж закономірний фінал у ваших відносинах. Чітко усвідомлюєш, що, як і раніше, любиш колишнього і хотіла б з ним спробувати почати все спочатку.

А можливо, тебе щось не влаштовує у ваших стосунках, і ти несвідомо давно була готова до розриву, тільки не було приводу поставити велику і жирну точку. Зрада ж виступає у ролі дії, яка спалює всі мости, і не дає повернутися назад.

Спробуй провести детальний аналіз: наскільки у стосунках зі своїм хлопцем ти відчувала себе щасливою? Є те, чого тобі не вистачало? Чи було непорозуміння між вами, і якщо відповідь так, то як часто?

Ще, як варіант, під час діалогу з собою, ти станеш тим самим знаменитим адвокатом Плевако, який за всю свою адвокатську практику не програв жодної справи. Ми це до того, що, зважуючи все добре, ти прийдеш до висновку: у зраді винен твій хлопець, мовляв, він сам, своїми діями чи бездіяльністю, підштовхнув тебе в обійми колишнього.

Якщо резюмувати цю частину теми, напрошується цілком логічний висновок: після ревізії власних почуттів та думок, ти чітко зрозумієш:

 • те, що стало «спусковим механізмом» для зради;
 • наскільки важливі для тебе стосунки із нинішнім хлопцем;
 • ким для тебе є колишній;
 • готова ти залишитися зі своїм хлопцем, або він був не більше ніж випадковий попутник у твоєму житті, який уже вийшов з поїзда, а ти поїхала далі.

Що робити, якщо зрадила чоловікові з колишнім хлопцем

Коли ми підійшли до фінальної частини теми, кому ти поставиш вже сама. Це і стане підсумковим рішенням щодо закриття ситуації зі зрадою. Як ти бачиш, буде лише два варіанти:

 • піти, не можна залишитись;
 • піти не можна, лишитися.

По суті, йдеться про те: або сказати правду, і остаточно розірвати стосунки, або продовжити зустрічатися з хлопцем, і поховати факт зради десь дуже глибоко у своїй душі та пам'яті. До речі, є ще один варіант: «очиститися» правдою, і сподіватися, що коханий тебе пробачить, і все буде як раніше.

Якщо ти вирішила піти

Ти можеш зробити висновок, що вам краще розлучитися, і треба у всьому зізнатися. Тема зради, м'яко кажучи, дуже болюча, і сказавши правду, можна сильно травмувати людину. У разі дуже важливо враховувати індивідуальні особливості хлопця.

Дивись, хтось може відреагувати стійко: так, буде боляче, неприємно, і т.д., але це переживе, і спокійно тебе відпустить. З такою людиною важливо говорити в реалі, а не відправляти смс, а потім блокувати її скрізь, де тільки можна. Давай не забуватимемо, що людське ставлення до іншого ще ніхто не скасовував.

Запропонуй зустрітися десь на нейтральній території, і заздалегідь продумай, як сказати, щоб подана інформація, хоч чимось була пом'якшена. Зовсім інша справа, якщо хлопець запальний та імпульсивний.

Для таких, факт зради, можливо, як червона ганчірка для бика. Тому діяти потрібно дуже обережно: або повідомити телефоном, щоб твоїм захистом від його можливої неадекватної реакції стала фізична віддаленість між вами.

Якщо ти вирішила залишитись

Ти, звичайно, можеш зізнатися, але подана нижче історія з приватної практики буде їжею для роздумів. Якийсь чоловік, дізнався про зраду. Він дуже любив дружину і спробував її пробачити: забути те, що була зрада, і жити далі, як і раніше.

Але біда в тому, що в душі він не зміг відпустити ситуацію: дружина виглядала зганьбленою. Вони якийсь час прожили разом, і врешті-решт розійшлися вже назавжди. Мораль цієї історії така, що чоловіки, сприймають зраду по-своєму, скажімо грубо, але за фактом того, як це сприймають багато хто: коли зраджують чоловіки, вони користуються жіночим тілом, якщо зраджує жінка – користуються її тілом.

А тепер думай, зізнаватись, і гадати: вибачить чи ні, або ж слід винести урок із ситуації, пропрацювати всі супутні негативні думки і почуття, і закрити для себе цю ситуацію і жити далі. Вибір тільки за тобою, а ми на даному етапі виконали своє завдання.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua