Кохання у фіктивному шлюбі – це реально чи не варто сподіватися на почуття

Кохання у фіктивному шлюбі – це реально чи не варто сподіватися на почуття

Історій про фіктивний бар існує багато і всі вони цікаві і особливі. Але найбільше увагу привертають історії, де фіктивний барк переріс у щось більш серйозне і вийшла міцна родина. Звичайно, такі історії наче казки, де все закінчується несподівано добре та весіллям. Але таких ситуацій чимало, коли люди укладають фіктивний шлюб і закохуються один в одного.

Що являє собою фіктивний шлюб

Кохання у фіктивному шлюбі – це реально чи не варто сподіватися на почуття

Фото автора mentatdgt: Pexels

Фіктивний шлюб – це угода між двома дорослими людьми, які на певних умовах укладають згідно із законодавством тієї чи іншої країни сімейний шлюб. У такому шлюбі один мул «подружжя» отримує грошову винагороду за те, що надає свої послуги.

Люди йдуть на такий вид шахрайства з різних причин, але, у будь-якому випадку, все це стосується переїзду, роботи або тимчасової прописки за кордоном. Найчастіше укладаються комерційні шлюби з метою виїзду за кордон. До списку найбільш затребуваних країн входять: США, Норвегія та країни Європейського Союзу.

Фіктивний шлюб дає реальний шанс отримати громадянство в одній із цих країн та бажану роботу. По суті, двоє людей домовляються, що одружаться згідно із законом обраної країни і тимчасово разом співмешкатимуть.

Навіщо треба жити разом? Все дуже просто, у кожній із країн Європи є своє законодавство, яке відстежує, щоб шлюб із іноземцем не був фіктивним. У різних країнах терміни, протягом яких можуть перевіряти пару спеціальні служби, різні. Ось і доводиться новоспеченим молодятам жити під одним дахом.

У фіктивному шлюбі кохання є місце завжди

Важко уявити двох вільних і дорослих людей, які живуть разом протягом певного часу і навіть не виникають думки про зближення. Кохання чи пристрасть може виникнути будь-якому етапі цих взаємин.

З боку психології можна сказати, що у більшості випадків, навіть якщо відносини і виникають, то вони були навіяні сильними емоційними станами цих людей.

Розглянемо, чому шанси на зближення великі:

  • Під час перевірок у людей запитують про такі речі, як колись день народження чоловіка, де народився, яка освіта, імена родичів та інші факти з його біографії.

Виходить, що людям необхідно пізнати один одного та володіти цією інформацією. Звичайно, можна підійти до цієї долі, як спеціаліст, але навряд чи можна підійти до цього процесу без емоційно і без залучення.

  • Люди разом приймають їжу, ведуть побут і з'являються на вулиці, можливо, навіть відпочивають разом, адже інспектор може вимагати фотографії про спільний відпочинок.

Кохання у фіктивному шлюбі – це реально чи не варто сподіватися на почуття

Що краще шлюб із розрахунку чи шлюб із кохання?

Загалом, всі ці моменти змушують людей поринути в атмосферу і несвідомо побачити в іншій людині пару. Незважаючи на те, що фіктивний шлюб – це фікція, перерости у справжні стосунки вони можуть завжди.

  • Людей, які йдуть на таку угоду, може об'єднувати дух авантюризму. Ніхто не виключає, що вони так само легко і відкрито йдуть назустріч новим та яскравим пригодам.

Загалом не варто відразу відкидати можливість переходу фіктивного шлюбу в реальні відносини. Кохання та потяг до іншої людини виникають раптово, коли цього ніхто не очікує.

Які причини не дадуть розвинутися справжнім стосункам у фіктивному шлюбі

Швидше за все, це два головні аспекти, які складно обійти, і вони стануть причинами, коли шансів на кохання у комерційному барку мало.

  • Спочатку фіктивний шлюб сприймається як фінансова угода.

Одна сторона потребує грошей, друга його послуг, тільки так і розглядається даний вид співпраці. З боку чоловіків на фіктивний шлюб йдуть люди малозабезпечені, але які мають громадянство певної країни, небагато жінок бажають жити в чужій країні на допомогу, тому такий варіант їм не підходить.

  • Коли партнер має пару, але для роботи за кордоном використовує фіктивний шлюб.
  • Партнер, таким чином, заробляє гроші і одружується виключно з цієї мети.

Незважаючи на ці фактори, шанс зустріти своє кохання у фіктивному шлюбі є завжди. Для того, щоб виникла симпатія між людьми, створюються всі умови, тому уникнути «іскри» між чоловіком і жінкою, які живуть в одному будинку, дуже складно. Якщо обидва допускають хоч найменший шанс на зближення, то воно відбудеться, тому що імітувати спільне проживання протягом тривалого часу все ж таки складно.

Дівчат варто застерегти, що фіктивний шлюб може спрацювати, як пастка, коли мимоволі поринаєш у стосунки, і нехай у них немає інтимного зв'язку, але ситуація сприймається цілком мозком, як життя в сім'ї. Складно, напевно, встояти і не поринути у стосунки просто на тлі потягу та ілюзії закоханості. У будь-якій ситуації варто адекватно оцінювати стан справ та бути далекоглядною.

Звичайно, і чоловікам не варто розслаблятися, адже якщо він зацікавить жінку, то спокусити його, проживаючи в одному будинку, їй не важко. Тоді роман закрутиться в реальності, і хто знає, можливо переросте в міцну і дружну сім'ю.

Які шанси знайти справжнє кохання у фіктивному шлюбі

Шанси створити міцну сім'ю у фіктивному шлюбі можуть бути у тому випадку, якщо обидві сторони насправді вільні і не мають другої половини поза шлюбом. Кохання виникає між людьми незалежно від статусу чи інших соціальних показників. Між чоловіком і жінкою відбувається «хімія», яка включає пристрасть, повагу, романтику і бажання бути поруч.

Коли для романтичних відносин створюються всі умови, складно не піддатися інстинктам і бути не залученим до них. Кожна доросла людина повинна сама розставляти собі пріоритети і робити вибір, з ким зближуватися в житті. Можливо, живучи разом, люди відчують комфорт від присутності один одного, звички, культура, гастрономічні уподобання та спільний відпочинок, якщо все це складеться в один пазл, то шанси збудувати справжні стосунки будуть великі.

Не можна передбачити, де і коли зустрінеш кохання, це почуття може знайти і у фіктивному шлюбі, але сподіватися цього спочатку не варто. Слід пам'ятати, що фіктивний шлюб – це угода, домовленість двох сторін про надання послуг.

Сподіватися наперед на те, що в цьому «шлюбі» чекає справжнє кохання не варто, щоб потім не розчаровуватися. Якщо судилося знайти долю в такий спосіб, то так і буде. Головне не втрачати пильності та контролювати ситуацію, оцінюючи її адекватно, а не з позиції емоцій.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua